Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Pazar sabahtan gitseydin keşke en azından günü birlik

bu nişan işi çıktığından beri pazarları hep dolu oluyor canım ya geçen pazar çıkıp yemek tak. kahvaltı tk tencere vs aldık ama yarın gidicez hem piknik hem deniz bir arada inş aksilik çıkmazsa

evet canım ben izliyordum noldu ki ?

Ben başladım şimdi de 10 sezon mu o dizi İzlediğin belirli bir site var mı

Nişan işi çıkmadan gidicektiniz canım zaten bakalım biz ne olcaz seneye Ya birde şeyi sorcam şimdi nişanda takılanlar kız tarafına kalır ya o sadece kıza takılanlar için mi geçerli sonuçta damada da takılıyor onları bizim almamız saçma olmaz mı

10 sezon ama bölümler 20 dk ya nasıl geçtiğini anlamıyorsun bile, benim dizi tarihindeki favori dizim resmen

diziist.com dan izliyordum ben, hiç sorunsuz da bulmuştum bütün bölümleri canım

Tamam canım sağol ya sorma geçen gün başladım bir günde 12 bölüm izlemişim hiç anlamadım çok eğlenceli gerçekten

Tamam canım sağol ya sorma geçen gün başladım bir günde 12 bölüm izlemişim hiç anlamadım çok eğlenceli gerçekten

ramazan boyunca izledim ben işte, bayrama bitmişti tüm bölümler muthiş dizi yaa, ben sürekli bi birinebi birina hayran oluyordum tiplerin ama favorim kesinlikle Rachel kadın muthiş oynamış rolü yaa

hee şimdi sizin büyük nişan olacağı için bilemiycem..ama damada kim takacak ki sonuçta kızın olacağını bile bile
bizde bakalım takı takan olur mu sanmıyorum belki iki üç küçük altın oda benim valla alırım borç altına girdim

ramazan boyunca izledim ben işte, bayrama bitmişti tüm bölümler muthiş dizi yaa, ben sürekli bi birinebi birina hayran oluyordum tiplerin ama favorim kesinlikle Rachel kadın muthiş oynamış rolü yaa

Benimde Şuan favorim Rachel bayıldım resmen ve acayip özendim hayatlarına

Arkadaşımın büyüktü damada da takıldı ama sonra ne oldu bilmiyorum sormak da istemiyorum ona evde olunca zaten sizindir al tabi

Arkadaşımın büyüktü damada da takıldı ama sonra ne oldu bilmiyorum sormak da istemiyorum ona evde olunca zaten sizindir al tabi

ben sabunlarımı yapmaya başladım biliyor musun becerdim yanii.. face de nurdan gördü beğendi seninde fikrini almak isterdim ama face yok ikimiz arasında

dizi o kadar tatlı ilerliyor ki özenmemek elde degil bi de Joey in o saf tavırlarına hastayım yaa

Joey dizi bitince kendi dizisi çıkmış galiba adını taşıyan onu izledin mi

ben sabunlarımı yapmaya başladım biliyor musun becerdim yanii.. face de nurdan gördü beğendi seninde fikrini almak isterdim ama face yok ikimiz arasında

Şu face yüzünden herşeyden geri kalıyorum Buraya neden atmıyorsun yada özelden

Joey dizi bitince kendi dizisi çıkmış galiba adını taşıyan onu izledin mi

Şu face yüzünden herşeyden geri kalıyorum Buraya neden atmıyorsun yada özelden

canım çünkü resimde bende varım ama neyse tamamen bitsin atarım süsleyip son halini olur mu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…