Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Benimde Şuan favorim Rachel bayıldım resmen ve acayip özendim hayatlarına:KK53:

Arkadaşımın büyüktü damada da takıldı ama sonra ne oldu bilmiyorum sormak da istemiyorum ona evde olunca zaten sizindir al tabi:KK53:
canım bu arada hazır okumuşken cevap vermek istedim , belki her yörenin adetinde farklıdır ama bizde nişanda takılan takılar(erkeğe takılanlar dahil) kız tarafının olur. Ben şimdiden sevgilime söyledim hatta belki onlardaki adet farklıdır diye.:KK48:

teşekkkür ederim hoşbulduk. Söz kararını aniden aldığımız için sizden öğreneceğim çok şey var. Hemen geçmişte yazdıklarınıza bakayım biraz fikir edinirim. :KK68:

Sözü olanlar var topikte bende dahil sorun olursa yanıtlarız seve seve:KK68: Biraz kendini tanıtsana nerdensin yaşın kaç ilişkin ne kadarlık:KK53:

canım bu arada hazır okumuşken cevap vermek istedim , belki her yörenin adetinde farklıdır ama bizde nişanda takılan takılar(erkeğe takılanlar dahil) kız tarafının olur. Ben şimdiden sevgilime söyledim hatta belki onlardaki adet farklıdır diye.:KK48:

Bizdede öyle ama ben söyleyemem kio_O

sağol canım sana da hayırlı olsun en zor işi halletmişsin evi :KK45:Allahım bana da göstersin inş bu telaşları ne güzel :-)
valla beyaz eşya işi sans diyorlar arçelik bence kötü ama iyi diyenlerde var ama genelde simens bosh tercih ediliyor o_O
sağol canım amin amin hepinize:KK68:
o kadar gezdik dolaştık araştırdık bosh alıyorduk bişey oldu sonra çıktık gittik hiç araştırmadığımız profiloyu aldık o da bosh menşeiliymiş iyi oldu:KK70:
mesaiye kalacam zannederken patronun dışarıda işi uzadı, ben de 6.30 da çıktım alışveriş yaptım :KK53: bugun de geç gelecek sanırım toplantısı vardı, iş böyle olunca seviyorum :KK53:

deniz mi görüyor evin :KK57: hiç kıskanmadım hiççç :KK12:

şu şişkolugu da kafandan çıkar, en kötü ihtimal korseyle falan hallolur ama sen şişkoyum dedikçe beni kızdırıyorsun :KK62:

evet:KK23:daha güzeli sana nasip olsun:KK19:
korseyle olacak iş değil o bacım :eek:

Sözü olanlar var topikte bende dahil sorun olursa yanıtlarız seve seve:KK68: Biraz kendini tanıtsana nerdensin yaşın kaç ilişkin ne kadarlık:KK53:

Bizdede öyle ama ben söyleyemem kio_O
Ben 23 sevgilim de 26 yaşında. 5,5 yıldır beraberiz canım. Benim üni. geçen yıl bitti, şimdi yüksek lisans yapıyorum ve bir yandan da kpss ile atanmayı bekliyorum.
Geçtiğimiz ay sevdiceğim annem ve babamla tanıştı ve çok iyi anlaştılar çok şükür. Bayramdan sonra aileler gelecek sonrasında isteme ve söz birlikte olacak kasım başı gibi.:KK68:
Mayıs 2015'te de nişan inşallah. Düğün tarihi hala net değil malesef.
Sen de kendnden bahseder misin canım? Bu arada nişanını ne zaman nerede yapacaksın merak ettim.
Takı konusunu da erkek arkadaşına "sizde nişan adeti nasıl, takılar kimde kalıyor" diye bilgi alma amaçlı sorabil,rsin canım. Sonradan arada kalmaktansa önceden belirlemiş olursunuz herşeyi

tebrik ederim lokummm :KK71:

hoşgeldinnnn :KK25: kendinden bahsetsene :KK51:

