Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

amma konuşmuşsunuz be ben yokken :KK12: ama bundan sonra çalışan bir bayan oldugum için eskisi gibi her dakka buralarda olamam alışın biraz yokluguma :cool: :p:p

neeee işe girdin mi çok sevindim, nasıl oldu anlatsana :KK9::KK9:

Amanınnnnn işe mi başladın hemen gel anlat çabuk:KK68::KK68:

siz benim sandıktan çıkan çeyizlerimi gördünüz müüüü :cool:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/missgamzelinin-Çeyizi.389886/page-35

şimdi gördüm kek kalıplarına ve renkli borcamlarına bayıldım yok şimdi onlardan :KK45: bence çeyizin tamam almazsın çoğu şeyi heralde, bende mutfak eşyası yok doğru düzgün :cool:

evet baya baya bitti sayılır, ufak tefek şeyler kaldı artık :)

O kek kaliplari, renkli borcam, beyaz borcam, arcopaller, plastik bulaşık kapları falan hep gazeteden kuponla alınmış :)

evet baya baya bitti sayılır, ufak tefek şeyler kaldı artık :)

O kek kaliplari, renkli borcam, beyaz borcam, arcopaller, plastik bulaşık kapları falan hep gazeteden kuponla alınmış :)

evet ya eskiden herşey kuponlo verilirdi nerdeyse.. onlar kalitelidir de eskiler daha sağlam oluyor..bende zaten borcam hastasıyım, tüm borcam çeşitlerinden var çeyizimde şimdiden :KK22: güle güle mutlu huzurlu günlerde kullan canım inş :KK37:

neeee işe girdin mi çok sevindim, nasıl oldu anlatsana :KK9::KK9:

Amanınnnnn işe mi başladın hemen gel anlat çabuk:KK68::KK68:

sagolun hatunlarım :KK68::KK68:

şuan adapazarındayım, eşyalarımı topluyorum yarın 1 arabasıyla da ankaraya gider bu kız :KK55: tabi şu an nerede kalacagım belli degil, yani, bi süre ordu evinde idare edecem ayrıntılar zamanla netleşecek :KK14: ama en azından ilk adımı attık işi bulduk bakalım. darısı ceren imin başına inşallah :KK68:

Kızlar sizi yine takip edemedim ama açığı yakında kapatıcam. Bi siteyi haber vermek istedim. Pinterest. Burdan çok güzel ilhamlar alabilirsiniz,kendin yap fikirleri edinebilirsiniz, saç, makyaj, düğün vs herşeyle ilgili harika görseller var. Yani söz tepsisi gibi Türklere özgü şeyler bulamayız belki ama :KK70: çünkü site ingilizce ağırlıklı. ingilizce kelimelerle aratırsanız harika görseller elde edip kendinize pano bile oluşturabilirsiniz :) haberiniz olsun istedim fıstıklar

hey millet napıyosunuzzz ben şu an malum yerdeyim ev eşya bakıyoruz :KK70:
nurdan işe girmiş sanırım :KK70: hayırlı olsun canım :KK71:
bu arada cereeeen senin yorumların bana gorunmuyor goz ardı ediliyor sürekli öyle bi zımbırtı çıkıyorr sen mi yapıyosun yoksa :p
burcuu napıyon sen nasıl gidiyorrr hazırlıklar :KK16::)
gizemm nen napıyon peki :KK54:
Not: bu arada kimse benden bahsetmemiş çok kırıldım :KK43::KK34:

bu arada cereeeen senin yorumların bana gorunmuyor goz ardı ediliyor sürekli öyle bi zımbırtı çıkıyorr sen mi yapıyosun yoksa :p

benim nişan 20 eylül de canım belli oldu net tarih :KK73:şimdilik hediyelik süslü sabun yapıyorum kendim, sonra kıyafet vs onlara girişicem :confused:
senin nasıl gidiyor istediğin gibi buldun mu eşya :KK37:

benim nişan 20 eylül de canım belli oldu net tarih :KK73:şimdilik hediyelik süslü sabun yapıyorum kendim, sonra kıyafet vs onlara girişicem :confused:
senin nasıl gidiyor istediğin gibi buldun mu eşya :KK37:

Aaa 20 eylul 2014 benim 3 yıldır istedigim nişan tarihiydi canım nasip olmadı

Haydi hayırlı olsun tatlım :KK36:

Aaa 20 eylul 2014 benim 3 yıldır istedigim nişan tarihiydi canım nasip olmadı

Haydi hayırlı olsun tatlım :KK36:

sağol canım darısı başına :KK45: bu tarih de çok uğurlu çıktı cerenin de yıldönümleriymiş senin de istediğin tarih :KK60:
güzel gün seçmişim desene :KK56:
bu arada sabunlarımı yapıyorum beklediğimden daha süper oldular :confused:

ben de senin düğünün olacagı memleketteyim :KK53: naptınız ev işini bebek, buldunuz mu bişeyler o_O
sağol canım darısı başına :KK45: bu tarih de çok uğurlu çıktı cerenin de yıldönümleriymiş senin de istediğin tarih :KK60:

ben gördüm ki sabunlarıııı :cool:

Dekupaj mi yapiyosun canim? Onlari verniklemeyi unutma dayanikli olmaz atmaya baslar peceteleri

Foto gostersene model calayim senden :KK45:

X