Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

olur valla her tarafa inelim bakalım sorun çözülecek mi..
sen ne zaman demeye başladın
resimlerinizi gördüm bu arada maşallah çok tatlısınız

ben ilkten canım diyordum sadece ki ben arkadaşlarıma bile derim canım die sonra bigun dalgınlıkla bitanem demişim aman bi hoşuna gitti paşanın onu devam ettirdim bi süre. derken o ilk defa bana beni sevdigini söylemeden önce aşkımm dedi bana, ki buda yaklaşık 1 ayın sonundaydı o zamandan beri kavga ettigimiz zamanlar hariç - ki ufak kavgalarda bozmaz yine kendini, büyük kavga ediyorsak ancak nurdan diye gürler - oyle devam ediyor işte daha doğrusu ediyorduu şimdi o benim için sadece emrah

ayy tatlı mıyız gerçektenn daim olur inşallahh

evet çok yakışmışsınız emrah biraz atarlı birine benziyor ama
bizde de o hep hayatım bitanem der öyle tatlı diyorki bi gün onu mideye indirecem
işte bak nasıl hoşuna gitmiş ben ona hissettiremiyorum o mutluluğu

Son düzenleme:

aman onun atarından ne olacak yaa kendisi de diyor, ben dışarda aslanım eve girince kedi diye hayatım boyunca hep kel erkeklerden uzak durdum, hatta komşumuzun eşi keldi, ben her akşam onlara gidip nerde senin keltoş diyordum gittim kel birini buldum Allahın tokmagı işte

hiç mi diyemiyorsun canım yaa, yani en azından msj la falan başlasan, ya da kendi kendine prova etsen

yok yahu o kadar da kel değil çocuk olsun insan iç güzellik önemli dimi ama
oo mesajda falan sorun yok diyorum her şeyi ama canlısına diyemiyorum..

yok yahu o kadar da kel değil çocuk olsun insan iç güzellik önemli dimi ama
oo mesajda falan sorun yok diyorum her şeyi ama canlısına diyemiyorum..

yok kız baya kel iştee tepesi tamamen açık şimdilik altlarda biraz var ama onları da ben halledecegim ileride

o zaman önce resmine söyleyerek başla, sonra da yavaştan yüzüne karşı diyiver düşünsene ne kadar mutlu olur

[/FONT]
olur dimi deneyeceğim inş işe yarar
bence onun saçları bizim bölüm dökmüştür lanet nasıl zor derler vardı yaa

[/FONT]

olur dimi deneyeceğim inş işe yarar
bence onun saçları bizim bölüm dökmüştür lanet nasıl zor derler vardı yaa

kız benim herif tembelmiş 7 senede bitirmiş okulu ve diyor ki son 2 senede verdim bütün dersleri ondan önce gitmiyordum bile okula aferin dedim bende, diplomanın yanına madalya da koymuşlardır kesin

dene dene bak nasıl mutlu olur

yedi mi bende 4 sene de bitirdim bende de saç kalmadı tuğla gibi kitaplardan..
nurdancım ben yatıyorum tatlım malum yarın iş var kalkamıyorum sabah ya :84:

yedi mi bende 4 sene de bitirdim bende de saç kalmadı tuğla gibi kitaplardan..
nurdancım ben yatıyorum tatlım malum yarın iş var kalkamıyorum sabah ya :84:

benmki gevşek işte ancak 7 senede bitirmiş benm gibi ben de 10 senede bitirdim

iyi geceler canım, yarın için de şimdiden hayırlı işler

benim yarın ankara yolculugum var, perşembe akşam dönecegim o arada giremezsem eğer kendinize iyi bakın en geç perşembe akşamı görüşürüzzz

sağol tatlım sana da hayırlı yolculuklar olsun..
sende kendine iyi bak

Süper, detayları bekliyoruz biz de heyecanla :)

aksam pastamızı ısmarladık iki katlı :) cok hos oldu :) sabunları hazırladım bir sepet :) erkeklere dağıtmak için bir sepet havlu :) bayanlara dağıtmak için bir sepet şal ya da basörtü :) misafirler için bölgülü plastik tabak aldık ,, cola , fanta alıcaz bardaklara koyucazz ,, işte nasıl olucak nasıl edicek telaşı var ...
kuaföre gidicez , dıs mekan cekim olucak :) aklıma gelenler bunlar :)

canım için özel tepside sunacağım kahvesini ,, fenerbahçeli kahve fincanı aldım onun için :) bir çırpıda içer tuzlu kahvesini :)

ayy tatlı mıyız gerçektenn daim olur inşallahh

eveeeeet çoook tatlısınızzz

aaaa çok ayıpp, hem de 3 sene olmuşşş

aa biz de sadece kavga ederken isimle hitap ederiz şu an telefonumda emrah diye kayıtlı mesela normalde askmmmm dı niye söyleyemiyosun ki aslında yaa, çok güzel bişey bence birine aşkım, hayatım diyebilmek

ayy biz kavga ederken bileee hiç isim kullanmadıkk, gerçi sadece 1 kere kavga ettikkk daha

Selam kızçeler..
Nasılsınız bakalım..

Merhabaa :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam kızlaaaar

oooooo, hadi bakalımmmmm, kazasız belasız geçsin inş.

Bizimkide yine dayanamayıp annesinle konuşup babasını erken getirme çabasına girmiş, babası da Mayısta yapacağız zaten, acele etmeye gerek yok demiş. Yani bende kızıyorum, bir kere söylersin biter o sürekli sürekli açınca bu konuyu, ailesi de geri çekiliyor, üzerinde durup önemsemiyor. Sanki ciddiyeti kalmıyormuş gibi düşünüyorum. Bir kere söyledin en başında, bırak geldiğinde zaten Mayısa 2 hafta kalacak, ondan sonra da ne zaman gelirsin diye ararsın yani..

Erkekler aklına geleni söylüyor hemen canım ,, sende tabii etkilendin haklı olarak , ailelerin arasına girmek gercekten zor yaa ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…