Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

poff gece kaynatılmış yine ben yokum nefret ediyorum çalışmaktan ve erken yatmak zorunda olmaktan gizemle ben kazana düştük

ohaaaa Nurdaaaaan

poff gece kaynatılmış yine ben yokum nefret ediyorum çalışmaktan ve erken yatmak zorunda olmaktan gizemle ben kazana düştük

hakkatten yaaaaaa biz varken dönmüyo böle muhabbetler

evet, yalnız luna gelmiş o gelince muhabbet canlanmışşş

demek ki, bizim muhabbeti coşturan lunaymışşş

gerçi ceren de yoktu pc bozuk diye, nurdan zaten iş güçle uğraşıyordu girmiyordu hem luna geldi hemde engeller kalktı kızların iyi de oldu artık hep döner bu muhabbetler

iyiyim sıkılıyorum bu aralar bayram arefesi ya iş yoğunluğu yok film izliycem de seçemiyorum sen nasılsın canım

sinemada çok güzel filmler var bu ara yaa, onlar daha internete düşmemiştir sanırım
true dedective diye bir dizi varmış burhan tavsiye etmişti, onu izleyecem ben de eve gidince

sinemada çok güzel filmler var bu ara yaa, onlar daha internete düşmemiştir sanırım
true dedective diye bir dizi varmış burhan tavsiye etmişti, onu izleyecem ben de eve gidince

ben böyle gizemli filmleri seviyorum sonu şaşırtıyor ya ama bulamıyorum hep aşk filmi dedim mi bırda bilmiyorum ama geçen ceset diye bi film izledim of ki ne off sonu harikaydı ama tam anlamam için ikinci defa izlemem lazım

dünkü yazılanları okumuşsundur dabbe yi izledim bende, sonu güzeldi ama aklıma gelse gece yine uyuyamam eminim
izledigim çok film var benim ama isim olarak hiç gelmiyor aklıma yaa o yuzden diziler daha keyifli oluyor benim için

ben o tür filmler izleyemem ya mahvolurum aylarca ha çok izlemek isterim ama feci etkileniyorum fragmana bile bakamadım

ben o tür filmler izleyemem ya mahvolurum aylarca ha çok izlemek isterim ama feci etkileniyorum fragmana bile bakamadım

bayramda fırsat bulursam cem yılmaz ın filmine gitmek istiyorum, bayramdan sonra da incir reçeli var zaten sinema dunyası bu ara benim zevkime çalışıyor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…