Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ee bu pazar da kapalı olur o zaman dükkan, bikaç saat erken çıkıp bakamaz mısın ki

nişan da ne hazırlık var ki kıyafetten ve ikramdan başka bohça yapacak mısınız siz

ee bu pazar da kapalı olur o zaman dükkan, bikaç saat erken çıkıp bakamaz mısın ki

nişan da ne hazırlık var ki kıyafetten ve ikramdan başka bohça yapacak mısınız siz

çok hazırlık yok ya aslında ama ben dişarı çıkamayınca doğal olarak birikiyor her şey..
annesiyle alışverişe çıkıcaz bohça için bana alacakları varmış, birde nişanda set takacaklarmış onu alıcaz mecbur benimde gitmem lazım yani..
bohça yapılacak ama sadece onunla bana aileye düğünde yapılacak..

amma çok teferruat var yaa bazen iyiki de evlenmiyorum diyorum gerçi tatlı telaşlar bunlar da ben eönceden nişanlandıgımda hiç birini yapmamıştım, baya ucuza gidiyormuşum nerdeyse
işten izin verirler dimi 1 2 günlük, hallolur herhalde 2 güne hepsi

aslında çok şey yok nişanda aman olsa da bişey olmaz gerçekten çok heyecan verici oluyor.. yani o yüzden iyiki deme
izin alıcam mecbur verecek, iş için nişanlanmaktan vazgeçecek değilim, valla sinirlendirirse aynen böyle söyliycem
ya birde ben yüzük tepsisi süsleyecektim aklımda güzel bişey vardı ama annesi gitmiş almış hazır olanlardan napsam

yüzük tepsisi kız atrafının işi degil mi heves etmiştir belki kadın, gördün mü tepsiyi güzel mi

yüzük tepsisi kız atrafının işi degil mi heves etmiştir belki kadın, gördün mü tepsiyi güzel mi

erkek tarafı getirir annem dedi ama bilmiyorum ki ablamda da biz yapmıştık heves ediyor ama bende heves etmiştim ya görmedim ben ama onlar standart oluyor iki tane kırmızı kutu makas falan off

erkek tarafı getirir annem dedi ama bilmiyorum ki ablamda da biz yapmıştık heves ediyor ama bende heves etmiştim ya görmedim ben ama onlar standart oluyor iki tane kırmızı kutu makas falan off

sen de yap tepsi, birinde yüzükler tutulur diğeriyle de hediyeler dağıtılır olmaz mı

sen de yap tepsi, birinde yüzükler tutulur diğeriyle de hediyeler dağıtılır olmaz mı

aa bak oda olur aman boşver hevesini kırmaya değmez ne olacak ha o tepsi ha başka takılmamak lazım iki dakikalık iş zaten
hediyelik için iki tane sepeti tülle süslüycez

kesinlikle değiller canım çok şükür

benim rahmetlinin annesi bi kere taviz verdim diye en sonunda bi nikaha kadar indirmişti olayı ( gerçi bunda benim de payım vardı, bana hiç tarzım olmayan bir düğün salonu gösterdiler, ben de orada evlenecegime sadece nikah yaparım dedim ) de şimdi tırsıyorum valla yine kullanrılar mı beni diye

işte öyle dememek lazım, sen o salonu beğenmeyince benim tarzım değil başka salon bakalım diyecektin..valla söz ağızdan bir kere çıkar bu düğün olaylarında çok da şunu istemiyorum buna gerek yok dememek lazım bir kere olacak bişey herşey olması gereken gibi olsun..
baksana ünlülere on kere evleniyorlar her defasında da kına düğün

işte böyle böyle öğreniyorum bende yapmam gerekenleri, yoksa bi nikahla gidecektim valla

ünlülerdeki imkanlar ben de olsa 40 gün 40 gece düğün yapardım vallla, geçen bi kınaya gittik de gaza geldim resmen kınada şunu yaparım bunu yaparım diye. meger ben de heves ediyormuşum da bastırıyormuşum içimdeki duyguları

adamı gördüğüm anda ya felç geçirirdim ya da saldırırdım bu sebeple karşıma çıkmadıgı iyi oldu bence ikimizden biri o karşılaşmanın sonunda sag çıkmayacaktı çünkü

Hahaha nerededir şimdi acaba bende bir ara bir futbolcuya hayrandım ama şuan adını bile hatırlamıyorum

oo tatil bitti mi hoşgeldin canım

Bitti canım hoşbuldum

benim haberim vardı valla ailecek tatile gidicez demiştin yırttım tripten

Herkesin varmış zaten ne güzel trip atacaktım

yap tabi canım neyi nasıl istiyorsan hele bi o günler gelsin de taktikleşiriz.. ben kınada küçük ojeler dağıtıcam birinde görmüştüm

Hahaha nerededir şimdi acaba bende bir ara bir futbolcuya hayrandım ama şuan adını bile hatırlamıyorum

Bitti canım hoşbuldum

Herkesin varmış zaten ne güzel trip atacaktım

ben emre aşık'a aşıktım ne günlerdi lise yıllarım
ee neler yaptın anlat bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…