bizim kızlaaaar, ben de trip atıyım size, kaç sayfa konuşmuşsunuz, beni soran olmamış hiç.... :KK12::KK67:
teşekkür ederiim hoşbuldum:KK68:. bir üstteki mesajda alıntı yapmıştım seni de ama eklemeyi unutmuşum galiba canım, orada bahsetmiştim kendimden. Sen de bahseder msiin canım:KK68:

teşekkür ederiim hoşbuldum:KK68:. bir üstteki mesajda alıntı yapmıştım seni de ama eklemeyi unutmuşum galiba canım, orada bahsetmiştim kendimden. Sen de bahseder msiin canım:KK68:

memnun oldumm :KK50:

ben 28 yaşındayım, sevdiceğim 32 yaşında. 14 aydır birlikteyiz. 4 hafta önce evlilik teklifimi aldım :KK36:

aile mevzuları biraz sıkıntılı olduğu için isteme/söz aşamasına geçemedik henüz, ama en kısa zamanda geçeceğiz inşallah.. :KK51:

Ben 23 sevgilim de 26 yaşında. 5,5 yıldır beraberiz canım. Benim üni. geçen yıl bitti, şimdi yüksek lisans yapıyorum ve bir yandan da kpss ile atanmayı bekliyorum.
Geçtiğimiz ay sevdiceğim annem ve babamla tanıştı ve çok iyi anlaştılar çok şükür. Bayramdan sonra aileler gelecek sonrasında isteme ve söz birlikte olacak kasım başı gibi.:KK68:
Mayıs 2015'te de nişan inşallah. Düğün tarihi hala net değil malesef.
Sen de kendnden bahseder misin canım? Bu arada nişanını ne zaman nerede yapacaksın merak ettim.
Takı konusunu da erkek arkadaşına "sizde nişan adeti nasıl, takılar kimde kalıyor" diye bilgi alma amaçlı sorabil,rsin canım. Sonradan arada kalmaktansa önceden belirlemiş olursunuz herşeyi

İnşallah atanırsın bu zaman da zor başka türlü iş çünkü devlet iyidir =) Düğün tarihi kimin belli ki zaten :KK53: İsteme söz aynı anda olacak sanırım heyecanlı günler seni bekliyor:KK68:

Ben de sözlümde 23 yaşındayız =) Mayıs ayında sözümüz oldu ama nişan için bekliyoruz daha seneye yaza olacak kısmetse.. Salonda olacak o yüzden sözlüme de takanlar olur onu almak ne derece uygun olur hiç bilmiyorum.. Sözlümün öyle şeylerden hiç haberi yok anneme sorayım der gider sorar hoş olmaz zamanı gelince konuşulur umarım o_O

İnşallah atanırsın bu zaman da zor başka türlü iş çünkü devlet iyidir =) Düğün tarihi kimin belli ki zaten :KK53: İsteme söz aynı anda olacak sanırım heyecanlı günler seni bekliyor:KK68:

Ben de sözlümde 23 yaşındayız =) Mayıs ayında sözümüz oldu ama nişan için bekliyoruz daha seneye yaza olacak kısmetse.. Salonda olacak o yüzden sözlüme de takanlar olur onu almak ne derece uygun olur hiç bilmiyorum.. Sözlümün öyle şeylerden hiç haberi yok anneme sorayım der gider sorar hoş olmaz zamanı gelince konuşulur umarım o_O

:KK11::KK11::KK11:

canım çok sevindim:KK25: Allah şansınızı daim etsin, bahtınızda tahtınızda güzel olsun:KK36:
ayrıca mezuniyetinide tebrik ederim hayırlı olsun:KK54:

Sagol Lunacım cok tesekkur ederim :KK68:

tebrik ederim lokummm :KK71:

hoşgeldinnnn :KK25: kendinden bahsetsene :KK51:

bizim kızlaaaar, ben de trip atıyım size, kaç sayfa konuşmuşsunuz, beni soran olmamış hiç.... :KK12::KK67:

Sagolasin Gamzeli valla ben icimden gamzeli nerelerde diyordum ama ben de foruma hic ugramadigim icin yazma firsatim olmadi :)

X