Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Yazmissin canim :) ay cok heyecanli :) bana da bahsetsene biraz o kisiden :)

canım 26 yaşında, bankacı, istanbulda yaşıyor. hakkında benim de bildiklerim bu kadar sayılır. tanımaya çalışıyoruz işte birbirimizi :)
oo daha iyi işte e o seni gördümü canıım ne düşünüyorsunuz anlat yahu:KK53: Benim boy 1.60 ben bile karşılıyorum topuklularla da daha iyi oluyorum merak etme yani, sığıyorlar sorun yok canım hemde çok iyi duruyor yanında:KK51:

canım fotoğrafla gördü ancak, yüzyüze görüşmedik. ben bi süre daha da istemiyorum açıkçası. görüşürsek direk sevgili modu olur, ben işi uzatma taraftarıyım biraz :KK22:
iyi ya ben de karşılarım o zaman ıskıntı olmaz heralde :KK53:
sus bakayım çok konuşma :KK53:
bak yaa, meger ne çok çektirmişim size, hemen intikam alma çabaları :p:p

canım 26 yaşında, bankacı, istanbulda yaşıyor. hakkında benim de bildiklerim bu kadar sayılır. tanımaya çalışıyoruz işte birbirimizi :)

canım fotoğrafla gördü ancak, yüzyüze görüşmedik. ben bi süre daha da istemiyorum açıkçası. görüşürsek direk sevgili modu olur, ben işi uzatma taraftarıyım biraz :KK22:

İyi de canım uzatınca ne olacak ki sankio_O bak hem artık düzenim olsun istiyorsun 2 3 sene daha diyorsun ama yaşım geçti anne olmak da istiyorum diyorsun o_O

hmm hoşşlandın mı peki? sen 28 yasında değil miydin canım :KK45::KK45::KK45:

İyi de canım uzatınca ne olacak ki sankio_O bak hem artık düzenim olsun istiyorsun 2 3 sene daha diyorsun ama yaşım geçti anne olmak da istiyorum diyorsun o_O

ben çok şey istiyorum da işte yaştan sebep hepsi olamıyor malesef :KK43:
aslında ne önemli önceliğim iş durumum. kendi ofisimi açmadan evlenmek çok mantıklı değil. o yüzden beklemek en doğrusu. he bu arada biri olsa işte 2 sene tanımak için de ideal olur. evlenince de bikaç ay bekleyip çocugu yaparım olmaz mı o_O

ben çok şey istiyorum da işte yaştan sebep hepsi olamıyor malesef :KK43:
aslında ne önemli önceliğim iş durumum. kendi ofisimi açmadan evlenmek çok mantıklı değil. o yüzden beklemek en doğrusu. he bu arada biri olsa işte 2 sene tanımak için de ideal olur. evlenince de bikaç ay bekleyip çocugu yaparım olmaz mı o_O
Olur tabi canım olur da şimdi herşey planlandığı gibi gitmiyor ne yazık ki.. Yani kötü düşünmeni istemem ama hemen çocuk olmazsa birde onu beklemek zorunda kalırsınız benim yakınım öyle oradan biliyorum.. Yani bir sene geçsin elbette tanıyın ama 2.senesi isterse erteleme benceo_O

hmm hoşşlandın mı peki? sen 28 yasında değil miydin canım :KK45::KK45::KK45:

29 yaşındayım ben :KK70: valla anası danası problem etmemiş sanırım ki tanıştı benimle, çok da konuşmadık bu konuda. yaşımı biliyorsun dimi dedim, evet abla dedi hıyar :KK53:
hoşlanma konusunda, ben birini yüzyüze görmeden bişey hissedemem. illa görmem lazım, mimiklerini gülüşünü vs. o yuzden bişey diyemiyorum. ama konuşmaları vs hoşuma gitti o konuda yalan soyleyemem :KK22:

29 yaşındayım ben :KK70: valla anası danası problem etmemiş sanırım ki tanıştı benimle, çok da konuşmadık bu konuda. yaşımı biliyorsun dimi dedim, evet abla dedi hıyar :KK53:
hoşlanma konusunda, ben birini yüzyüze görmeden bişey hissedemem. illa görmem lazım, mimiklerini gülüşünü vs. o yuzden bişey diyemiyorum. ama konuşmaları vs hoşuma gitti o konuda yalan soyleyemem :KK22:

abla mı olamaaazzzz :KK70::KK70:

yok tatlım ya takılıyorum sana, mutlu ol istiyorum o yüzden frenlemek istiyorum ona karşı gelişecek triplerini :KK54:
kuzum diyorum ya, gerçekten çok beklenmedik tepkiler veriyor o yuzden şaşkınlıkla tanıyorum şu anda onu, baya ilginç geldi bana :KK48: o yuzden tanıyabilmek için arada kendimi durduruyorum ama her zaman olmuyor malesef :KK53:

bu çocuk hakkatten senin kafa dengin gibi nurdiii :KK51:

anladım canım :) bir de 2-3 yıl evlenmeyi düşünmüyorum demişsin deli misin divane misin 2-3 yıl çok be :)
evet abla mı demiş ahahahahaha :KK70::KK70::KK70::KK70:

kuzum diyorum ya, gerçekten çok beklenmedik tepkiler veriyor o yuzden şaşkınlıkla tanıyorum şu anda onu, baya ilginç geldi bana :KK48: o yuzden tanıyabilmek için arada kendimi durduruyorum ama her zaman olmuyor malesef :KK53:

ne değişik bi tipmiş ayol bende şaşırdım bakalım gün geçtikçe neler yumurtlayacak :confused:

bu çocuk hakkatten senin kafa dengin gibi nurdiii :KK51:
kime anlatsam aynı şeyi diyor, ben iyice korkuyorum yaa :KK17:
anladım canım :) bir de 2-3 yıl evlenmeyi düşünmüyorum demişsin deli misin divane misin 2-3 yıl çok be :)
evet abla mı demiş ahahahahaha :KK70::KK70::KK70::KK70:
ya ancak düzenim kurulur ama 2 yıla, öncesinde olursa evlilik çok yarım olur herşey sanki :KK14:

X