Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

umarım beğenirsin öyle bi bahsettiniz ki şeytana uyup izliyecem şimdi sonra da psycho gibi dolaşacam evde

ben filmi izledigim arkadaşın evinde kalıyorum şu an. geçen gece benim yatagımı yaptı ben yattım o da kendi odasına geçecek uyumaya, seslendi bana, nurdan izledigimiz filmi bu gece unutma diye bütün gece içimden sövdüm durdum salaga
çok korkacaksan gitme yani kuzum, insan etkilenebiliyor

o arkadaşta ne arkadaşmış hani
ay yok izlemeyecem gidecem şimdi tom ve jerryi açacam beni o paklar ancak

o arkadaşta ne arkadaşmış hani
ay yok izlemeyecem gidecem şimdi tom ve jerryi açacam beni o paklar ancak

o arkadaş filmde sürekli geçen bir rakam var 7730 diye, filmi izledigimiz gece 4 te msj göndermiş bana 7730 diye Allahtan msj sesine uyanmamışım da sabah gördüm, yoksa gece yuregime indirecekti manyak
gerçi ben de evde ona çeşitli tuzaklar kuruyorum o ayrı mesele, yuvarlanıp gidiyoruz

abi adam bildiğin seni kalpten götürmeye niyet etmiş
intikam al bacım en hızlsından

abi adam bildiğin seni kalpten götürmeye niyet etmiş
intikam al bacım en hızlsından

geçen telefonda bi kızla konuşuyordu, kızın da gönlü var bunda biliyorum. gittim yanına " aşkım yaa bi baksana bulaşık makinasında sorun var " dedim kız telefonu yüzüne kapattı

Ben dinlemedim hiç o adamı bilemedim ondan

çok iyi seslendirmiş hayko yavrum yaa

Burda sinema bölümünde bir film önerdiler bana Bir sırp filmiydi sanırım yarısdında kapattım o iğrençlikler işkenceler olamaz böyle birşey
Bence çok fazla izleme canım ben ara verdim mesela ancak zombi falan izlerim bundan sonra farkına varamıyoruz ama bilinçaltından çok etkiliyor bizi sonra çıkıyor acısı bence başka türlere geçiş yap gerçekten sağlıksız bir hobiye dönüşüyor belli bir noktadan sonra

baya seviyorum hem de filmde şeytanın sesi her duyuldugunda benim gözümden kalpler çıktı

Hahaha ay Nurdan ya Onun melekli bir şarkısı vardı dimi onu dinlemiştim sevmiştim ama çok yırtıyor kendini ya

İşte öyle anlarda Koreye sarıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…