Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

tamam tamam atarım face ten sana :KK53:

çok kalıp gibi miydi acaba gelinlik diyecem ama dışarıdan öyle durmuyordu sen daha iyi bilirsin tabi o_O
saçına bayıldım ben yaa, duvak falan inanılmaz güzel durmuştu hiç düşünme onu :KK66:
karşılıklı bile oynadık kız seninle kadere bak :KK53: hem o kadar düğüne geldik eli boş gelinmezdi, zaten ufak bişey yaptık orda lafı edilmez onun :oops: inşallah gelirsin bebişim çok isterim :KK68: sevdim ben seni de eşini de :KK52:

he valla bildigin unutmuş bizi :KK53:

Sıra da Selen var büyük ihtimalle artık o yazar napalım:KK53:

değil siteden hiç kimse gelmedi aklıma ayakkabının altına yazmak bile... kimseyi yazmadım yani bildiğin mallık yaptım :KK45:
olur canım böyle şeyler o an bunu mu getirceksin aklına sanki evleniyorsun ayol gelmez tabi aklına:KK53:

At valla çok iyi olur:KK51: Şuan yemek yiyemiyorum canım çiğnerken çok ağrım oluyor ondan sadece çorba içiyorum dün bir tencere çorba içtim inanırmısın ama doymadım ekmek ne büyük mucize:KK53:

hee ondan çorba sadece bende diyet için sandıydım..bi tencere de yuh yani :KK53:

İnşallah canım gerçekten isterim gelmek :KK51:

Uww bak tarhanaya bende bayılırım aslında ben çorbalara bayılırım işkembe kelle paça hariç:KK53:

gel gel tabi seni görmek isterim :KK68: bende ya hepsini severim çorbasız akşam yemeği olmaz benim için:KK45: benim ki çok yemek seçiyor ya napicam bilmem bende seçmem tam tersi o_O

gel gel tabi seni görmek isterim :KK68: bende ya hepsini severim çorbasız akşam yemeği olmaz benim için:KK45: benim ki çok yemek seçiyor ya napicam bilmem bende seçmem tam tersi o_O
O çok zor canım ya yemek seçen birine yemek yapmak işkence gibi resmen Allah yardımcın olsun..
Bizim herşeyimiz aynı çok şükür ben ne yemiyorsam o da yemiyor o yüzden çok rahatım :KK51:

O çok zor canım ya yemek seçen birine yemek yapmak işkence gibi resmen Allah yardımcın olsun..
Bizim herşeyimiz aynı çok şükür ben ne yemiyorsam o da yemiyor o yüzden çok rahatım :KK51:

yoo hiç onun keyfiyle oynayamam yerse yer yemezse güle güle alışacak o kadar :KK53:

ümit kırmıyorum ki, ayakkabı altına yazılmadın diye üzülme diyorum işte :KK53:
Yok canım neden üzüleyim bütün arkadaşlarım evli hepside yazdı şimdiye on kere evlenmem lazımdı:KK53:

tavuk mesela ölse yemez o yüzden ben onun keyfiyle oynarım öyle dediğime bakma kıyamam kesinlikle :KK68:
Tavuk bende pek sevmem ama tavuk dönere bayılırım :KK53: Yalnız şuan o kadar acıktım ki ne bulsam yerim herhalde:KK53:

Yok canım neden üzüleyim bütün arkadaşlarım evli hepside yazdı şimdiye on kere evlenmem lazımdı:KK53:

Tavuk bende pek sevmem ama tavuk dönere bayılırım :KK53: Yalnız şuan o kadar acıktım ki ne bulsam yerim herhalde:KK53:

aynen tavuk döner bol mayonezli of ki ne of bende çok acım şimdi ama olsa yemem nayırr :KK53:

X