2014 ygs/lys günlüğüm

Bende üniv.deyim ama bu yıl tekrar gireceğim inşallah olur puan kesintisi de olacak nasıl olacak bilmiyorm ama bölümü sevmiyorum Allahtan temelim var. İnşallah herkes istediği yere yerleşir:KK14:

Bu sene mi yerlestin ki. Seviyorsan neden tekrar hazirlaniyorsun üniyi mi begenmedind

uyku tutmadı gece 3buçukta kalktım 5 hamlede ygs kitabından birkaç test çözdüm ve hazır herkes uyuyorken bilgisayarı alıp dünkü denemelerdeki boş ve yanlışlar ile çözdüğüm testlerdeki yanlışların cevaplarını dinledim teknofemden bir kahvaltı yapacağım birazdan öğlene doğru misafir gelecek onlar gelmeden 1 2 bölüm denemesi daha çözerim onlar varken sesten çalışamam

şu ailede trajedi tantana bir kere eksik olsun yeminle dişimi kıracağım bir kız kaçırmak eksikti tam oldu kızımız eve dönene kadar hepimize uyku haram artık
işin kısası bugünki çalışmam da güme gitmiş oldu birileri benim ders çalışmamı istemiyor arkadaş ne zaman kararlı bir şekilde başlasam bir felaket oluyor

şu ailede trajedi tantana bir kere eksik olsun yeminle dişimi kıracağım bir kız kaçırmak eksikti tam oldu kızımız eve dönene kadar hepimize uyku haram artık
işin kısası bugünki çalışmam da güme gitmiş oldu birileri benim ders çalışmamı istemiyor arkadaş ne zaman kararlı bir şekilde başlasam bir felaket oluyor

Gamze o terslikler başladı mı hiç bitmiyor. Ben de sıfır çalışma ileyim bu sıralarda.
Kim kız kaçırdı ?

Gamze o terslikler başladı mı hiç bitmiyor. Ben de sıfır çalışma ileyim bu sıralarda.
Kim kız kaçırdı ?

kuzenimi kaçırdı bir şerefsiz yılan hikayesi dönüyor resmen burada uykusuzluktan bayılmak üzereyiz artık yeni eve girdim birkaç saat kestiricem kestirebilirsem:KK50:

kuzenimi kaçırdı bir şerefsiz yılan hikayesi dönüyor resmen burada uykusuzluktan bayılmak üzereyiz artık yeni eve girdim birkaç saat kestiricem kestirebilirsem:KK50:

Ben abin falan var da kız kaçırdı zannettim ?
Çok geçmiş olsun Gamze, sevgilisi falan mıydı ?

yok ya sevgilisi o da sınava hazırlanıyordu 18 yaşında daha kaçıran it 30dan büyük bizim kızımız da salak o da suçlu umrumda değil o ben halamın haline yandım kadın mahvoldu 2 gündür

Gamze ne kadar suçlu bile olsa 18 yaşında diyorsun daha küçücük. Hiç haber alamadınız mı ? Umarım iyidir çok üzülüyorum böyle olaylara.

milletin derdine düşüp kendimi unutmaya son veriyorum artık bu gece düzgün bir uyku çekip sabah odamı da kitleyip sadece ders çalışacağım sadece ve sadece ders dışarda isterlerse birbirlerini öldürsünler

Sınava 21 gün kaldı ve ben hâlâ Ygs-1de 250'yi göremedim. Ve mühendislik istiyorum. Hadi bana umut var diyin de bi'güleyim..

merhaba.
ben meslek lisesinden mezun olacağım , dikey gecis nasl oluyor. yarfim edeblrmisnz?

merhaba.
ben meslek lisesinden mezun olacağım , dikey gecis nasl oluyor. yarfim edeblrmisnz?

sınavsız geçişten bahsediyor olmayasın liseyi yeni bitiriyorsan. dgs ön lisansı tamamladıktan sonra sınava girerek hak kazanırsan lisansa geçiş yapıyorsun benim bildiğim bu

sen makinayı bırakan arkadaş mısın senenin başında konuşmuştuk çok kararlıydın o arkadaşsan eğer biraz umutlu ol inş olur.okulu bırakmakda insanı strese sokuyormuş bende bunu anladım elinde bir okul olsa bile çevre baskısı var kazanmışsın işte oku bitir biran önce diye özelliklede bölüm geçer akçeyse senin en azından ailen yanında bizimkiler başka yerde ben başka sefilleri oynuyorum ailem okulu uzatma naparsan yap dedi bende okulla götürmek zorunda kaldım bu zamana kadar ama baktım olmayacak 2.dönem tümden bıraktım resmen sosyal hayat 0 ygs doğru düzgün hazırlanamadım lys baktım bir tek dershaneye yazıldım ama doğru düzgün gidemedim nolcak böyle şaştım kaldım:44:

