Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

aman tanrımmmm, neler duyuyoruzzzz

ortada bişey yok kız daha
olsun canım hiç öyle düşünme kısmet bu işler..merak ettim bak şimdi beğendiysen iyidir peki hiç buluşmayı konuşmadınız mı gerçi şehirler farklı dimi
ben konuşmadım ama o konuştu bu konuyu eğer bu haftasonu çalışmasaydı gelecekmişti buraya oyle düşünmüş, ama mesai vermişler. ben de zaten istemiyordum görüşmeyi isabet oldu
face ten atayım mı resmini sana

eveeettt çok isterim at bakayım bizim güzel kızımıza yakışıyor mu

bana da aaaaaaaaattttttttttttt

tabi canım laf onlar önemli olan anlaşmak sen yine görüşme tekliflerine fevri cevap verme gelsin görüşün ayol ne olacak

ben zaten cevap vermiyorum, geçiştiriyorum sadece
ben tanışma şeklimizden rahatsızım işte tek sıkıntım o, o yuzden sürekli bi atar halim var. onu bi atlatabilsem iyi olacak da elimde degil. zorla benimle görüşüyormuş gibi hissediyorum

tabi canım laf onlar önemli olan anlaşmak sen yine görüşme tekliflerine fevri cevap verme gelsin görüşün ayol ne olacak

selencimiee katılıyorummm, kestirip atma, bi kere buluş görüş bakalımmm

bak benim yakın arkadaşım da aileler vasıta oldu, telefon-mesaj-face üzerinden tanıştılar önce, sonra çocuk geldi buraya görüştüler falan filan... sonuç, eylülde nişanlandılar, 25 nisanda da düğünleri var

işte sana değişik geliyor ama buda bi tanışma şekli be canım ayy beğendim ben vallam tipini inş içi de güzeldir de olur bu iş hayırlısı olsun çok sevinicem olursa eğer

kestirip atmadım canım zaten de işte pek hevesli de görünmüyorum sanırım

aman sakın, kaprislerine hakim ol avucuna alana kadar

ay ben onu hiç yapamıyorum ya geçen nasıl bunalttıysam çocugu artık, resmen isyan etti
bende isterdim seninle, kafede, durakta, kütüphanede bi yerde tanışmayı ama napayım kısmet buymuş. her seferinde gündeme getirip huzur mu kaçıracaksın dedi, ben aynen böyle kaldım
o yuzden bikaç gündür biraz daha yumuşadım

artık nasıl sürekli bu tanışma olayını açtıysa hakkat isyan etmiş bende kızdım sana şimdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…