Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

evi temizleyip dizdim tek başıma : ( 4 günde az da olsa hafiflettim :/

senin nasıl olmuştu ki çeyiz serme olmadı mı ailecek falan hatırlayamadım canım ama tek başına yapmak yorucu olsa da güzel olur, hem kafana göre her şeyi yerleştirmişsindir her kafadana bi ses çıkmadan

s
Seremedik canım biz, ya kuzenimin düğününe gidecektim ya da evi serecektim, düğüne gittim.. Ama o benimkine gelmedi çok kırgınım neyse mecburen kendi başıma yapmam gerekti.. Evet kendi istediğim gibi yaptım ama en azından annem olsaydı benim 3 kere sildiğimi o bi kere silerdi bende bu kadar haşat olmazdım ellerim kollarım kabardı çamaşır suyundan (

ah canım ya o kadar da helak etme kendini olduğu kadar zamanla düzenin oturur zaten..gerçi o yemek takımları tencere vs hepsini yıka diz zordur yakın olsak yardım ederdim sana
kirada mısınız canım kendi eviniz mi

kiradayız canım.. bende takıntı var bitirmeden duramıyorum
sağol kuzucuk ederdin değil mi
pasta takımı ve su takımını yerleştiremedim daha bi sürü ıvır zıvırda var oyhhhhhhhhhh

pasta takımı ve su takımını yerleştiremedim daha bi sürü ıvır zıvırda var oyhhhhhhhhhh

etmez miyim büyük bi zevkle hemde çok severim yeni evi dizmeyi evlenen her arkadaşıma gidiyorum yardıma olsun olur yavaş yavaş çok yorma kendini
su takımı da alınacak dimi daha bana çok da pahalı paşabahçede sormuştum

Aman da aman evini dizermişte yorulurmuş Ne tatlı yorgunluktur canım o şimdi ben sevmem mesela ama kendi evim olsa da yapsam keşke Bu arada kuzenin de ayıp etmiş

Ben bursadayım canım Su takımı neydi yahu ölcem cahillikten

Ben bursadayım canım Su takımı neydi yahu ölcem cahillikten

senin o günler gelsin de gelirim tabi baya da tecrübeliyim hee
cahillik değil canım estağfurullah hani sen pek içine girmedin ya işin o yüzden bende ablamda öğrenmiştim..12 kişilik misafir kadehi yani meşrubat için bide 12 tane ayrıca su bardağı şeklinde takımı bardaklar..tane işi var paşabahçede pahalı biraz

Ben de bir kaç arkadaşımın çeyiz asmasına gitmiştim çok güzel bir duygu olmalı arkadaşlarım çok mutluydu Darısı başımıza
Evet evet bildim şimdi canım zorunluluk mu peki bu şeye konulanmıydı vitrine falan hani koyuyorlar ya

şu takım benim hoşuma gidiyor kenarları yemek takımıma da uyuyor renk olarak
amin canım amin..heralde vitrine de konulur benim gümüşlük vitrin vs olmayacağı için bilemiyorum

Çok şıkmış canım beğendim
Evet bende vitrin falan istemiyorum sevmiyorum da zaten

daha neler vardır gidip bakmaya kalsak da daha var onları almama acele değil henüz
aynen vitrini, köşeye küçük gümüşlük koyuyorlar ya onun falan sevmiyorum ben kalabalıktan başka bişey değil bence, tabi seven sever saygı duyarım şimdi aklıma luna geldi bide onun varsa vitrini bizi topa tutar saygı duyuyoruz bütün fikirlere dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…