Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

aaa öyle mi tatlım benimki de işletmeci
bu hazirandaki sınava girmeyi planlıyor
3 aydır da muhasebe elemanı olarak calısıyor banırım smmm nin stajından sayılıyormus bu calısması
Benim çok oldu artık unuttum çoğu şeyini de staj için sınavı kazanması gerekmiyor mu anlamadım

Benim çok oldu artık unuttum çoğu şeyini de staj için sınavı kazanması gerekmiyor mu anlamadım

ya daha 1 dönem okulu var sevgilimin şimdi işi öğrenmek için muhasebe de asgari ücretle çalışıyor
1 dönem oldugu icin nisanda basvuru yapıp hazirandaki sınava girebilir en erken
şu an mali musavir yanında oldugu icin bu calısması da smmm nin 3 yıllık stajından sayılıyormuş
sayılmazsa da tamamen 3 yil staj yapacak kazanırsa

Zor be valla mali müşavirlik sınavı kazan staj yap falan gerçi sonra karşılığını alıyorsun inşallah kazanır canım

Çoktan başlamalıydı canım kolay bir sınav değil zor bir süreç bekliyor onu Bende muhasebe mezunuyum canım ama çalışmıyorum şuan iş aramaktayım ama adam gibi yer yok ki..

hm anladım ya ben zaten ilk giriste kazanmasına imkan vermiyorum cunku su an hem okulu var hem de calısıyor yani zaten çok sıkışık halde

ne kadar maas alıyordun ayııptır sorması
burda asgariden yukarı vermiyorlar ya

Vermezler canım benim 1000 tl ama aynı zamanda sekreterlik de vardı yani telefona bakma falan yoksa sadece muhasebe elemanına 1000 tlnin üzerinde pek veren yok çok nadir vardır 1500 alan ama deneyimi çoktur fazla iş yapıyordur..

anladım canım sevgilim da asgari ucrete ek gelir olsun diye bilgisayardan kod yazmaya basladı kod yazıp satmaya calısacak.. mesela oyunlar icin kodlar fln yoksa nasıl geciniriz

anladım canım sevgilim da asgari ucrete ek gelir olsun diye bilgisayardan kod yazmaya basladı kod yazıp satmaya calısacak.. mesela oyunlar icin kodlar fln yoksa nasıl geciniriz
Ah ah bu geçim derdi benim sözlüm de ek iş olarak araba alım satımı yapmaya başladı.. Yoksa zor gerçekten zor birde şansına çalışmayı seven bir eşi yok

hadi ya :)
benimki de 1 haftada 1 maası yemeye meyillidir :) :) (beraber harcamamızı kastediyorum kendisi icin harcamaz)
sözlün ne is yapıyor
Araba kalıbı canım onun maaşı iyi sayılır ama bende tık yok işte.. Erkeğin biraz tutumlu olması lazım canım sen tutumlumusun bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…