Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bizi bilgilendir yani arada merak ederim, ama olumsuzluk duymayalım :KK60:
eger ankaraya gelecek olursa mutlaka haberiniz olur canım, onun dışında eğer adamı arkasına bakmadan kaçırtmazsam uzun bi süre böyle devam eder senırım :KK51:
şu an sabah günaydın dan gece iyi geceler e kadar msj laşıyoruz, sevgilim olsa bu kadar msj laşmazdık kesin :KK53:

eger ankaraya gelecek olursa mutlaka haberiniz olur canım, onun dışında eğer adamı arkasına bakmadan kaçırtmazsam uzun bi süre böyle devam eder senırım :KK51:
şu an sabah günaydın dan gece iyi geceler e kadar msj laşıyoruz, sevgilim olsa bu kadar msj laşmazdık kesin :KK53:

bu ne yahu biz nişanlıyız günde iki sefer konuşuyoruz eskidik biz eskidik :KK51:ne güzel tüketmeyin bu güzel günleri inş sonu aşk olur yaa inşallah :confused:

bu ne yahu biz nişanlıyız günde iki sefer konuşuyoruz eskidik biz eskidik :KK51:ne güzel tüketmeyin bu güzel günleri inş sonu aşk olur yaa inşallah :confused:

siz koskoca nişanlısınız artık bık bık ne msj laşacaksınız tel de :KK53: biz daha birbirimizi tanımaya çalışıyoruz falan çok iş var çok :KK53:
ben normalde boşlukta oldugum için ilgi gördü mü direk atlarım diye korkuyordum ama neyse ki hala mantıgım varmış bi yerlerde baya frenliyor beni saolsun :KK70:

siz koskoca nişanlısınız artık bık bık ne msj laşacaksınız tel de :KK53: biz daha birbirimizi tanımaya çalışıyoruz falan çok iş var çok :KK53:
ben normalde boşlukta oldugum için ilgi gördü mü direk atlarım diye korkuyordum ama neyse ki hala mantıgım varmış bi yerlerde baya frenliyor beni saolsun :KK70:

olsun özlüyorum işte :KK12:
yani tabi sen daha iyi bilirsin ortayı bul mantık da çok gerekmiyor aşk da ama olsun, bi zaman sonra seni de kaybederiz :KK53:

ay ben onu hiç yapamıyorum ya :KK57: geçen nasıl bunalttıysam çocugu artık, resmen isyan etti :KK57:
bende isterdim seninle, kafede, durakta, kütüphanede bi yerde tanışmayı ama napayım kısmet buymuş. her seferinde gündeme getirip huzur mu kaçıracaksın dedi, ben aynen böyle kaldım :KK57::KK57:
o yuzden bikaç gündür biraz daha yumuşadım :KK22:
Nurdancımmmm neler duyuyorum:KK53: Kızlara katılıyorum fevri davranma çok bak bu yazdığına bende kızdım :KK11: Kısmetinin nerden nasıl olacağını bilemezsin pozitif ol ay hayırlısıdır inşallah ne sevinirim senin adına:KK68::KK68:

Nurdancımmmm neler duyuyorum:KK53: Kızlara katılıyorum fevri davranma çok bak bu yazdığına bende kızdım :KK11: Kısmetinin nerden nasıl olacağını bilemezsin pozitif ol ay hayırlısıdır inşallah ne sevinirim senin adına:KK68::KK68:

benim kafayı biliyorsun yavrum, biraz sorunlu çalışıyor bu konuda :KK53: yani biraz sinir bozucu olabiliyorum ama kendimi tutmaya çalışıyorum genelde :KK53:
Ben gece burdayım canım hep seninle denk gelemedik şimdide evde yokum ama yarından itibaren görev başı :KK53:
ne görevi ne başı kız :KK53:

gözün aydın, hayırlı olsunn,

anlat bakalım nasıl olduuu :KK36:

tektaşın da elindeki halini görelimmm :cool:

sağol canım.. bizim ilk tanıştığımız yerde teklif etti :)
tektaşım bana büyük canım yaw 8 numara yokmuş tekrar gitti atölyeye tekrar yapılacakmış
ama yine de elimde fotosu var göndereyim 1 sn bekler misin

image.jpg image.jpg image.jpg

X