Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Finaller bitti de bir tane büte kaldım yarın o var canım
Sen ankarada mı işe girdin?
Benim herif de işe girdi muhasebeci oldu

ee desene artık mezun sayılırsın başarılar sana yarın ki sınavında

ee iyi bi iş olmuş senin herife, hem kendi okudugu meslegi yapıyor tecrube olur sizin aranız nasıl kuzum

ben de senin düğünün olacagı memleketteyim naptınız ev işini bebek, buldunuz mu bişeyler

ben gördüm ki sabunlarıııı

daha onlar ilk halleriydi canım keseye koyup inci ve kurdelayla da süsleyeceğim ticarete mi döksem uçtum iyice
ilk iş günün nasıl bu arada

daha onlar ilk halleriydi canım keseye koyup inci ve kurdelayla da süsleyeceğim ticarete mi döksem uçtum iyice
ilk iş günün nasıl bu arada

kendinikileri hallet de alıcı olursa ticarete de dökersin neden olmasın

sabahtan baya bi çalıştım işte, sonra patronun işleri varmış çıktı, 5 te gelirim dedi hala gelmedi ben de tadını çıkartıyorum o gelirse anında arazi olabilirim

Dekupaj mi yapiyosun canim? Onlari verniklemeyi unutma dayanikli olmaz atmaya baslar peceteleri

Foto gostersene model calayim senden

evet canım dekupaj yapıyorum vernik de aldım yapıyorum ama sadece desenin üzerine sürüyorum, tüm sabuna mı sürmeliyim yoksa
tam bitsin süsü püsü sonra atarım, daha oturtmadım bi kaç model var elimde, ..değişik peçete de zor buluyorum..

seninde patron oldu başında çok şükür, gizli saklı gircen benim gibi
daha sizlerin cemiyetleri var ilerde sizi sabuna boğarım ustalaşayım

seninde patron oldu başında çok şükür, gizli saklı gircen benim gibi
daha sizlerin cemiyetleri var ilerde sizi sabuna boğarım ustalaşayım

ofiste olmadıgı an direk girerim de ofisteyse eger aynı odada çalışıyoruz, kafasını çevirse benim bilgisayarı görür henuz riske alamıyorum, ilerde kesin o riske de girerim

sen bana güvenme bu sabun konusunda malum henuz cemiyet niyetim yok ama ceren ve gizem için çalışmaya başlayabilirsin

hiç belli olmaz diyorummm
sen riske atma canım akşam girersin facebook falan olsa neyse kk değişik bi durum

hiç belli olmaz diyorummm
sen riske atma canım akşam girersin facebook falan olsa neyse kk değişik bi durum

hee doğru yaa akşamları girme işini halledecem inşallah ben o zaman riske atmaya gerek yok

üff hala gelmedi bu adam, gelse de yaptıklarıma bi baksa yenilerini verse falan. hiç mesai yapasım yok çıkmak istiyorum biran önce

şimdi ilk günün ya zor olur, kaç aydır evde yatış modundaydın

ee desene artık mezun sayılırsın başarılar sana yarın ki sınavında

ee iyi bi iş olmuş senin herife, hem kendi okudugu meslegi yapıyor tecrube olur sizin aranız nasıl kuzum

İnsallah canim ya cok sagol şu son sinavi da verirsem

İyi oldu evet zevkle yapiyor simdilik işini hem yukselme şansı da var o firmada..
Aramiz duzeldi artik cok sukur ya işe girince keyfi yerine geldi paşamın. İlgileniyor benle eskisi gibi, umutlu baya gelecege dair :) annem de artik istemeye gelebilirler tarzinda bir sey dedi :)

Senin işin neredeee ziyarete geleyim

şekerim öyle de hayat geçmez senin model ikoncan bağyanlar tipi, o da bize uzak

hayır işleriyle falan uğraşırdım yaa, çok eğlenceli bir hayatım olurdu aslında

ee işler baya yoluna girmiş o zaman canım, tarih netleşti mi

işim bahçeli 7 nin üzerinde bu arada beklerim

çok sevindim iş bulmasına bak yavaş yavaş düzeniniz oturuyor, en zoru iş olayı çünkü

Bime de bak canım orada da guzel desenli peceteler var, vernigi sadece desene sürmen yeterli :)

Sagol canim bu iste tutunursa iyi olacak :)

hayır işleriyle falan uğraşırdım yaa, çok eğlenceli bir hayatım olurdu aslında

ee işler baya yoluna girmiş o zaman canım, tarih netleşti mi

işim bahçeli 7 nin üzerinde bu arada beklerim

Oo bana baya yakinsin ama ben yarin geri memlekete donuyorum sinavdan sonra

tarih belirlemedik canim cunku ben annemin dedigini sevgilime demedim cunku o evlilik konusu acmadan acmak istemiyorumm cunku (amma cok cunku dedim ) yeminliyim evlilik konusu acmaya cunku son zamanlardaki kavgalarimizda evlilik muhabbeti konusmamizdan skldgni soylemisti ben de yemin ettim bir daha acmayacagim diye Yeminimi bozamam simdi

çok mantıklı bir yemin etmişsin bence hak etmiş beyefendi gerçi o da haklı daha okul bitmedi, aile destegi yok, ieş de yeni girdi önünü tam göremez. herşey yoluna girene kadar beklemek istiyordur tamam kızgınlıgımı geri aldım
ee bu kadar düzeldi ya herşey buna da şükür, evlilik biraz beklese de olur degil mi ama

bimden buldum zaten bi sürü çeşit vardı bende doğru yapıyorum canım o zaman vernikleme konusunda çok sağol

Tüm papia ve selpak modellerine de bakmıssındır? :)

Hihi :) dun baya umutlu ve mutluydu her sey super olacak filan diyordu bakalim :) erkegin maddi skntili ve is bulma surecindeki hali cekilmiyoe valla

Ben de kendimi geri cektim biraz ilgilenmiyorum :)

Koça boyle davranmak gerekiyor da iste kendimi tutamiyorum ustune cok dusuyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…