tam anlamyla sizn gbi blgili degl. kusuura bkmyn.drek unvrt. gideblrm yani dmii

meslek lisesinin durumlarını pek bilmiyorum canım sadece üstünkörü bilgiler benim bildiğim kadarıyla başvuru yaparken bankaya para yatırırken sınavsız geçiş ücretini yatırdıysan (başvurularda bununla ilgili seçenek var mıydı hatırlamıyorum) okuduğun alan ile ilgili yüksekokula devam edebiliyorsun ama diğer şartlar ne bilmiyorum baraj falan istiyorlar mı inan bir bilgim yok

sen makinayı bırakan arkadaş mısın senenin başında konuşmuştuk çok kararlıydın o arkadaşsan eğer biraz umutlu ol inş olur.okulu bırakmakda insanı strese sokuyormuş bende bunu anladım elinde bir okul olsa bile çevre baskısı var kazanmışsın işte oku bitir biran önce diye özelliklede bölüm geçer akçeyse senin en azından ailen yanında bizimkiler başka yerde ben başka sefilleri oynuyorum ailem okulu uzatma naparsan yap dedi bende okulla götürmek zorunda kaldım bu zamana kadar ama baktım olmayacak 2.dönem tümden bıraktım resmen sosyal hayat 0 ygs doğru düzgün hazırlanamadım lys baktım bir tek dershaneye yazıldım ama doğru düzgün gidemedim nolcak böyle şaştım kaldım:44:

evet benim o:KK3:
hala kararlıyım ama sadece itü konusunda bir umutsuzluğum var olursa olur olmadı ankara için çırpınıyorum şuanda ben. ben o ders bırakma işini 2.sınıftayken yapmıştım işte ilk dönem adapazarındaydım full devamsızlıktan kaldım sınava da hazırlanmıyordum 2.dönem de vizelere girmedim istemedim girmek kaçtım geldim eve 1 ayı geçkin hatta 2014e girdik gireli ders çalıştığım denemezdi hatta uzun süre kitap açmamıştım neyseki konularım fizikten bikaç konu hariç tamamdı sosyal hariç tabi ona hiç bakmadım:KK50: yarın itibariyle eksik konularım tamamlanır deneme konu yapıyorum tamamlansın min 3 deneme olarak gidicem son 15 gün kala yani artık olduğu kadarıyla lys bakmadım sayılır mat ve kimyadan bikaç konu bakmıştım mat2de ve kimyada bazı konularda sıkıntı unuttuğum birkaç konu dışında yok zaten ünide gördüm ilk sene ayrıntısıyla en kötü bc ile geçtiydim zaten sorun yok fizik ünidemakine olduğundan çok ayrıntılı ve zordu liseden çok başkaydı şimdi o zorluktan kolaya bakınca bir sıkıntı yaşayacağım kesin ama bir yola koyucam biyoloji artık ne olursa ondan çok umudum yok :KK70:

evet benim o:KK3:
hala kararlıyım ama sadece itü konusunda bir umutsuzluğum var olursa olur olmadı ankara için çırpınıyorum şuanda ben. ben o ders bırakma işini 2.sınıftayken yapmıştım işte ilk dönem adapazarındaydım full devamsızlıktan kaldım sınava da hazırlanmıyordum 2.dönem de vizelere girmedim istemedim girmek kaçtım geldim eve 1 ayı geçkin hatta 2014e girdik gireli ders çalıştığım denemezdi hatta uzun süre kitap açmamıştım neyseki konularım fizikten bikaç konu hariç tamamdı sosyal hariç tabi ona hiç bakmadım:KK50: yarın itibariyle eksik konularım tamamlanır deneme konu yapıyorum tamamlansın min 3 deneme olarak gidicem son 15 gün kala yani artık olduğu kadarıyla lys bakmadım sayılır mat ve kimyadan bikaç konu bakmıştım mat2de ve kimyada bazı konularda sıkıntı unuttuğum birkaç konu dışında yok zaten ünide gördüm ilk sene ayrıntısıyla en kötü bc ile geçtiydim zaten sorun yok fizik ünidemakine olduğundan çok ayrıntılı ve zordu liseden çok başkaydı şimdi o zorluktan kolaya bakınca bir sıkıntı yaşayacağım kesin ama bir yola koyucam biyoloji artık ne olursa ondan çok umudum yok :KK70:

istediğin bölüm olduktan sonra ankarada güzel seninde durumun baya karışıkmış yani anladığım kadarıyla sen 3.sınıfta bıraktın okulu aslında:44:benim ailem dondurmama bile izin vermedi benim konular 12 gün kala falan bitecek sonra bende 3 deneme çözerim.ben sadece türkçe ve coğrafya bakıyorum konu olarak diğer sözellerim çalışmadanda iyi zaten 2.sınıfım bu yıl okula hiç uğramadım bu dönem artık nolcak bilmiyorum.en azından elimde bir okul var diye strese daha az girerim diyordum ama nedense bu yıl daha çok streslendim ygs için çok umutsuzum stresten kurtulmanın yollarını arıyorum şuan az çalıştım desem zaten daha öncede çok çalışmamıştım yüksek puan almam gerekiyor desem oda değil daha önce ne aldıysam onu alsam yeter ama nedense stresliyim sen bu açıdan ne durumdasın:KK14:buarada okulu dondurmusmuydun yoksa bırakmısmıydın tamamen?

X