Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben ankarada okudum, geçen haziranda bitti, şimdi oradaki bir hocama projesinde yardım ediyorum bu sebeple haftada 2 gün ankaraya gidiyorum kopamadım yani bi türlü lanet şehirden

o beni de dayanamaz sanıyordur büyük ihtimalle ama henuz kendisi benim inadımla tanışmadı çok özledim evet ağlıyırum da ama bana kafamı dinlemem lazım dedikten sonra asla adımı ben atmam şöyle söyleyim, şuan bana 3 gün ömrün kaldı deseler yine de ona laf atmam en sinir oldugum konu bu ara verme muhabbeti çünkü, öyle bir olaya inanmam yani ama madem kendisi istedi sonuçlarına katlansın

eğer kendimde hata görsem ben de adım atardım ama gerçekten bütün sorumluluk onda ve katlanacak da sonuçlarına beyefendi keşke bu sonuçlardan biri de seninki gibi bana çiçek yollanması olsaydı ama hiç umudum yok

aaa biz de evlenirsek kaynanamın üst katında oturacagız ve sanırım ben bundan biraz tırsıyorum :18:

hadi canım sende mi kaynana yanına gidecen iyi iyi yalnız değilim
tırsma canm ya sen ne kadar iyi olursan onlarda iyi olur..benim müstakbel annem çok iyi maşallah hiç tereddütüm yok inş hayırlı olur..
bu konuda da çok gerilmiştik biz ben kesinlikle kabul etmiyordum ama ikna oldum bir aydır..napalım ilerde ev sahibi olmak için 2-3 senecik sabredicez..
siz hep orda mı oturacaksınız yoksa bizim gibi belli süre mi

Son düzenleme:
olsun be canım arada sevgi olduktan sonra hepsinin üstesinden gelinir..
he ne olur ilk zamanlarda çok fazla eşyaya lükse kaçmazsınız zaten zamanla da her şey oturur yerine..
sözde zaten ne masraf olucak ki nişanda da siz bohça yaparsınız biraz o fazla tutabilir kıyafet falan da oluyor ya içinde

Aynen canım bende o yüzden pek üstünde durmuyorum. Bende çalışırsam beraber hallederiz hepsini =)
Canım sözde tek taş alyans birde bilezik oldu bizim o yüzden.. Tek taşıda pırlanta aldık e bileziklerde malum o yüzden masraf oldu =)

bizde ben tam olarak 1 yıl 13 gün büyüğüm beni kaçırmasın valla, evlenirsek zengin oluruz biz

Öyle bir şey var demi canım öyle derler genelde

evet canım onların üst katına gidecegiz bizde :18: hiç tanımıyorum aslında onları, o yuzden ön yargılı da olmayayım ama yine de adından bile korkuyor insan kaynanaa

ben de ilk başta kabul etmedim, hatta kabul de etti emrah, ve bunu annesine söyledi. annesi de " aferin oğlum, sen hemen ver dizginleri kızın eline " demiş yine de vazgeçmiyordum aslında da düşününce 600 tl en az kira verecegiz çok geldi onun yerine bikaç sene dayanıp kendi evimize çıkmak daha mantıklı oldu kabulendim bende :26: ama işte elimde degil tırsıyorum biraz :18:

Aynen canım bende o yüzden pek üstünde durmuyorum. Bende çalışırsam beraber hallederiz hepsini =)
Canım sözde tek taş alyans birde bilezik oldu bizim o yüzden.. Tek taşıda pırlanta aldık e bileziklerde malum o yüzden masraf oldu =)

ayy tek taş ne güzel alyanstan çok ona özeniyorum..darısı başımıza

Son düzenleme:

hmm aynı durumdayız..bir şey olmaz ya zaten çalışıcaz sabah gidip akşam gelicez nerde görücez ki
bizim burda en az 700 lira yazık valla bir kenara atılsa bi sürü birikim olur..
benimki çok ketum kız hiç bir şey anlatmaz bak seninki demiş annesinin dediğini bana hayatta demez..

benim dediklerimi de anasına anlatıyordu ama dingil gidip annresine direk " nurdan sizinle beraber kalmak istemiyor 1 demiş dedim bak ben kinlenmem annene karşı ama annen bana karşı kinlenirse huzurun kaçar, o bana çemkirir ben snaa gerçi artık anlatmıyor hiçbişey ben onun ne sıkıntısı var hiç bilmiyorum

ilahi ya dingil mi
adın nurdan mı bu arada memnun oldum bende selen
bilirsin kuzum ya hele şu kötü günleri bi atlatın daha sıkı sarılacaksınız birbirinize inan ki..

ilahi ya dingil mi
adın nurdan mı bu arada memnun oldum bende selen
bilirsin kuzum ya hele şu kötü günleri bi atlatın daha sıkı sarılacaksınız birbirinize inan ki..

bende memnun oldum arkasından konuşurum da yüzüne hep aşkım bebegim

yani umuyorum ki sarılırız birbirimize son zamanlarda baya sırt dönmüştük

bende memnun oldum arkasından konuşurum da yüzüne hep aşkım bebegim

yani umuyorum ki sarılırız birbirimize son zamanlarda baya sırt dönmüştük

sen aşkım diyince aklıma geldi yaa benim bir sıkıntım var belki güleceksin ama ben ona hiç aşkım hayatım diyemiyorum ya
3 sene oldu halaa..ilk zamanlarda çekingenlikten söyleyemiyordum üstüme yapıştı hala diyemiyorum..
oda aksine bana hep hayatım bebeğim der üzülüyorum ya onda esirgiyorum bu lafları eskiden çok takardı ama artık sözünü etmiyor garibim

Son düzenleme:
ayy tek taş ne güzel alyanstan çok ona özeniyorum..darısı başımıza[/QUOTE]

Bende öyleydim canım oldum olası tek taşları çok beğeniyorum evliliğin mutluluğun aşkın simgesi benim gözümde =) Çok şükür benim oldu inşallah seninde gönlüne göre olur =)

aa biz de sadece kavga ederken isimle hitap ederiz şu an telefonumda emrah diye kayıtlı mesela normalde askmmmm dı niye söyleyemiyosun ki aslında yaa, çok güzel bişey bence birine aşkım, hayatım diyebilmek

aa biz de sadece kavga ederken isimle hitap ederiz şu an telefonumda emrah diye kayıtlı mesela normalde askmmmm dı niye söyleyemiyosun ki aslında yaa, çok güzel bişey bence birine aşkım, hayatım diyebilmek

bende bilmiyorum nurdan ya..nasıl aşıcam bunu poff
bende çok özeniyorum demek istiyorum ne arızalı bi kızım ya..dünyada bu konuda örnek benimdir heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…