Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kendisi dedi canım beni değiştiren sensin senin yüzünden sıcak olamıyorum dedi.. Ben surat astıkça o uzaklaştı o uzaklaştıkça ben surat astım..

e bunu değiştirmek de senin elinde demek ki. ortada büyük bi sorun yok sonuçta.
şimdi ilk fırsatta giyinir süslenir güler yüzünü takınır ufak da bi süpriz hazırlayıp adamın gönlünü alırsın işte, tamamdır :KK66:

e bunu değiştirmek de senin elinde demek ki. ortada büyük bi sorun yok sonuçta.
şimdi ilk fırsatta giyinir süslenir güler yüzünü takınır ufak da bi süpriz hazırlayıp adamın gönlünü alırsın işte, tamamdır :KK66:
İçimden gelmiyor hiç canım.. Neyse beni boşver de sen anlat nasıl gidiyor anlat bakalım:KK28:

İçimden gelmiyor hiç canım.. Neyse beni boşver de sen anlat nasıl gidiyor anlat bakalım:KK28:

sen hepten kendini geri çekersen iyice uzaklaşırsınız, izin verme buna derim ben. elinden geleni yap da eğer suratına devam ederse ne hali varsa görsün diyebil o zaman :KK66:
ben şuan kıskançlık krizinin ortasındayım, uyuz adama yanlışlıkla ben kıskanç bir insanım demiş bulundum sabrımı deniyor şuan :KK62:

sen hepten kendini geri çekersen iyice uzaklaşırsınız, izin verme buna derim ben. elinden geleni yap da eğer suratına devam ederse ne hali varsa görsün diyebil o zaman :KK66:
ben şuan kıskançlık krizinin ortasındayım, uyuz adama yanlışlıkla ben kıskanç bir insanım demiş bulundum sabrımı deniyor şuan :KK62:
Haklısın canım da ben iyi olunca o da iyi oluyor ama devam ettirmiyor yani hep beklenti içinde.. Bakalım hayırlısı..
Ay ne güzel ya en hoş zamanlar bence bu tanıma evreleri:KK68::KK68: Ne yapıyor :KK48:

Haklısın canım da ben iyi olunca o da iyi oluyor ama devam ettirmiyor yani hep beklenti içinde.. Bakalım hayırlısı..
Ay ne güzel ya en hoş zamanlar bence bu tanıma evreleri:KK68::KK68: Ne yapıyor :KK48:

sen daha iyi bilirsin canım, ben genel olarak sorun uzatmama taraftarı olduğum için demiştim. hayırlısı yavrum.
bana kıskançlıkla gelinmeyecegini anlaması lazım kanım çekiliyor çünkü :KK53: belli etmeme olayını da yapamıyorum, daha doğrusu yapmak istemiyorum aklını başına alsın diye :KK53:
murat boz vardı tv de onunla ilgili bişey yazdı, ben de hastasıyım o adamın dedim, tahminimce onun intikamını alıyor şuan ama victoria secret kızlarından girdi, çok yanlış bi seçim yaptı :KK53: 3 gün süründürürm artık onu :KK70:

X