2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ben de hep hayırlısını istiyorum ama her ay ümitlenip sonra hüsrana uğradıkça, yoksa hayırlısı bebeğimin olmaması mı die korkuyorum...

canımmmm aynen dogru valla katılıyom sana bak yarın sonuçları almaya gidecem ümitlendm o kadar ne olck bilmym allahım yardımcımız olsun inşallahhhhhhh

canımmmm aynen dogru valla katılıyom sana bak yarın sonuçları almaya gidecem ümitlendm o kadar ne olck bilmym allahım yardımcımız olsun inşallahhhhhhh

inşallah güzel haberler verirsin yarın... Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda bebişlerini versin inşallah...

iyi akşamlar arkadaşlar. Rabbim isteyen ve burda da bebiş müjdesi bekleyen herkese en kısa zamanda güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallah:) içinde de bana kızlar bişey soracam takip etmeye çalıştığım kadarıyla yumurtlama günüm geçti ama bende kasık ağrısı var bazen bacağıma vuruyor. köyde kaldığım için istediğim zaman dr a gidemediğimden önce size sormak istedim böyle bişeyle karşılaşan var mı

Tatlım yumurtlama döneminden adete kadar kasık batması hatta bacağa vuran ağrı olabiliyor, benim de olur, kendini dinleme, rahat ol.
Ben artık kendime söz verdim ; kendimi dinlemeyeceğim, yumurtlama günüm geçtikten sonra hiç belirti aramayacağım, kafayı boşaltacağım. Böyle günler geçer mi yaa, yumurtlamadan adete gelene kadar psikopatlaşıyoruz resmen. Gebelikten şüphelenmeye sebep olacak tek belirti adet gecikmesidir. Ondan öncekilerin hepsi psikolojiktir. Geçen ay ne belirtiler ürettim neler neler, hepsi fos çıktı. Demek ki psikolojikmiş. Adet olunca ne belirti kalıyor insanda ne bişey...

haklısın canım benim geçen ay adetim gecikmişti çok heveslenmiştim hatta mide bulantısına kadar her belirtiyi yaşamıştım olmadığını öğrendiğim gün hepsi ortadan kayboldu. bu ay da kendime sık sık bunları hatırlatıyorum ama benim korkum hiç dr a gözükmemiş olmam yani kist vb bişeyler olabilir mi acaba diyorumdr adetin üçüncü günü gel demişti ama gidemedim hayırlısı bakalım Rabbim hepimizi korktuğumuz herşeyden emin kılsın:)

Bende kendimi dinlemekten kafayı yiycem sanırım her ay kendimi dinlemiycem diyorum yine dinliyorum yine dinliyorum gece yatıyorum bebiş kalkıyorum bebiş bugün de vajinada sol tarafında aralıklarla gelip giden bıçak batması gibi ağrı var onun dışındada bi halt yok zaten bu ayda olmadı sanırım adetime 1 hafta kaldı bekle dur şimdi offfffff offfffff askerdekiler gibi şafak sayıyoruz:26:

ınsaallahh rabbım hepımızıe steyenleree nasıp etsınn :) ben de 1.5 senedır denıyorum ama bır turlu tutturamıyoruzz bakalım kısmett yazdıgın gıbı hukum rabbımde ol der olur sabırla beklyecegz artık

Günaydın.. Nasılsınız??? Ben adetimden bu yana 14 gün geçti sanırım yumurtlama dönemim olduğu için hafif kasık ağrım var.. Dedim ki bu ay içimden şimdi kalkalım bebek yapalım Sonra dedim doktorum bi adet daha bekle dedi beklemeliyim :) Ayy geçmiyor günler yaaaaaaaaa

günaydın canım.. en değerli gününmüş bugün aslında, doktor öyle demeyeydi iyiydi:))

günaydın kızlar
nasılsınız?bugün depresif ve umutsuz bir haldeyim.
akşam saat 3 te uyandım kasık ağrım vardı
tutamaım kendimi ağlaım sessizce dua ettim Rabbime
kendimi çok kötü hisseiyorum az kaldı dr a gitmeye ve ben çok korkuyorum
kötü birşey duymak istemiyorum

:))) Evet canım ya.. Ama şükür olsun da bir ay sonra olsun yine o değerli günleri yakalarım Allah'ın izniyle.. Sen nasılsın bakalım?

ben çok iyiyim tatlım, benim de perşembe en kıymetli günüm olacak biz daha yeni yeni denemelere başladık, bekliyoruz hayırlısıyla.. bu arada doktor sana neden bekle demişti canım?

canım günaydın.içini ferah tut sen kötü birşey getirme aklına.bende iki gündür her dakika oturup ağlıyorum ama en azından açılıyorum başka bir şeye faydası yok.üzülme canım Rabbim hayırlısını versin başımıza.

Canım sabah kalkınca biraz dua oku yataktan öyle kalk ferah ol biraz Rabbim ferahlık versin böyle olma lütfen.. Herşey güzel olacak biz imtihandayız ne kadar sabredip o kadar Allah'a hamd edersek o kadar mükafatını alırız er ya da geç emin ol.. Sıkma canını..

ben çok iyiyim tatlım, benim de perşembe en kıymetli günüm olacak biz daha yeni yeni denemelere başladık, bekliyoruz hayırlısıyla.. bu arada doktor sana neden bekle demişti canım?

Canım ben 2 aralıkta kürtaj oldum bebeğimin kalp atışı hiç oluşmadı gelişmedi aldılar.. Çok zor geçiyor o günler ama şükürler olsun atlattım.. Doktor iki adet dönemi bekle dedi ilki geçti ikincisi de gelsin gitsin sonra başlicaz inşallah Rabbim bu sefer sağlıklı verir..

cnm içim daralıyor artık hep diyordum geçer geçer
ama şimdi az kaldı ya diyorum ki acaba yine sonuç aynımı
yani doğru düzgün bilgilendirecek dr da yok
özele gidiyorsun korkuyorsun acaba para için mi bunca dil dökmeleri diye devlete gidiyorsun suratları beş karış ağızlarından laf çıkmıyor soru sordurmuyorlar.başıma daha büyük sıkıntılar çıkmasından korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…