Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

poff gece kaynatılmış yine ben yokum nefret ediyorum çalışmaktan ve erken yatmak zorunda olmaktan :mad: gizemle ben kazana düştük :KK53:

geçen telefonda bi kızla konuşuyordu, kızın da gönlü var bunda biliyorum. gittim yanına " aşkım yaa bi baksana bulaşık makinasında sorun var " dedim :KK53: kız telefonu yüzüne kapattı :KK70:

çok iyi seslendirmiş hayko yavrum yaa :KK52:

ohaaaa Nurdaaaaan :KK57::KK57::KK57: :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

poff gece kaynatılmış yine ben yokum nefret ediyorum çalışmaktan ve erken yatmak zorunda olmaktan :mad: gizemle ben kazana düştük :KK53:

hakkatten yaaaaaa :mad: biz varken dönmüyo böle muhabbetler :mad:

evet, yalnız luna gelmiş o gelince muhabbet canlanmışşş :KK53:

demek ki, bizim muhabbeti coşturan lunaymışşş :KK53:

gerçi ceren de yoktu pc bozuk diye, nurdan zaten iş güçle uğraşıyordu girmiyordu hem luna geldi hemde engeller kalktı kızların iyi de oldu artık hep döner bu muhabbetler :KK76:

iyiyim sıkılıyorum bu aralar bayram arefesi ya iş yoğunluğu yok film izliycem de seçemiyorum :KK53:sen nasılsın canım :KK68:

sinemada çok güzel filmler var bu ara yaa, onlar daha internete düşmemiştir sanırım o_O
true dedective diye bir dizi varmış burhan tavsiye etmişti, onu izleyecem ben de eve gidince :KK51:

sinemada çok güzel filmler var bu ara yaa, onlar daha internete düşmemiştir sanırım o_O
true dedective diye bir dizi varmış burhan tavsiye etmişti, onu izleyecem ben de eve gidince :KK51:

ben böyle gizemli filmleri seviyorum sonu şaşırtıyor ya ama bulamıyorum hep aşk filmi :KK51:dedim mi bırda bilmiyorum ama geçen ceset diye bi film izledim of ki ne off sonu harikaydı ama tam anlamam için ikinci defa izlemem lazım :KK53:

ben böyle gizemli filmleri seviyorum sonu şaşırtıyor ya ama bulamıyorum hep aşk filmi :KK51:dedim mi bırda bilmiyorum ama geçen ceset diye bi film izledim of ki ne off sonu harikaydı ama tam anlamam için ikinci defa izlemem lazım :KK53:

dünkü yazılanları okumuşsundur dabbe yi izledim bende, sonu güzeldi ama aklıma gelse gece yine uyuyamam eminim :KK53:
izledigim çok film var benim ama isim olarak hiç gelmiyor aklıma yaa :KK43: o yuzden diziler daha keyifli oluyor benim için :KK51:

dünkü yazılanları okumuşsundur dabbe yi izledim bende, sonu güzeldi ama aklıma gelse gece yine uyuyamam eminim :KK53:
izledigim çok film var benim ama isim olarak hiç gelmiyor aklıma yaa :KK43: o yuzden diziler daha keyifli oluyor benim için :KK51:

ben o tür filmler izleyemem ya mahvolurum aylarca ha çok izlemek isterim ama feci etkileniyorum fragmana bile bakamadım :KK17::KK17:

ben o tür filmler izleyemem ya mahvolurum aylarca ha çok izlemek isterim ama feci etkileniyorum fragmana bile bakamadım :KK17::KK17:

bayramda fırsat bulursam cem yılmaz ın filmine gitmek istiyorum, bayramdan sonra da incir reçeli var zaten :KK49: sinema dunyası bu ara benim zevkime çalışıyor hep :p

IrkcY-pislik.jpeg True dedective den bir replik :KK53:

X