Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hayal canım aynen valla ben 100bine de razıyım aslında benim olsun yeter İnşaattan gireceksin en mantıklısı o

Bu dönem pek yaramadı sana sanki

çocuklar fazla enerjik bu yıl yaaa, çok aşırı yoruyorlarr

amanınnnn inşaat mı 200 bin

ayyy, Allah yardımcınız olsun o zaman

Ve Aleyküm Selam
sınav da yok ki bunlardaaa

2. ve 3. sınıflarda İngilizce dersinde "yazma" becerisi yok, dersler sadece dinleme ve konuşma etkinlikleri ile geçiyor, bu da çok yorucu oluyor benim için işteee

Bak bunu bilmiyordum çevremde çocuk da kalmadı ki Birde onların sesi de çok tizdir yayarak konuşurlar falan uww

Öğretmenlik zor meslek ya kolay gibi geliyor herkese ama o kadar çocukla uğraşmak her babayiğidin harcı değildir mesela benim döverim ben

aynen öyle valla, tatillere laf ediyolar bizim sürekli ama, o kadarcık kafa dinleme hakkıımız da olsun yanii

aynı anda ortlama 30 çocukla uğraşmayı çok kolay sanıyorlar evde 1-2 tanesiyle zor uğraştıklarını, kendi çocukları olduğu halde sabırlarının taştığı anlar olduğunu unutuyor bazı insanlar

Canım hepsi öyle ben sürekli duyuyorum okullar açılsada kafa dinlesek laflarını e sen kendi çocuğundan bile bıkıyorsun yeri gelince öğretmenler aynı anda kaç tanesiyle uğraşıyor ama lafa geldi mi sizin tatiliniz var 3 ay olacak tabi..

bi de o 3 ay tatil lafıı

yaz tatilimizin öğrenciler gibi 3 ay değil de 2 ay olduğunu öğrenemediler hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…