Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Amin canım sağol : ) güzel geçti çok şükür, pek güzel olamadım ama olsun yine de güzeldi

Amin canım, teşekkür ederim : ) güzeldi çok şükür
xenforo-smilies-kk02.png
bol bol oynadım : )

Amin canım sağol :) en kısa zamanda ekleyecem canım : )

ayy nurdan : )))) çok sevindim geldiğine teşekkür ederim tekrardan : )
senin güzel gözlerin öyle görmüş bildiğin herküldüm yani : D
çok oynaktım evet herşeye inat oynadım :oops:

kızım görmesem inandıracaksın herkülmüş deee güzel değilmiş deee :63::63:
bi kere senin o gülen yüzün herşeyden güzeldi, saçına ve duvagına bayıldım, gelinliğin müthişti ve aslaaaa kilolu durmuyordun yemin ederim bak sana :KK66:
çok da güzel oynadın çok da güzel oldu, biz biraz erken kalkmak zorunda kaldık, yolumuz uzun diye ama gördüğüm kadarı bile çok güzeldi :KK68:
Evet bir bağ oluyor ister istemez :KK51: Ne mutlu darısı başımıza ayakkabının altına yazacaktı ama unutmuştur kesin:KK53:
bilmiyorum ki valla onu sormadım bak :KK16:

o ne cingözdür o herşeyi görür :KK53::KK53:

ben bugun burdaydım da sen yoktun :KK48:
bi fırsat bulup gelmiştir de sonra kocasının yanına kaçmıştır herhalde :KK53:
gördüm evet : D
hiçte kaçmadım net çekmiyor zar zor girdim muhtemelen 1 hafta kadar giremeyecem yine haberiniz olsun :KK22:
Evet bir bağ oluyor ister istemez :KK51: Ne mutlu darısı başımıza ayakkabının altına yazacaktı ama unutmuştur kesin:KK53:
ayy evet valla sen yazdın şimdi aklıma geldi hiç yazmadım kimseninkini yahu :rolleyes:

gördüm evet : D
hiçte kaçmadım net çekmiyor zar zor girdim muhtemelen 1 hafta kadar giremeyecem yine haberiniz olsun :KK22:

ayy evet valla sen yazdın şimdi aklıma geldi hiç yazmadım kimseninkini yahu :rolleyes:

lunacım evlilik nasıl bi duygu kız şaka maka evlendin :KK68::KK68:

Bakalım geldi kendisine sorarız da sen nasıl orada yazdırmadın:KK53:

Sabır diye diye bir hal oldum zaten:KK53: Sen saç modelini nasıl buldun

beğendim canım ama önce elbise bulsan açıklığına göre saç modeli belirlersin mesela bu saç straplez modele çok uygun..:KK70:

kızım görmesem inandıracaksın herkülmüş deee güzel değilmiş deee :63::63:
bi kere senin o gülen yüzün herşeyden güzeldi, saçına ve duvagına bayıldım, gelinliğin müthişti ve aslaaaa kilolu durmuyordun yemin ederim bak sana :KK66:
çok da güzel oynadın çok da güzel oldu, biz biraz erken kalkmak zorunda kaldık, yolumuz uzun diye ama gördüğüm kadarı bile çok güzeldi :KK68:

bilmiyorum ki valla onu sormadım bak :KK16:
hııı la kızım gelinlik bildiğin etlerimi kesti yara bere içinde kaldım :KK57:
ben saçımdan nefret ettim var ya onun hikayesini sonra anlatırım :110:
evet güzel oynarım bak o konuda itiraz etmeyecem :p
olsun kuzucum değer verip gelmen bile benim için çok önemliydi :KK15: birde para taktı ya deli :KK68: Allah kalbine göre versin inşAllah ben de senin düğüne gelirim :KK19::KK19:

ben çıkıyom bebişlerrrrrrrr hepiniz Allaha emanet olun en yakın zamanda görüşmek dileğiyle hepinizi öptümm:KK15::KK15::KK15: bize dualar edinn bol bol:nazar::nazar::nazar::nazar::KK68:

O heyecandan siteden arkadaşları gelmemiştir aklına :KK53:

4 gündür sadece çorba içiyorum bak mesela 1 2kilo veririm belki:KK53: Nişan için hiç kıyafet yokki aklımda

ee sadece çorba da seni güçten kudretten düşürmesin :KK53: sn yine netten araştır iyi bi diyet bul o_O
ben sana modeller atarım beğendikçe fikrin olur bebişim :KK70:

aminnn kuzucumm sağol, :KK68:bi ben göremedim o fotoları bana da atın yaaa:mad::KK53:

tamam tamam atarım face ten sana :KK53:
hııı la kızım gelinlik bildiğin etlerimi kesti yara bere içinde kaldım :KK57:
ben saçımdan nefret ettim var ya onun hikayesini sonra anlatırım :110:
evet güzel oynarım bak o konuda itiraz etmeyecem :p
olsun kuzucum değer verip gelmen bile benim için çok önemliydi :KK15: birde para taktı ya deli :KK68: Allah kalbine göre versin inşAllah ben de senin düğüne gelirim :KK19::KK19:
çok kalıp gibi miydi acaba gelinlik diyecem ama dışarıdan öyle durmuyordu sen daha iyi bilirsin tabi o_O
saçına bayıldım ben yaa, duvak falan inanılmaz güzel durmuştu hiç düşünme onu :KK66:
karşılıklı bile oynadık kız seninle kadere bak :KK53: hem o kadar düğüne geldik eli boş gelinmezdi, zaten ufak bişey yaptık orda lafı edilmez onun :oops: inşallah gelirsin bebişim çok isterim :KK68: sevdim ben seni de eşini de :KK52:
he valla bildigin unutmuş bizi :KK53:

4 gündür sadece çorba içiyorum bak mesela 1 2kilo veririm belki:KK53: Nişan için hiç kıyafet yokki aklımda
değil siteden hiç kimse gelmedi aklıma ayakkabının altına yazmak bile... kimseyi yazmadım yani bildiğin mallık yaptım :KK45:

ee sadece çorba da seni güçten kudretten düşürmesin :KK53: sn yine netten araştır iyi bi diyet bul o_O
ben sana modeller atarım beğendikçe fikrin olur bebişim :KK70:
At valla çok iyi olur:KK51: Şuan yemek yiyemiyorum canım çiğnerken çok ağrım oluyor ondan sadece çorba içiyorum dün bir tencere çorba içtim inanırmısın ama doymadım ekmek ne büyük mucize:KK53:

X