Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bizi bilgilendir yani arada merak ederim, ama olumsuzluk duymayalım
eger ankaraya gelecek olursa mutlaka haberiniz olur canım, onun dışında eğer adamı arkasına bakmadan kaçırtmazsam uzun bi süre böyle devam eder senırım
şu an sabah günaydın dan gece iyi geceler e kadar msj laşıyoruz, sevgilim olsa bu kadar msj laşmazdık kesin

bu ne yahu biz nişanlıyız günde iki sefer konuşuyoruz eskidik biz eskidik ne güzel tüketmeyin bu güzel günleri inş sonu aşk olur yaa inşallah

bu ne yahu biz nişanlıyız günde iki sefer konuşuyoruz eskidik biz eskidik ne güzel tüketmeyin bu güzel günleri inş sonu aşk olur yaa inşallah

siz koskoca nişanlısınız artık bık bık ne msj laşacaksınız tel de biz daha birbirimizi tanımaya çalışıyoruz falan çok iş var çok
ben normalde boşlukta oldugum için ilgi gördü mü direk atlarım diye korkuyordum ama neyse ki hala mantıgım varmış bi yerlerde baya frenliyor beni saolsun

olsun özlüyorum işte
yani tabi sen daha iyi bilirsin ortayı bul mantık da çok gerekmiyor aşk da ama olsun, bi zaman sonra seni de kaybederiz

Nurdancımmmm neler duyuyorum Kızlara katılıyorum fevri davranma çok bak bu yazdığına bende kızdım Kısmetinin nerden nasıl olacağını bilemezsin pozitif ol ay hayırlısıdır inşallah ne sevinirim senin adına

benim kafayı biliyorsun yavrum, biraz sorunlu çalışıyor bu konuda yani biraz sinir bozucu olabiliyorum ama kendimi tutmaya çalışıyorum genelde
Ben gece burdayım canım hep seninle denk gelemedik şimdide evde yokum ama yarından itibaren görev başı
ne görevi ne başı kız

gözün aydın, hayırlı olsunn,

anlat bakalım nasıl olduuu

tektaşın da elindeki halini görelimmm

sağol canım.. bizim ilk tanıştığımız yerde teklif etti :)
tektaşım bana büyük canım yaw 8 numara yokmuş tekrar gitti atölyeye tekrar yapılacakmış
ama yine de elimde fotosu var göndereyim 1 sn bekler misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…