Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kız arkadaşlarım hep aileleriyle kalıyorlar canım o yuzden gidemedim onlara, tek yaşadığı için bu arkadaşım da geçici süre geldim bakalım. bayramdan sonraya Allah kerim :KK51:

Olsun canım açıkta kalmaktan iyidir sende inşallah bir an önce bulursun gönlüne göre bir iş ve kalacak yer:KK51:

nayırrrrrrrrrrr, korkuyom bana gerçekdışı korku öner :110:sende izleme onlardan:110:
Ben izlerim de sana arınma gecesini izle demiştim izledin mio_O

Olsun canım açıkta kalmaktan iyidir sende inşallah bir an önce bulursun gönlüne göre bir iş ve kalacak yer:KK51:

çoktandır film izlemiyorum ki:110: arınma gecesinde de psikopatlar var değil mi ben en iyisi zombi izleyim:KK47:

tabi ki canım kaldıgım yerle ilgili hiç bir problemim yok şükür, gayet de iyi anlaşıyoruz adam benden becerikli valla :KK53:
filmlerden konuşunca geçen hafta dabbe ye gittik biz de, aklım çıktı resmen :eek::eek:

: ) İnşallah :KK51: ben de gidicem hem:63:

ee tabi ki gidersin canım, orası da senin evin :KK68:

tabi ki canım kaldıgım yerle ilgili hiç bir problemim yok şükür, gayet de iyi anlaşıyoruz adam benden becerikli valla :KK53:
filmlerden konuşunca geçen hafta dabbe ye gittik biz de, aklım çıktı resmen :eek::eek:

izleme onlardan:110:

çoktandır film izlemiyorum ki:110: arınma gecesinde de psikopatlar var değil mi ben en iyisi zombi izleyim:KK47:

E aynı ha zombi ha psikopat:KK53:

aa nasıldı ama güzeldi demi canım 5e gitmişsinizdir muhtemelen ben çok beğenmiştim:KK51:

evet canım 5 e gittik, bazı yerlerde çekim kalitesi düşüktü. ama kurgu ve konu güzeldi :KK51: ama korkunçtu tabiki :eek:

Çekim kalitesi genelde düşük oluyor onlarda ses falan da ama konusu çok güzeldi sonunda çok şaşırmıştım:KK53:
zombi ölü en azından sadece karnı acıkmış:KK16::KK53:

Psikopatlar zevk için öldürüyorlar işte en azından yemiyorlar:KK53:

hımm bence aynı tat olmaz ya:KK16: ben en son x meni izledim sinemada onunda yarısında uyudum :KK48: arşiv yapcam herşey bitince

halil sezai nin hatrına izlerim ve begenirim diye düşünüyorum :KK53:

Çekim kalitesi genelde düşük oluyor onlarda ses falan da ama konusu çok güzeldi sonunda çok şaşırmıştım:KK53:
şeytan seslendirmesini hayko cepkin yazmış zaten :KK53: o yuzden güzel olmuş bence film :KK53:

ağlayasım geldi daha filmin adını yazıp resimlerini görünce :KK61: merak ettim ama izleyemem daha resimden etkileniyorum :KK61:

X