Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

tek sorun işse takmayın canım, sarılın birbirinize dua edin geçsin bu günler diye.
piyasa gerçekten çok kötü, yapılacak bişey yok. 2015 de biraz düzelecek diye umuyor herkes

Canım geçmiyor maalesef ciddiyete de adım attık dönüşü yok nereye kadar bekleyeceğiz, içimizden salon bakmak gelmiyor daha ne olsun..

ee başka ne var ne yok yaa hiç de sohbet dönmüyor artık burada

valla ne olsun kendi adıma konuşayım işe gidip geliyorum başka da ne olsun işte bazen iş çıkışı nişanlım beyle çıkıp kahve içiyoruz o kadar..
asıl sizde haberler hürsünüz en azından

fazla hür lükde iyi degil yaa, yalnızlıktan sıkılmaya başladım artık, biri olsa hiç fena olmayacak sanki
Luna nın düğününe gittiğim eski kırığımla küstük bizde, o konu var canımı sıkan. ama kararlıyım hatasını anlayıp konuşalım diye yanıma gelene kadar konuşmaya niyetim yok.
onun dışında da pek bişey yok bende, aynı şeyler yani

oo sen kararlıysan dönüşü olmaz tabi canım biri olsa çok iyi olur yalnızlığını paylaşırsın herşeyin olur o çocukla ilgili de kafan yatıyorsa devam ettir boşver arkadaşlığı şimdilik ciddi bak

ya zaten arkadaşımdı benim hıyar ama onu bile mahvetti. şimdi söylüyor arkadaşlar, şöyle keyfi bozuk, böyle morali bozuk diye ama yüzbin şans verdim ona bugune kadar arkadaşlığımız için. hiçbirini kullanamadı, benim yapacak bişeyim yok
yani evet çok istiyorum artık biri olsun, derdimi dinlesin, ilgilensin, ben ilgileneyim falan ama söz konusu bensem bu iş hiç kolay olmuyor karşımdaki insanın herşeyi burnundan getirme özelliğine sahip bir insanım malum

aman def etsin gitsin o zaman madem haketmiyor ne uğraşıyorsun başka arkadaşın mı yok sanki doğru insanı bulunca eminim sende değişeceksin

aman def etsin gitsin o zaman madem haketmiyor ne uğraşıyorsun başka arkadaşın mı yok sanki doğru insanı bulunca eminim sende değişeceksin

ben doğru insanı bulsam bile kaçırmak için elimden geleni yaparım önce, bakayım dayanıklı mı diye denemek için eğer sınavı geçerse yazarım listeye adını, yoksa işi zor

ben doğru insanı bulsam bile kaçırmak için elimden geleni yaparım önce, bakayım dayanıklı mı diye denemek için eğer sınavı geçerse yazarım listeye adını, yoksa işi zor

ohoo sende çok iş istiyorsun nurdancık, ilerde kedilerle dolu evin seni bekliyor olacak yoksa

ohoo sende çok iş istiyorsun nurdancık, ilerde kedilerle dolu evin seni bekliyor olacak yoksa

bana da öyle geliyor
halam biriyle tanıştırdı beni, daha doğrusu çocugun annesiyle beraber iş karıştırmışlar, benim numaramı vermişler falan neyse. yaklaşık 2 haftadır çocukla whatsap tan yazışıyoruz. resmen sabrını deniyorum ama yok adam inat etti gitmiyor bir yere bana böyle delisi lazım sanırım

bismillah neler duyuyorum niçin bahsetmedin iki haftadır ee anlat nasıl biri, kaç yaşında nerde yaşıyor

bismillah neler duyuyorum niçin bahsetmedin iki haftadır ee anlat nasıl biri, kaç yaşında nerde yaşıyor

zaten çok giremedim buraya yavrum, bide çok emin degilim hala. hiç hoşuma gitmez benim böyle tanışmalar aslında da çocugun tipini begendim diye ses edemedim
26 yaşında ( yine benden küçük ), bankada çalışıyor, istanbulda yaşıyor. baya sabırlı biri fark ettigim kadarıyla, benimle uğraşabiliyor
şimdilik iyi gibi de işte, ben yüzünü görmeden çok da emin olamam hiç bişeyden. o yuzden kısmet diyorum sadece

aman tanrımmmm, neler duyuyoruzzzz

olsun canım hiç öyle düşünme kısmet bu işler..merak ettim bak şimdi beğendiysen iyidir peki hiç buluşmayı konuşmadınız mı gerçi şehirler farklı dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…