2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım bende duyup bi ara soğan kürünü uyguladım 2-3 gün. soğanı kaynatıp suyu içilenden ama çok zor geldi bana o suyu içmek kötüydü bıraktım.şimdi ben incir ve havuç kürü diye birşey duydum onu yapsam mı diye düşünüyorum açıkcası.

valla zararı olursa diye çok çekiniyorum incirle havuç nasıl oluyomuş canım

aminnnn canımmm sizlere bişey soracam kür felan diyolar başka sitelerde okudum deneyen varmı aramızda

sakın kür denemeyin kuzucuklar ben soğan suyu yaptım 10 gün uyguladım o ay 3 hafta gecikti adetim şiştim davul gibi oldum ve doktora gittim tarlusalla adet olabildim sakııın kızlar bu kürler herkeste aynı etkiyi yaratmıyooooor :KK20:

kızlar

adetim 13 gün gecikmişti doktora gittim kan degerim negatif çıktı bana progestan verdi kullanan oldu mu aranızda bilgisi olan varmı _?:44:

sakın kür denemeyin kuzucuklar ben soğan suyu yaptım 10 gün uyguladım o ay 3 hafta gecikti adetim şiştim davul gibi oldum ve doktora gittim tarlusalla adet olabildim sakııın kızlar bu kürler herkeste aynı etkiyi yaratmıyooooor :KK20:

tamam afyonlu kardeşim denemeyelim zaten çekiniyoruzda ama baksanaya benim 11 gün gecikti ne yapacam ben şimdi doktorumumu arasam aceba

Kızlar bu ay bütün herşeyimi şaşırdım geçen ay erken hasta oldum düzenim bozuldu doktorumsa bana olur normaldir ilaçtandır gibi cümleler kuruyor.bu ay nezaman hasta olucam yumurtlama günüm nezaman hiçbirşey hesaplayamıycam sanırım.bilmiyorum hiçbirşey artık :KK43:

aynı durumu bende yaşadım erken oldum altust oldum sankı bıde rahımfılmıneden sonra ilişkıden sonra kanamam oldu ama az ben huzursuz ettı daha ilişkı gırmeyecem cuma gunu dr nedıyecek bakalım 21gunu kanı verecem :) bana dua edın ıyı çıksın

evet bugün benim için öyle bir gün
Rabbime şükürler olsun ama bugnlerimizi aratmasın nankörlük etmemek lazım daha yolun çok başındayız hepimiz genciz daha yeni yeni denemelerdeyiz

afy hoşgeldin cnm

biçimsiz nerde ?

burdayım tatlım buaralar durgunlastım pek gırmiorum ama arada takıp edıorum yıne sızden kopamıorum :KK50:

ozaman hiç yapmayalım ya bide hasta olamamakta var o daha kötü bişeyi düzeltelim derken biyeri bozmayalım:)

tamam afyonlu kardeşim denemeyelim zaten çekiniyoruzda ama baksanaya benim 11 gün gecikti ne yapacam ben şimdi doktorumumu arasam aceba

canım doktora git kist oluşmuştur yada sitrestendir adet olabilmeni kıymetini o zaman anladım ben sana tarlusal falan verir şayet gebe değilsen ben adet olamayınca neler yaptım neler gelmedi ama tarlusal bitti 6 gün sonra adet oldum

valla zararı olursa diye çok çekiniyorum incirle havuç nasıl oluyomuş canım

canım havuç ve incir kaynatılıp karıştırılıp içiliyormuş ama bence yapmayalım afyonlumuz zararını görmüş yapmayın diye de yazmış ya bence söz dinleyelim hiç bulaşmayalım bizde:) ben de korkuyordum zaten başka etki yaratır diye.

canım havuç ve incir kaynatılıp karıştırılıp içiliyormuş ama bence yapmayalım afyonlumuz zararını görmüş yapmayın diye de yazmış ya bence söz dinleyelim hiç bulaşmayalım bizde:) ben de korkuyordum zaten başka etki yaratır diye.

evet kıslar kullanmayın bitki kürlerini cııııs ,uuuf olursunuz :KK53:

canım doktora git kist oluşmuştur yada sitrestendir adet olabilmeni kıymetini o zaman anladım ben sana tarlusal falan verir şayet gebe değilsen ben adet olamayınca neler yaptım neler gelmedi ama tarlusal bitti 6 gün sonra adet oldum

canım bugün sonuçları aldımya negatif demiştim unuttunmu kuzum

bencede canım denemeyelimm şimdi yan etki yapar felan

X