Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

yaa ben hep 25 te evlenecem, 28 de çocuk yapacam diyordum, yaş oldu 29 daha ortada koca yok, ev yok, çocuk hiç yokk bi de düşünn ki ben evlendikten sonra en az 2 sene çocuk istemiyorum

Ben de şuan tel ve maddiyat olarak bekliyorum canım yoksa şimdi de evlenmek isterim Bende 2 sene çocuk istemiyorum 28 29 da olur artık

CAnım benim 22 mayısta 23 olacağım benim arkadaşlarımın bile çocukları oldu Onlardamı sorun var bende mi anlamadım ben 25ten önce evlenemem ki 30da anne olurum artık

alla bende anlamadım yok okul okuyalım yok iyi bi iş bulalım kariyer olayı derken hoopp yaş olmuş bilmem kaç
zaten evlenmeyi başarabilirsem ben bu tırsıklıkla hemen çocuk yapıcam

Hhaha yok canım yapma ya hemen azıcık gezin evliyken başka olur karışan yok eden yok =)

özlenmez mi ya geçen bizde ilkdefa bir hafta aramadık birbirimizi ve ben ölüyordum inan berbat bi duyguydu
zmanını bilemiyorum ama inş en kısa zamanda olur ne nazlı çocukmuş bea oda

kız onun ki nazdan değil, benim gardımı düşürmeye çalışıyor hain şuan hatalı oldugunun farkında öyle olunca da ben özleyim diye bekliyor ama belli etmeyecegim işteee sosyal platformlarda gayet neşeli bir görüntü çiziyorum hatta ankaraya gidince resim paylaşımlarım da olacak, o kadar da şımarmasın

bizim de bugun tam 1 hafta oldu işte siz nasıl barışmıştınız sonradan

benm ancak 32 de çocuk olur emrah da diyor anane der artık sana die sen kendine bak kafada saç da yok sen şimdiden dedesin dedim benden 1 yaş küçük ya bide kendini çıtır sanıyor manyak

Hhaha yok canım yapma ya hemen azıcık gezin evliyken başka olur karışan yok eden yok =)[/QUOTE]

hee ya evliliğin en güzel tarafı bizim için özgürce gezme, istediğin saatte git dön
ayy ama ona benzeyen hemen sarı bir bebeğim olsun istiyorum hastayım bebelere

benm ancak 32 de çocuk olur emrah da diyor anane der artık sana die sen kendine bak kafada saç da yok sen şimdiden dedesin dedim benden 1 yaş küçük ya bide kendini çıtır sanıyor manyak

O daha büyük duruyor ki senden ama öyle dersin ona

hee ya evliliğin en güzel tarafı bizim için özgürce gezme, istediğin saatte git dön
ayy ama ona benzeyen hemen sarı bir bebeğim olsun istiyorum hastayım bebelere
[/QUOTE]

Ah canım sorma bende bayılıyorum bebeklere hamile görünce özenmeye bile başladım Bizim çekik olur herhalde ama ben mecbur beklerim o da istemiyor önce gezelim eğlenelim diyor e birde borçlar falan

ankarada mı okudun sen şekerim oraya sık gidiyorsun:26:
ben tabi rahat duramamıştım 4.gün msj attım ben artık böyle devam edemeyeceğim düşün kararını ver diye..sadece susuyorum yazmıştı..gelde kıl olma
sonra benim çok üzüldüğümü ağladığımı öğrenmiş ablamdan 1.haftada iş yerime çiçek gönderdi..ve gözlerimin dolmasına sebep bir not..bir cümlesini de çizelgeye yazdım zaten..yani böyle barıştık ama bizim mesele çok karışıktı onun yanında olmam lazımdı..uzatmadım..

ah canım sorma bende bayılıyorum bebeklere hamile görünce özenmeye bile başladım Bizim çekik olur herhalde ama ben mecbur beklerim o da istemiyor önce gezelim eğlenelim diyor e birde borçlar falan [/QUOTE]

aa çekik gözlü mü seninki
benimkide karadenizli ya sarı sarı
allahtan bizde borç olmayacak da rahat olacaz..

