Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Sıra da Selen var büyük ihtimalle artık o yazar napalım

değil siteden hiç kimse gelmedi aklıma ayakkabının altına yazmak bile... kimseyi yazmadım yani bildiğin mallık yaptım
olur canım böyle şeyler o an bunu mu getirceksin aklına sanki evleniyorsun ayol gelmez tabi aklına

At valla çok iyi olur Şuan yemek yiyemiyorum canım çiğnerken çok ağrım oluyor ondan sadece çorba içiyorum dün bir tencere çorba içtim inanırmısın ama doymadım ekmek ne büyük mucize

hee ondan çorba sadece bende diyet için sandıydım..bi tencere de yuh yani

İnşallah canım gerçekten isterim gelmek

Uww bak tarhanaya bende bayılırım aslında ben çorbalara bayılırım işkembe kelle paça hariç

gel gel tabi seni görmek isterim bende ya hepsini severim çorbasız akşam yemeği olmaz benim için benim ki çok yemek seçiyor ya napicam bilmem bende seçmem tam tersi

gel gel tabi seni görmek isterim bende ya hepsini severim çorbasız akşam yemeği olmaz benim için benim ki çok yemek seçiyor ya napicam bilmem bende seçmem tam tersi
O çok zor canım ya yemek seçen birine yemek yapmak işkence gibi resmen Allah yardımcın olsun..
Bizim herşeyimiz aynı çok şükür ben ne yemiyorsam o da yemiyor o yüzden çok rahatım

O çok zor canım ya yemek seçen birine yemek yapmak işkence gibi resmen Allah yardımcın olsun..
Bizim herşeyimiz aynı çok şükür ben ne yemiyorsam o da yemiyor o yüzden çok rahatım

yoo hiç onun keyfiyle oynayamam yerse yer yemezse güle güle alışacak o kadar

ümit kırmıyorum ki, ayakkabı altına yazılmadın diye üzülme diyorum işte
Yok canım neden üzüleyim bütün arkadaşlarım evli hepside yazdı şimdiye on kere evlenmem lazımdı

tavuk mesela ölse yemez o yüzden ben onun keyfiyle oynarım öyle dediğime bakma kıyamam kesinlikle
Tavuk bende pek sevmem ama tavuk dönere bayılırım Yalnız şuan o kadar acıktım ki ne bulsam yerim herhalde

aynen tavuk döner bol mayonezli of ki ne of bende çok acım şimdi ama olsa yemem nayırr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…