Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Final ya illa birşeyler çıkaracaklar tabi onlarda haklı Yalnız bizim kültürümüze ne kadar uzaklar yahu

aynen öyle canım, beraber yaşıyorlar, eski sevgiliyle takıl, ondan ayrıl arkadaşına takıl, öbüründen çocuk yap falan
gerçi ben de eski sevgilimle hala görüşüyorum fazla çamur yapmayım

aynen öyle canım, beraber yaşıyorlar, eski sevgiliyle takıl, ondan ayrıl arkadaşına takıl, öbüründen çocuk yap falan
gerçi ben de eski sevgilimle hala görüşüyorum fazla çamur yapmayım
Yok canım eski sevgiliyle takılma olayı değil bu yani mesela evliler ama cinsellik hakkında arkadaşlarıyla çok rahatlar Joey sürekli Monicaya sarıyor falan bir şoke olmadım desem yalan olur

Yok canım eski sevgiliyle takılma olayı değil bu yani mesela evliler ama cinsellik hakkında arkadaşlarıyla çok rahatlar Joey sürekli Monicaya sarıyor falan bir şoke olmadım desem yalan olur

joey iki bacağı olan herkese bakıyor zaten
dizi zaten biraz açık bir dizi ama çok güzel anlatmışlar ilişkileri falan. ben en çok chandler ın monicaya evlenme teklif ettiği sahneye bitmiştim herkes en yakın arkadaşına aşık olacak kadar şanslı değil demişti o sahnede monica, çok hoşuma gitmişti

Ah ah evet canım zaten Chandler Monicaya aşık olduktan sonra acayip çekici geldi gözümeBirde önce Monica diz çöktü ya ki ondan beklenmeyecek bir davranış çok güzeldi

Ah ah evet canım zaten Chandler Monicaya aşık olduktan sonra acayip çekici geldi gözümeBirde önce Monica diz çöktü ya ki ondan beklenmeyecek bir davranış çok güzeldi

dizideki tek sevmedigim karakter monica zaten, gerçek hayatta karşımda olsa yolardım kesin ben onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…