Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

dün bana birbirimizi nasıl sevdik diyen adamla mı aşkı gösterecem size

kavga anında olur öyle şeyler bebek, o anda olan orda kaldın sonrasında takma kafana
senin düğüne gelecegim çocukla ben kafasına çizmeyle vurdum diye ayrılmıştık, ama unuttuk gitti, arada ufak tefek laf soksa bile onda sevdigin özellikleri hatırla yavrum, kötülükler bırak orda kalsın

cık olmaz

olumlu düşünecek bişey yok ki

bebişim hep sana yükleniyormuşum gibi geliyor kendimi çok rahatsız hissediyorum böyle olunca da ama olumlu hiç bişey görmüyorsun sen, yıpranıyorsun üzülüyorum
bu adamda sevdigin bişeyler vardı luna, onları hatırla, onu düşün sadece, kötü şeyleri düşünme.
sen de biliyorsun aynı evde yaşamaya başlayınca geçecek bütün sıkıntılar, o zamana kadar az sabır

bak nurdanın dediği gibi kavgada olur öyle şeyler pek takılmayacaksın..
dünde biz tartıştık bana dedi ki seni mutlu etmeye çalışmaktan bıktım doğru mu değil sinirli olduğu için dedi biliyorum sende takma şurda ne kaldı düğüne

canım 60 tane yapmadın mı sen, o kadar kadın gelirse bi o kadar da adam ve çocuk olsa eve sıgmaz ki zaten kaç kişi çağırdınız ki

75 e yakın yaptım ama gelemeyenler akraba çok yollayacağım istanbula gelenlerle işte evde olunca herkesi çağıramıyorsun..
valla 60 kişi rahat oluruz evde ama toplam

75 e yakın yaptım ama gelemeyenler akraba çok yollayacağım istanbula gelenlerle işte evde olunca herkesi çağıramıyorsun..
valla 60 kişi rahat oluruz evde ama toplam

eve gelenlere yetsin de yollayacaklarına yapıverirsin sonradan. evde o gece sorun çıkmasın yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…