Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

inşaAllah hazirandaki sınavı kazanır ilk girişte canım o mali müsavir olana kadar zorlanacağız o_O

canımm çok çok çalışsın valla...

o staj sınavını kazanmak ayrı zor, 3 sene sonunda staj bitirme sınavını geçmek kat kat zor..

benimki ilk girişinde ancak yarısını geçebildi derslerin, sonra askerlik girdi araya işte, askerden geldiğinden beri her gün deli gibi ders çalışıyor, işe başlamadı mesela hala, patronuyla anlaşmışlar, patron da mali müşavirlik belgesini bi an önce almasını istediği için, sınav bitene kadar böyle idare edelim, sen tüm zamanını enerjini sınava harca demiş.

ağustostan beri, sabah 8 de kalkıp akşama kadar düzenli çalışıyor yani :KK45:

bi de bu bitirme sınavı test usülü değil klasik sınav usulü olduğu için, okuyan hocaların yorumuna göre de değişiyormuş işler :KK17:

inşallah, bu girişte temizleyecek hepsini :KK51::nazar:

bu haftasonu sınavı var, kızlar dua edin sevdiceğimee :KK51:

o staj sınavını kazanmak ayrı zor, 3 sene sonunda staj bitirme sınavını geçmek kat kat zor..

benimki ilk girişinde ancak yarısını geçebildi derslerin, sonra askerlik girdi araya işte, askerden geldiğinden beri her gün deli gibi ders çalışıyor, işe başlamadı mesela hala, patronuyla anlaşmışlar, patron da mali müşavirlik belgesini bi an önce almasını istediği için, sınav bitene kadar böyle idare edelim, sen tüm zamanını enerjini sınava harca demiş.

bi de bu bitirme sınavı test usülü değil klasik sınav usulü olduğu için, okuyan hocaların yorumuna göre de değişiyormuş işler :KK17:

:KK57::KK57::KK57::KK57:

ee benimki kazanamaz yaa evli olacağız calısamaz ki o kadar o_Oo_Oo_O
Allah yardımcısı olsun eniste beyin canım

hadi inşallah hayırlısı olur canım, bize de haber ver mutlaka :nazar:

Sizce hangisi isteme nişan olacak çok kararsizim

Eklentiler

• Screenshot_2014-10-29-09-20-06.png
    Screenshot_2014-10-29-09-20-06.png
    545,5 KB · Görüntüleme: 119
para mevzu kuzum ya. 11 senedir bakıyoruz sana dedi resmen içime oturdu laf, geçmiyor şimdi de :KK43:

off of yine iş yine para bu nedir ya..:KK51:onlara da hak vermek lazım bakıyorlar milletin çocukları nerelerde ister istemez kıyaslama yapıyorlar..benim bile ağrıma gidiyor ailelerin illa ki gider..
ama pat diye de demeseler de olur..bizde elimizden geleni yapıyoruz kısmet napalım olmayınca olmuyor..

off of yine iş yine para bu nedir ya..:KK51:onlara da hak vermek lazım bakıyorlar milletin çocukları nerelerde ister istemez kıyaslama yapıyorlar..benim bile ağrıma gidiyor ailelerin illa ki gider..
ama pat diye de demeseler de olur..bizde elimizden geleni yapıyoruz kısmet napalım olmayınca olmuyor..

tabiki benim de zoruma gidiyor selen, mumkun mu gitmemesi, ama bunu annemden ya da babamdan duymasam da olurdu yani :KK43: elimden geleni yapıyorum ben, daha fazla laf söyleyip üzmesinin geregi var mıydı :KK43: valla taş oturuyor içimde, parçalıyor resmen beni, hazmedemiyorum.

X