Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kızım görmesem inandıracaksın herkülmüş deee güzel değilmiş deee
bi kere senin o gülen yüzün herşeyden güzeldi, saçına ve duvagına bayıldım, gelinliğin müthişti ve aslaaaa kilolu durmuyordun yemin ederim bak sana
çok da güzel oynadın çok da güzel oldu, biz biraz erken kalkmak zorunda kaldık, yolumuz uzun diye ama gördüğüm kadarı bile çok güzeldi
Evet bir bağ oluyor ister istemez Ne mutlu darısı başımıza ayakkabının altına yazacaktı ama unutmuştur kesin
bilmiyorum ki valla onu sormadım bak

o ne cingözdür o herşeyi görür

ben bugun burdaydım da sen yoktun
bi fırsat bulup gelmiştir de sonra kocasının yanına kaçmıştır herhalde
gördüm evet : D
hiçte kaçmadım net çekmiyor zar zor girdim muhtemelen 1 hafta kadar giremeyecem yine haberiniz olsun
Evet bir bağ oluyor ister istemez Ne mutlu darısı başımıza ayakkabının altına yazacaktı ama unutmuştur kesin
ayy evet valla sen yazdın şimdi aklıma geldi hiç yazmadım kimseninkini yahu

gördüm evet : D
hiçte kaçmadım net çekmiyor zar zor girdim muhtemelen 1 hafta kadar giremeyecem yine haberiniz olsun

ayy evet valla sen yazdın şimdi aklıma geldi hiç yazmadım kimseninkini yahu

lunacım evlilik nasıl bi duygu kız şaka maka evlendin

Bakalım geldi kendisine sorarız da sen nasıl orada yazdırmadın

Sabır diye diye bir hal oldum zaten Sen saç modelini nasıl buldun

beğendim canım ama önce elbise bulsan açıklığına göre saç modeli belirlersin mesela bu saç straplez modele çok uygun..

hııı la kızım gelinlik bildiğin etlerimi kesti yara bere içinde kaldım
ben saçımdan nefret ettim var ya onun hikayesini sonra anlatırım
evet güzel oynarım bak o konuda itiraz etmeyecem
olsun kuzucum değer verip gelmen bile benim için çok önemliydi birde para taktı ya deli Allah kalbine göre versin inşAllah ben de senin düğüne gelirim

ben çıkıyom bebişlerrrrrrrr hepiniz Allaha emanet olun en yakın zamanda görüşmek dileğiyle hepinizi öptümm bize dualar edinn bol bol

O heyecandan siteden arkadaşları gelmemiştir aklına

4 gündür sadece çorba içiyorum bak mesela 1 2kilo veririm belki Nişan için hiç kıyafet yokki aklımda

ee sadece çorba da seni güçten kudretten düşürmesin sn yine netten araştır iyi bi diyet bul
ben sana modeller atarım beğendikçe fikrin olur bebişim

aminnn kuzucumm sağol, bi ben göremedim o fotoları bana da atın yaaa

tamam tamam atarım face ten sana
çok kalıp gibi miydi acaba gelinlik diyecem ama dışarıdan öyle durmuyordu sen daha iyi bilirsin tabi
saçına bayıldım ben yaa, duvak falan inanılmaz güzel durmuştu hiç düşünme onu
karşılıklı bile oynadık kız seninle kadere bak hem o kadar düğüne geldik eli boş gelinmezdi, zaten ufak bişey yaptık orda lafı edilmez onun inşallah gelirsin bebişim çok isterim sevdim ben seni de eşini de
he valla bildigin unutmuş bizi

4 gündür sadece çorba içiyorum bak mesela 1 2kilo veririm belki Nişan için hiç kıyafet yokki aklımda
değil siteden hiç kimse gelmedi aklıma ayakkabının altına yazmak bile... kimseyi yazmadım yani bildiğin mallık yaptım

ee sadece çorba da seni güçten kudretten düşürmesin sn yine netten araştır iyi bi diyet bul
ben sana modeller atarım beğendikçe fikrin olur bebişim
At valla çok iyi olur Şuan yemek yiyemiyorum canım çiğnerken çok ağrım oluyor ondan sadece çorba içiyorum dün bir tencere çorba içtim inanırmısın ama doymadım ekmek ne büyük mucize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…