Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

aman tanrımmmm, neler duyuyoruzzzz :KK57::KK57::KK57:

ortada bişey yok kız daha :KK57:
olsun canım hiç öyle düşünme kısmet bu işler..:KK68:merak ettim bak şimdi beğendiysen iyidir :KK45:peki hiç buluşmayı konuşmadınız mı gerçi şehirler farklı dimi :KK51:
ben konuşmadım ama o konuştu bu konuyu :KK53: eğer bu haftasonu çalışmasaydı gelecekmişti buraya oyle düşünmüş, ama mesai vermişler. ben de zaten istemiyordum görüşmeyi isabet oldu :KK53:
face ten atayım mı resmini sana :KK53:

ben konuşmadım ama o konuştu bu konuyu :KK53: eğer bu haftasonu çalışmasaydı gelecekmişti buraya oyle düşünmüş, ama mesai vermişler. ben de zaten istemiyordum görüşmeyi isabet oldu :KK53:

eveeettt çok isterim at :rolleyes:bakayım bizim güzel kızımıza yakışıyor mu:confused:

bana da aaaaaaaaattttttttttttt :KK47:

tabi canım laf onlar önemli olan anlaşmak :KK22:sen yine görüşme tekliflerine fevri cevap verme gelsin görüşün ayol ne olacak :KK71:

ben zaten cevap vermiyorum, geçiştiriyorum sadece :KK53:
ben tanışma şeklimizden rahatsızım işte tek sıkıntım o, o yuzden sürekli bi atar halim var. onu bi atlatabilsem iyi olacak da elimde degil. zorla benimle görüşüyormuş gibi hissediyorum :eek:

tabi canım laf onlar önemli olan anlaşmak :KK22:sen yine görüşme tekliflerine fevri cevap verme gelsin görüşün ayol ne olacak :KK71:

selencimiee katılıyorummm, kestirip atma, bi kere buluş görüş bakalımmm

bak benim yakın arkadaşım da aileler vasıta oldu, telefon-mesaj-face üzerinden tanıştılar önce, sonra çocuk geldi buraya görüştüler falan filan... sonuç, eylülde nişanlandılar, 25 nisanda da düğünleri var :KK76:

ben zaten cevap vermiyorum, geçiştiriyorum sadece :KK53:
ben tanışma şeklimizden rahatsızım işte tek sıkıntım o, o yuzden sürekli bi atar halim var. onu bi atlatabilsem iyi olacak da elimde degil. zorla benimle görüşüyormuş gibi hissediyorum :eek:

işte sana değişik geliyor ama buda bi tanışma şekli be canım :KK70: ayy beğendim ben vallam tipini inş içi de güzeldir de olur bu iş hayırlısı olsun çok sevinicem olursa eğer :KK71:

selencimiee katılıyorummm, kestirip atma, bi kere buluş görüş bakalımmm

bak benim yakın arkadaşım da aileler vasıta oldu, telefon-mesaj-face üzerinden tanıştılar önce, sonra çocuk geldi buraya görüştüler falan filan... sonuç, eylülde nişanlandılar, 25 nisanda da düğünleri var :KK76:

kestirip atmadım canım zaten de işte pek hevesli de görünmüyorum sanırım o_O

aman sakın, kaprislerine hakim ol avucuna alana kadar :KK70:

ay ben onu hiç yapamıyorum ya :KK57: geçen nasıl bunalttıysam çocugu artık, resmen isyan etti :KK57:
bende isterdim seninle, kafede, durakta, kütüphanede bi yerde tanışmayı ama napayım kısmet buymuş. her seferinde gündeme getirip huzur mu kaçıracaksın dedi, ben aynen böyle kaldım :KK57::KK57:
o yuzden bikaç gündür biraz daha yumuşadım :KK22:

ay ben onu hiç yapamıyorum ya :KK57: geçen nasıl bunalttıysam çocugu artık, resmen isyan etti :KK57:
bende isterdim seninle, kafede, durakta, kütüphanede bi yerde tanışmayı ama napayım kısmet buymuş. her seferinde gündeme getirip huzur mu kaçıracaksın dedi, ben aynen böyle kaldım :KK57::KK57:
o yuzden bikaç gündür biraz daha yumuşadım :KK22:

artık nasıl sürekli bu tanışma olayını açtıysa hakkat isyan etmiş :KK11: bende kızdım sana şimdik :63:

X