Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hm anladim canim 2 sene
Annem tamamdi babam %50ydi derken maddi olarak yine cıkmazlardayız :)
İmam nikahi yapip kurtulalim en iyisi dugun mugun neymiş kaynana evinde yaşayim bi de hazir ev
Şu maddiyat bitiriyor beni zaten bzimde öyle ne yazık ki Valla en iyisi o ama kiraya çıkın kaynana yanna değil

Ay evet buyuk konusmamak gerek Ama su acidan yani insan kendi ailesiyle kalmak istemiyor bi yastan sonra kv ile kalmak da bi mantik yok ki :)
Yani bence de mesela ben evlenince kendi ailemle de kalmak istemem bu kv için değil sadece.. evlenince eşimle baş başa kalmak istiyorum hepsi bu

Ben de sirf uzamasin diye artik sıkıldgmdan ozur dilerim
Biz birbirimize bu kdr benziyo muyduk lili
Sanırım benziyormuşuz bende şimdi farkettim Ay evet ya bende öyle ne çok özür diliyormuşum şimdi fark ettim.. Benim öküzcüğüm de kızdığım zaman ve haklıysam sevgi pıtırcığı olur benden de aynısını bekler ben olamam tabi sonra o gayet mutlu uyur ertesi gün benim hala suratım asıktır en son dayanamam bunu ona söylerim onun verdiği cevapta kızdığını biliyorum ama bugüne kada uzatmazsın sanıyordum olur Madem biliyorsun özür dilesene öküz derim özür diler ama ne anlamı kalır ki sonra özürünü kabul etmem bu sefer suçlu ben olurum Çok ironik gerçekten.. Daha sonra bunu ona anlatırım hahaha evet aşkım haklısın hahaha diye kahkahalara boğulur

Hahaha inanamyorum yaaa Altina imza atmak istiyorum

Arada gaza geliyorum ben böyle sonra bakışları aklıma geliyor vazgeçiyorum Aşk ne muhteşem birşey demi o kadar şeye rağmen vazgeçmiyorsun

Evet ya ben de boyle gaza geliyorum geliyorum sonra gulusu gözleri kirpikleri aklima geliyo hemen yelkenler suya iniyor tabi Aşk ilginç bi acayip bir şey ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…