Son düzenleme:
ah canım sorma bende bayılıyorum bebeklere hamile görünce özenmeye bile başladım Bizim çekik olur herhalde ama ben mecbur beklerim o da istemiyor önce gezelim eğlenelim diyor e birde borçlar falan

aa çekik gözlü mü seninki
benimkide karadenizli ya sarı sarı
allahtan bizde borç olmayacak da rahat olacaz..
[/QUOTE]

O da çekik biraz bende canım
Ne güzel ya borç olmayınca çok rahat olur.. Biz büyük ihtimalle kendimiz yapacağız evde yok :26:

O da çekik biraz bende canım
Ne güzel ya borç olmayınca çok rahat olur.. Biz büyük ihtimalle kendimiz yapacağız evde yok :26:[/QUOTE]

evet borçsuz evlenmek güzel olacak bizde hemen ev olayına girişeceğiz böylelikle..birikim yapmak lazım..
zaten iki-üç sene evleri var kaynana altında oturucam mecburen kira vermemek için..yoksa para zor birikir
sizde yardım edecek kimse yok mu eşyalrı falan erkek tarafı almayacak mı:26:

Son düzenleme:
evet borçsuz evlenmek güzel olacak bizde hemen ev olayına girişeceğiz böylelikle..birikim yapmak lazım..
zaten iki-üç sene evleri var kaynana altında oturucam mecburen kira vermemek için..yoksa para zor birikir
sizde yardım edecek kimse yok mu eşyalrı falan erkek tarafı almayacak mı:26:
[/QUOTE]

İnan hiç bilmiyorum canım.. Şuan sözü sevgilim para biriktirip yapacak ama onun öncesinde babasının çalıştığı yer iflas etti yeni iş buldu tekrar o yüzden şuanlık böyle olabilir.. İlerde ne olur bir fikrim yok sevgilim de pek şunu şunu siz alın diyecek biri değil kendi yapmaya çalışacak gibi geliyor bana..

yok canım daha ancak 1 hafta oldu

ama beyefendi gidip face de kapak resimlerini değiştiryor mutemadiyen aklı fikri de galatasaray da tüm futbolcular bir olup tepiklerler inşallah onu da benm de içim soğur birazcık

amiiiiinnnnn

yaa ben hep 25 te evlenecem, 28 de çocuk yapacam diyordum, yaş oldu 29 daha ortada koca yok, ev yok, çocuk hiç yokk bi de düşünn ki ben evlendikten sonra en az 2 sene çocuk istemiyorum

ben de böyle diyordumm ama yaş oldu 27, 28'de evlensem, 30-31de anca çocuk yaparım

İnan hiç bilmiyorum canım.. Şuan sözü sevgilim para biriktirip yapacak ama onun öncesinde babasının çalıştığı yer iflas etti yeni iş buldu tekrar o yüzden şuanlık böyle olabilir.. İlerde ne olur bir fikrim yok sevgilim de pek şunu şunu siz alın diyecek biri değil kendi yapmaya çalışacak gibi geliyor bana..[/QUOTE]

olsun be canım arada sevgi olduktan sonra hepsinin üstesinden gelinir..
he ne olur ilk zamanlarda çok fazla eşyaya lükse kaçmazsınız zaten zamanla da her şey oturur yerine..
sözde zaten ne masraf olucak ki nişanda da siz bohça yaparsınız biraz o fazla tutabilir kıyafet falan da oluyor ya içinde

Son düzenleme:
Konuşmuştuk ya kendilerini birrşey sanıyorlar diye bir örnek daha Bizim aramızda 4 gün var 4 gün o büyük

bizde ben tam olarak 1 yıl 13 gün büyüğüm beni kaçırmasın valla, evlenirsek zengin oluruz biz

ben ankarada okudum, geçen haziranda bitti, şimdi oradaki bir hocama projesinde yardım ediyorum bu sebeple haftada 2 gün ankaraya gidiyorum kopamadım yani bi türlü lanet şehirden

o beni de dayanamaz sanıyordur büyük ihtimalle ama henuz kendisi benim inadımla tanışmadı çok özledim evet ağlıyırum da ama bana kafamı dinlemem lazım dedikten sonra asla adımı ben atmam şöyle söyleyim, şuan bana 3 gün ömrün kaldı deseler yine de ona laf atmam en sinir oldugum konu bu ara verme muhabbeti çünkü, öyle bir olaya inanmam yani ama madem kendisi istedi sonuçlarına katlansın

eğer kendimde hata görsem ben de adım atardım ama gerçekten bütün sorumluluk onda ve katlanacak da sonuçlarına beyefendi keşke bu sonuçlardan biri de seninki gibi bana çiçek yollanması olsaydı ama hiç umudum yok

aaa biz de evlenirsek kaynanamın üst katında oturacagız ve sanırım ben bundan biraz tırsıyorum :18:

amiiiiinnnnn

ben de böyle diyordumm ama yaş oldu 27, 28'de evlensem, 30-31de anca çocuk yaparım

gel bi sarılayım kaderdaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…