Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

gelir uzmanlığı sanırım sınav açacakmış da işlerden zaman kalınca hemen derse yöneliyorum konulara taze kalsın diye..
ondan giremeyişim ama arada yokluyorum kimse olmayınca çıkıyorum

önemli olan dersler bebiş sen çalış da boş vakitlerde bekleriz

Nişanlık için mi ben onunla ilgili hiç düşünmedim ki
ben olsam çoktan gelinlik bile denemiştim

Ya kızlar şu mesafeyi korumak nasıl oluyor biri bana şunu açsın.. Luna senden özellikle yorum bekliyorum nişanlısın birde

Gelinlik denettirmiyorlar ki arkadaşım gitmişti bir ara da izin vermemişler

niye bee ne biliyorlar senin düğünün yakın tarihde olmadıgını alacakmış gibi git begenme çık

Ya kızlar şu mesafeyi korumak nasıl oluyor biri bana şunu açsın.. Luna senden özellikle yorum bekliyorum nişanlısın birde

mesafe korumak ne ola ki

ceren mesafe eşinin aıleşi ilemı olacak benimkı cok yakın olmami istiyor ama yapı gereği zaten oyle biri olmadigım için arada bır arıyorum sadece zaten ayrı sehırlerde olacaz baya mesafe olacak

ayy alıntı yapamadim nurdan o ne biçim laf niye istemeyım hepiniz gelin cumbür cemaat :

gizlece gelmek daha eglenceliydi yaa davet etmeseydin keşke

Tek başına gidince beğenemediler sanırım bilmem
Hani şu eşinin ailesiyle mesafeni koru deniyor ya onu merak ediyorum

canım sen de 1 2 arkadaş al yanına tek başına gitme
he ben o işten hiç anlamam yaa, ya hiç tanışmıyorum ya da o evin kızı oluyorum bir anda ortam yok hiç

İşte bende şu ortasını tutturanlara öyle çok imreniyorum ki.. Geçen sözlümle buluştuk bana dediği bir laf ağrıma gitti şimdi mesafe koymak istiyorum arama artık..

ceren mesafe eşinin aıleşi ilemı olacak benimkı cok yakın olmami istiyor ama yapı gereği zaten oyle biri olmadigım için arada bır arıyorum sadece zaten ayrı sehırlerde olacaz baya mesafe olacak

Ben çok yakınım mesela Nurdanın dediği gibi çok alıştım onlara ama sözlüm uyardı e bende bozuldum şimdi biraz mesafeli davranmak istiyorum ama nasıl yapsam bilmiyorum karakterimde yok ki..

Ben çok yakınım mesela Nurdanın dediği gibi çok alıştım onlara ama sözlüm uyardı e bende bozuldum şimdi biraz mesafeli davranmak istiyorum ama nasıl yapsam bilmiyorum karakterimde yok ki..

anlamadım canım sözlün ailemi çok arama mesafe koy mu dedi

ne dedi ki sözlün, samimi olma mı dedi

hayırlısı canım inşallah

anlamadım canım sözlün ailemi çok arama mesafe koy mu dedi

Yok öyle birşey demedi tabi de görümcemle abla kardeş gibiyiz herkes de böyle olmamızı istedi.. Geçen onlardaydım sözlümle şakalaşıyoruz görümcemde orda takılma amaçlı görümcem koluma vurdu haliyle bende bozuldum.. sözlümde anladı kardeşini uyardı ordan çıktık eve giderken ben söyledim tabi bozulduğumu o da fazla yüz göz olma dedi..

e kuzum sen de bozulma aslında, abla kardeş gibiyiz diyorsan gerçekten kardeşin yaptıgında nasıl tepki vereceksen öyle tepki ver
sözlün kötü niyetle söylememiş sanırım, fazla yüz verme o da sana vuramasın anlamında demiş. arama sorma dememiş yani ki ben bu konularda içinden geldigi gibi davranılması taraftarıyım. aramak istiyosan ararsın zorla oldu mu anlamı yok, nasıl istiyorsan öyle davran takma kimsenin dedigini

aslında bu hem iyi hem kötü ama bende arada mesafe olması taraftarıyım..yani nasıl olur bende bilmiyorum ama hem samimi ama bir o kadar da mesafeli olmak lazım eşin ailesine

Canım ben zaten onunla neler neler yapıyorum bir bilsen yani şakalaşırken gıdıklarız da falan ama vurmak apayrı bir olay şakaylada olsa hoş karşılamam.. O da kendin uyarsaydın falan dedi onun dediğinde kötü birşey yok belki ama benim ağrıma gitti yine de bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…