Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

daha neler vardır gidip bakmaya kalsak da daha var onları almama acele değil henüz :KK45:
aynen vitrini, köşeye küçük gümüşlük koyuyorlar ya onun falan sevmiyorum ben kalabalıktan başka bişey değil bence, tabi seven sever saygı duyarım :KK53: şimdi aklıma luna geldi bide onun varsa vitrini bizi topa tutar saygı duyuyoruz bütün fikirlere dimi :KK53::KK53:
Tabi tabi zaten ben o yüzden çok eleştirilerde bulunmuyorum biri seviyordur kırılır falan diye ses etmiyorum pek:KK53::KK53: ama arkadaşımda var benim vitrin sadece kalabalık birde fazladan iş temizlik yaparken içini boşalt sil falan boğar beni ne gerek var içindekiler de öylece duruyor kullanılmıyor bile:KK53:

Tabi tabi zaten ben o yüzden çok eleştirilerde bulunmuyorum biri seviyordur kırılır falan diye ses etmiyorum pek:KK53::KK53: ama arkadaşımda var benim vitrin sadece kalabalık birde fazladan iş temizlik yaparken içini boşalt sil falan boğar beni ne gerek var içindekiler de öylece duruyor kullanılmıyor bile:KK53:

yani toz yığınağı koy konsolo olsun bitsin kapalı hemde :KK53: ben zaten bir tane bile kullanmayacağım eşya almayacağım ne gerekliyse o :KK14:

Bende öyle istiyordum canım ama arkadaşımın o tonlarda hiç memnun değilmiş beyaz değilde km beji hoşuma gidiyor benim:KK51:

evet o da güzel bizim salon o tonlarda duvar rengimiz de kum beji :KK48: bakalım bi o günler gelsinde hayal gibi, seçeriz rengi şunu bunu :KK51:

Aynen öyle canım herşeyden önemli benim için ama bana kira yolu göründü artık sana nasip olsun inşallah :)

ya her gün elimden evler geçiyor daha bugün 200 bine ev sattık ikinci kat yani bişeyi de yok..artık ev almak da hayal oldu diyorum nişanlıma biz sadece çelik kapısını alabiliriz o kadar doğru yani :oops:

Anlat o zaman nerelerdesin neler yapıyorsun nasıl gidiyor var mı değişiklik:KK51:

ne olsun işte okulla uğraşıyorumm, nöbetçiydim bugün :KK34::KK34::KK34:

ya her gün elimden evler geçiyor daha bugün 200 bine ev sattık ikinci kat yani bişeyi de yok..artık ev almak da hayal oldu diyorum nişanlıma biz sadece çelik kapısını alabiliriz o kadar doğru yani :oops:

200 bin miiii :KK35:

Hayal canım aynen valla ben 100bine de razıyım aslında benim olsun yeter:KK51: İnşaattan gireceksin en mantıklısı o

ne olsun işte okulla uğraşıyorumm, nöbetçiydim bugün :KK34::KK34::KK34:

200 bin miiii :KK35:

Bu dönem pek yaramadı sana sankio_O

X