Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz hoooop nişanlısınnnn :KK71::KK71::KK71:

eveeettt çok heyecanlıyım ya hep akılda :confused:darısı hepinizin başına bu heyecanların :KK71:

evet kuzum ayrıldım, daha doğrusu adam bi süre iş alamayacagım ofise, iş alınca gelirsin dedi, ben de yok gelmem dedim ayrıldım. şimdi iş arıyorum bakalım. ya adapazarında ya burda iş bulana kadar buralardayım :KK64:

iyi yapmışsın öyle gitmezdi zaten bu iş..inş hemencecik hayırlı bir iş bulursun canım :KK72:

inşallah canım, hayırlısı bakalım :KK51: şimdilik keyfim yerinde, bolca geziyorum :KK53: senin nasıl gidiyor, hazırlıklar bitmiştir artık pazara bişey kalmadı :KK71::KK71:

bitti canım her şey hazır bikaç bişey var alınacak bohçaya, onuda iş çıkışı gidip alıcaz :KK55:
gez gez çalışınca olmuyor biliyorsun :KK47:

bitti canım her şey hazır bikaç bişey var alınacak bohçaya, onuda iş çıkışı gidip alıcaz :KK55:
gez gez çalışınca olmuyor biliyorsun :KK47:

gerçekten para derdi olmasa çalışmazdım, anladım ki benim arkadaşlarım ve ailem bir arada olabilse başka bişeye ihtiyaç duymam ya, paranın gözü çıksın :KK62:
eskişehire gidecegim sanırım haftasonu :KK76: ordan da senin nişana mı geçsek acaba :KK55::KK47:

gerçekten para derdi olmasa çalışmazdım, anladım ki benim arkadaşlarım ve ailem bir arada olabilse başka bişeye ihtiyaç duymam ya, paranın gözü çıksın :KK62:
eskişehire gidecegim sanırım haftasonu :KK76: ordan da senin nişana mı geçsek acaba :KK55::KK47:

buyur gel canım çok isterim üç saat aramız eskişehirle :KK73:

X