2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Canım ben 2 aralıkta kürtaj oldum bebeğimin kalp atışı hiç oluşmadı gelişmedi aldılar.. Çok zor geçiyor o günler ama şükürler olsun atlattım.. Doktor iki adet dönemi bekle dedi ilki geçti ikincisi de gelsin gitsin sonra başlicaz inşallah Rabbim bu sefer sağlıklı verir..[/QUOTE]

inşallah canım. Allah bir daha yaşatmasın.. olur ya hiç takma kafana bence, sen kendini hazırla bu süreçte.. hem zaman geçer.. mesela bol bol spor yap, sağlıklı beslen, iyi düşün, mutlu ol:))

inşallah canım. Allah bir daha yaşatmasın.. olur ya hiç takma kafana bence, sen kendini hazırla bu süreçte.. hem zaman geçer.. mesela bol bol spor yap, sağlıklı beslen, iyi düşün, mutlu ol:))

Canım benim sağol.. Ya işte bu arada yapılması gereken testler ne varsa yaptırdım onlara koşturdum 1-2 hafta şimdi de sonuçlarını bekliyorum bazıları çıktı bazıları da 1 haftaya çıkar.. Onlarda da sıkıntı olmazsa inşallah sağlıkla gelsin Rabbimin izniyle..

günaydın canım.. şu kurduğun cümle var ya (umutsuz ve depresifim), onun tam tersini söylemelisin kendi kendine.. gözlerini kapat, derin derin nefes alarak kendi kendine; çok umutluyum, kendimi çok iyi hissediyorum , her şey çok güzel olacak ve ben bebeğimi sağlıkla kucağıma alacağım de, lütfen dene bunu.. kötü düşünceleri at kafandan bu senin elinde, olumlu düşün ve öyle hissetmeye çalış ki öyle olsun..Allah dualarını kabul etsin..

cnm ya moral verdiniz bana
tmm umutsuz olmak yok
iyi düşünücem ki iyi olsun.dğru kendimi salarsam bu moral bozukluğu ile zaten olumsuz sonuçlar alırım

cnm ya moral verdiniz bana
tmm umutsuz olmak yok
iyi düşünücem ki iyi olsun.dğru kendimi salarsam bu moral bozukluğu ile zaten olumsuz sonuçlar alırım

günaydın zeytinim

yapma kuzum Allah umutsuz insanı sevmez umudunu yitirme hiç bir zaman rab'bim herşeyin en hayırlısını verir sabırla bekleyene isyan etmeyene ooof demeyene,yapma günah ,sabırla bekliyoruz hepimiz ,ol derse olur yoksa biz ne yapsakl boş,sadece dua et ve tedavine devam et kuzum Allah en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı evlat nasip etsin sana kuzum

günaydın günaydın :)) İŞTE BİZİM BÖYLE MOTİVE EDECEK ARKADAŞLARA İHTİYACIMIZ VARRRR :)) AGZINI YESİNLER SENIN

galıba arkadaşlar hepimizin kadın doğuma gıderken birde pskolojik destek almaya ihtiyacımız var aslında çok normal alsak hem rahatlarız da :))

canıım psikoloğa o kadar para dökmeye ne gerek var bana anlatın derdinizi ben dinlerim sizi canlarıııım

(hesap numaramı veriyorum yazın )

Evet deniz kabuğu yaaaa ben de istiyorum benle beraber gezsin iş yerinde bana sataşan olursa psikolojik hipnotize etsin doktorlara pozitiflik aşılasınnnnnnnn ve günleri kovalasın ki çabucak geçsin şu günler..

afyonlu isyan değil töbe
ama üzülüyorum işte ne bileyim
aklıma düşüyor ya hiç olmazsa diyorum uykularım kaçıyor dua ediyorum hep Rabbime
birde ilk gittiğimde lap diye olumsuz konuşulunca insan tekrar aynısını yaşamaktan korkuyor

günaydın günaydın :)) İŞTE BİZİM BÖYLE MOTİVE EDECEK ARKADAŞLARA İHTİYACIMIZ VARRRR :)) AGZINI YESİNLER SENIN

aynen denizkabuğu sabah o kaar kötüydüm gören hastamısın diyordu şimdi daha iyiyim

ay ilahi afyonlu bayılıorum espirilerine
iyiki varsınız kızlar

sende kuzum iyi ki varsın

yesinler valla:)) tabiki motive edecez birbirimizi tatlım, moral motivasyon çok önemli hepimiz içün:))

Hakikaten kızlar ya.. Beno kötü günlerimde eşimden Allah razı olsun onun dışında burası bana öyle iyi gelmişti ki .. Başka topik vardı o zmaan yani burası aynı acıyı yaşayanların buluşabileceği bir platform olduğu için çok güzel ya.. Düşünsenize.. Namaz kılıyorum ve aklıma hep sizler geliyorsunuz dua ediyorum hiç tanımadığım halde.. Ne kadar güzel şeylere vesile.. Birbirimize hep duacı olalım inşallah.. Sırayla hamiş olalımmmmm

evet ben elimde yer bezi evi silerken sizi düşündüğümü fark ettim geçenlerde.. sapığınız oldum galiba:)))))

evet afyonlunun espirileri ınsanı hayata bağlıyorr nerden bileyimben yandexmiyiimmm :)) bende oluyor zeytinim bazen hayat boş anlamız ve koçaman bı boşluk hisedıyorum kendımde ama sonra geçiyorr

evet ben elimde yer bezi evi silerken sizi düşündüğümü fark ettim geçenlerde.. sapığınız oldum galiba:)))))

Allah iyiliğini versin e mi Allah da seni güldürsün :)
O kadar birbirimize alışmışız demekki ne kadar güzell.. Bu güzel yüreklerle dualarla gebe olacağız bebişlerimiz hep arkadaş olacak ne güzell

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…