Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

İşte bak benimde öyle kavgada bende korkuyorum sanki ayrılacak gibi geliyoruz o yüzden aramızı düzeltmeye çalışıyorum hemeno_O

Uzun bi sure hic kavga olmasin diye ugrasicam ya zaten olunca duzeltecem diyenugrasiyorum bari kavga cikmasin diye ugrasayim artik diyorum :)

Canim musaadeni alayim mi uykum geldi

Hayal plan cok icraat yok tatlim daha:KK45:

ahhh ahhhh, aynen valla yaaa :KK51::KK51::KK51:

Sanırım benziyormuşuz bende şimdi farkettim:KK53: Ay evet ya bende öyle ne çok özür diliyormuşum şimdi fark ettim.. Benim öküzcüğüm de kızdığım zaman ve haklıysam sevgi pıtırcığı olur benden de aynısını bekler ben olamam tabi sonra o gayet mutlu uyur ertesi gün benim hala suratım asıktır en son dayanamam bunu ona söylerim onun verdiği cevapta kızdığını biliyorum ama bugüne kada uzatmazsın sanıyordum olur:KK57: Madem biliyorsun özür dilesene öküz derim özür diler ama ne anlamı kalır ki sonra özürünü kabul etmem bu sefer suçlu ben olurum :KK57: Çok ironik gerçekten.. Daha sonra bunu ona anlatırım hahaha evet aşkım haklısın hahaha diye kahkahalara boğulur:KK57:

ayyy sabah sabah çok güldümmmm :KK70::KK70::KK70::KK70:

heeyyy ben geldiimmmm :KK76::KK76:

bikaç gün rahatım ve buralardayım canlarımmm :KK68: sizlere Luna nın düğününden de haberler getirdim :KK76:
nasıl güzel bie gelin olmuş anlatamam görmeniz lazım :KK68: yanımda götürdüğüm erkek arkadaşım bile gelinin ne kadar güzel bir enerjisi var dedi, kıpır kıpırdı Lunacık :KK48: karşılıklı göbek bile attık Lunayla :KK48::KK48:
arzu edenlere resim yollayabilirim tabiki :KK68: çok güzel bi düğündü çokkk :KK68:

hoşgeldin canım bana da resim atsana özelden resim atılabiliyor bu arada öyle yaparsın..

X