Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Luna da düğüün hazırlığında Selen neden girmiyor

ayy evet Luna evlenecekk ben onun düğüne kaçak girsem mi acaba yaa eger o tarihlerde ankara da olursam, bi kapıdan bakar giderim hem şişkoyum diyip duruyor merak etdiyorum onu nesi şişkoymuş acaba diye
selen sitenin halini sevmedigi için soğudum diyordu, sonra sınav çalışıyor film izliyor falan diye pek girmedi sanırım, tam bilmiyorum ki. belki işler yogundur

Luna orada olursan gitmeni ister bence şahsen ben çok mutlu olurdum Valla şaka maka evleniyor kız söyliyeyimde ayakkabısının altına ismimizi azmayı unutmasın Bizde sevmedik ama giriyoruz

Luna orada olursan gitmeni ister bence şahsen ben çok mutlu olurdum Valla şaka maka evleniyor kız söyliyeyimde ayakkabısının altına ismimizi azmayı unutmasın Bizde sevmedik ama giriyoruz

3 ayakkabıya yazıldım bu yaz tık yok hala, bu sefer üstüne yazsın değişiklik olsun diyecem ben
akrabalar falan oluyor ya istemeyebilir sanırım ama ben kapıdan bakıp çıkacam zaten kalıcı olmaya niyetim yok

Kk temsilen geldim dersin Ben bir ayakkabıya yazıldım ondada yerle temas olmayan yere yazmış beni birde aa sen silinmemişsin diyor bende silinmemi istesen oraya yazmazdın bırak bu ayakları dedim Sanki oraya yazılıp silinsem hemen evlenicem ne kıskanç insanlar var..

benimkilerin hepsi de silindi valla, acaba silinmemek mi daha iyi ki onu mu denesek bu sefer de

çelenk gönderelim bence kk yı temsilen nasıl fikir, üstüne de yazarız kk kızları olarak seninle gurur duyuyoruz diye

benimkilerin hepsi de silindi valla, acaba silinmemek mi daha iyi ki onu mu denesek bu sefer de

çelenk gönderelim bence kk yı temsilen nasıl fikir, üstüne de yazarız kk kızları olarak seninle gurur duyuyoruz diye

Onu da ben denedim yine olmuyor işte

Evet evet iyi fikir üstüne de kart iliştiririz Luna bu isimle üyeydi buyrun bakın neler var neler diye

Aaa sende mi bilmiyorsun iyi iyi bir bilmeyen ben sanıyordum Ah ah ne güzel telaşları vardır şimdi

yok ya onunla hep Luna diye konuştum adını sormak hiç gelmedi aklıma
evi tutmuş eşyaları da almış, tatlı telaşlar kaldı bi de gelinliği halletse deli tam olacak da tutturdu zayıflayıp iki hafta kala alacam gelinliği diye

Valla bende dedim gelinliği o kadar erteleme diye ama dinlemedi bulsa bari gönlüne göre Evi deniz görüyormuş sanırım

ben biliyorum kiiiii nabeeeeeeeer

iyi bari çelengi ismine göndeririz Luna nın parantez içinde de nick ini yazarız

Valla bende dedim gelinliği o kadar erteleme diye ama dinlemedi bulsa bari gönlüne göre Evi deniz görüyormuş sanırım

evet ya gelinlik işinden korkuyorum ben, zaten begenemeeyn bir insanım bi de bi kere giyecem diye kesin çileden çıkartırım herkesi o dönemde

ben biliyorum kiiiii nabeeeeeeeer

Siz onunla bizden önce tanışıyordunuz demi

Gizemcim bu arada yeni öğretim yılın hayırlı olsun

Bende de aynen öyle olacak bıkar herkes benden ama çok önemli gelinlik ya
Geliyorum 10 15 dkya işim varda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…