Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hihi :) dun baya umutlu ve mutluydu her sey super olacak filan diyordu bakalim :) erkegin maddi skntili ve is bulma surecindeki hali cekilmiyoe valla :KK70:

Ben de kendimi geri cektim biraz ilgilenmiyorum :)

Koça boyle davranmak gerekiyor da iste kendimi tutamiyorum ustune cok dusuyorum :)

öğrendin artık taktiği bundan sonra böyle davranırsın artık :KK48:

ayy o süreci bilmem mi, eski nişanlımla 3 senenin 2.5 senesini böyle geçirdik biz. Allah kimseyi düşürmesin o duruma valla çok zor :KK43:

öğrendin artık taktiği bundan sonra böyle davranırsın artık :KK48:

ayy o süreci bilmem mi, eski nişanlımla 3 senenin 2.5 senesini böyle geçirdik biz. Allah kimseyi düşürmesin o duruma valla çok zor :KK43:

Uff yapma ya :KK43: benimki bir de bi ise girmisti ordan cikardilar filan İki hafta sonra bu ise girdi ana yine de halimize sukretmeliyiz daha mezun bile degil

Uff yapma ya :KK43: benimki bir de bi ise girmisti ordan cikardilar filan İki hafta sonra bu ise girdi ana yine de halimize sukretmeliyiz daha mezun bile degil

dün patron gelince aniden çıkmak zorunda kaldım kusura bakma canım :oops:

şuan kendi meslegini yaptıgı için sıkıntı olmaz canım dert etme sen :KK66:

benim nişan 20 eylül de canım belli oldu net tarih :KK73:şimdilik hediyelik süslü sabun yapıyorum kendim, sonra kıyafet vs onlara girişicem :confused:
senin nasıl gidiyor istediğin gibi buldun mu eşya :KK37:
ohh hayırlı olsun canım:) kolay gelsin şimdiden:KK45: evi tuttuk mobilyaları belirledim kafamda:KK70:,beyaz eşyada tıkandık marka önerin var mı bu arada bosh mu beko mu?
ben de senin düğünün olacagı memleketteyim :KK53: naptınız ev işini bebek, buldunuz mu bişeyler o_O

ben gördüm ki sabunlarıııı :cool:

5 günde ev tuttuk canım :-)deniz görüyor :KK8:eşya bakıyoruz çok yoruldum ayaklarım ağrıyor ve hala şişkoyum :eek:

dün patron gelince aniden çıkmak zorunda kaldım kusura bakma canım :oops:

şuan kendi meslegini yaptıgı için sıkıntı olmaz canım dert etme sen :KK66:

Yok canim ne kusuru ben de dogru durust gelemiyorum buralara zaten,

Ben bu isi pek sevmedim yaw aycekirdefi hasat zamaniymis gece 12-1 e kadar calisiyor sevgilim yaw :KK51:

nasıl geçti ikinci günün işte :p

mesaiye kalacam zannederken patronun dışarıda işi uzadı, ben de 6.30 da çıktım alışveriş yaptım :KK53: bugun de geç gelecek sanırım toplantısı vardı, iş böyle olunca seviyorum :KK53:

5 günde ev tuttuk canım :-)deniz görüyor :KK8:eşya bakıyoruz çok yoruldum ayaklarım ağrıyor ve hala şişkoyum :eek:

deniz mi görüyor evin :KK57: hiç kıskanmadım hiççç :KK12:

şu şişkolugu da kafandan çıkar, en kötü ihtimal korseyle falan hallolur ama sen şişkoyum dedikçe beni kızdırıyorsun :KK62:

Yok canim ne kusuru ben de dogru durust gelemiyorum buralara zaten,

Ben bu isi pek sevmedim yaw aycekirdefi hasat zamaniymis gece 12-1 e kadar calisiyor sevgilim yaw :KK51:

muhasebeyle ayçiçeğinin ne alakssı var kız :KK48:

mesaiye kalacam zannederken patronun dışarıda işi uzadı, ben de 6.30 da çıktım alışveriş yaptım :KK53: bugun de geç gelecek sanırım toplantısı vardı, iş böyle olunca seviyorum :KK53:

deniz mi görüyor evin :KK57: hiç kıskanmadım hiççç :KK12:

şu şişkolugu da kafandan çıkar, en kötü ihtimal korseyle falan hallolur ama sen şişkoyum dedikçe beni kızdırıyorsun :KK62:

muhasebeyle ayçiçeğinin ne alakssı var kız :KK48:

Muhasebecisi oldugu sirket aycekirdegi ticareti yapiyor canim:KK53:

Yok canim biz de oyle olur zannediyorduk ama bildigin direk muhasebeci oldu yanina bir de eleman vermisler buna da ogret diye :KK53: Onla beraber iki kisiler

valla sevgilin baya şanslıymış o zaman gülüm, hem de daha öğrenciyken böyle bir iş bulmuş :nazar:

nerde çalışıyor peki, okul zamanı zorlanmasın o_O

valla sevgilin baya şanslıymış o zaman gülüm, hem de daha öğrenciyken böyle bir iş bulmuş :nazar:

nerde çalışıyor peki, okul zamanı zorlanmasın o_O

Evet ya sanslı oldugunun farkındalıgını kaybetmez umarım canım :KK68: Memleketimizde calısıyor, hasat dönemi bitince mesai çok az olacakmış günde 4-5 saat olacakmış. 4 tane dersi var aynı dersleri tekrar alıyorum diye evde calısacakmış (bu adam zaten 4 yil boyunca okula sınav haricinde gitmedi) :KK53::KK53:

X