Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

öğrendin artık taktiği bundan sonra böyle davranırsın artık

ayy o süreci bilmem mi, eski nişanlımla 3 senenin 2.5 senesini böyle geçirdik biz. Allah kimseyi düşürmesin o duruma valla çok zor

öğrendin artık taktiği bundan sonra böyle davranırsın artık

ayy o süreci bilmem mi, eski nişanlımla 3 senenin 2.5 senesini böyle geçirdik biz. Allah kimseyi düşürmesin o duruma valla çok zor

Uff yapma ya benimki bir de bi ise girmisti ordan cikardilar filan İki hafta sonra bu ise girdi ana yine de halimize sukretmeliyiz daha mezun bile degil

Uff yapma ya benimki bir de bi ise girmisti ordan cikardilar filan İki hafta sonra bu ise girdi ana yine de halimize sukretmeliyiz daha mezun bile degil

dün patron gelince aniden çıkmak zorunda kaldım kusura bakma canım

şuan kendi meslegini yaptıgı için sıkıntı olmaz canım dert etme sen

benim nişan 20 eylül de canım belli oldu net tarih şimdilik hediyelik süslü sabun yapıyorum kendim, sonra kıyafet vs onlara girişicem
senin nasıl gidiyor istediğin gibi buldun mu eşya
ohh hayırlı olsun canım:) kolay gelsin şimdiden evi tuttuk mobilyaları belirledim kafamda,beyaz eşyada tıkandık marka önerin var mı bu arada bosh mu beko mu?
ben de senin düğünün olacagı memleketteyim naptınız ev işini bebek, buldunuz mu bişeyler

ben gördüm ki sabunlarıııı

5 günde ev tuttuk canım deniz görüyor eşya bakıyoruz çok yoruldum ayaklarım ağrıyor ve hala şişkoyum

dün patron gelince aniden çıkmak zorunda kaldım kusura bakma canım

şuan kendi meslegini yaptıgı için sıkıntı olmaz canım dert etme sen

Yok canim ne kusuru ben de dogru durust gelemiyorum buralara zaten,

Ben bu isi pek sevmedim yaw aycekirdefi hasat zamaniymis gece 12-1 e kadar calisiyor sevgilim yaw

nasıl geçti ikinci günün işte

mesaiye kalacam zannederken patronun dışarıda işi uzadı, ben de 6.30 da çıktım alışveriş yaptım bugun de geç gelecek sanırım toplantısı vardı, iş böyle olunca seviyorum

5 günde ev tuttuk canım deniz görüyor eşya bakıyoruz çok yoruldum ayaklarım ağrıyor ve hala şişkoyum

deniz mi görüyor evin hiç kıskanmadım hiççç

şu şişkolugu da kafandan çıkar, en kötü ihtimal korseyle falan hallolur ama sen şişkoyum dedikçe beni kızdırıyorsun

Yok canim ne kusuru ben de dogru durust gelemiyorum buralara zaten,

Ben bu isi pek sevmedim yaw aycekirdefi hasat zamaniymis gece 12-1 e kadar calisiyor sevgilim yaw

muhasebeyle ayçiçeğinin ne alakssı var kız

Muhasebecisi oldugu sirket aycekirdegi ticareti yapiyor canim

Yok canim biz de oyle olur zannediyorduk ama bildigin direk muhasebeci oldu yanina bir de eleman vermisler buna da ogret diye Onla beraber iki kisiler

valla sevgilin baya şanslıymış o zaman gülüm, hem de daha öğrenciyken böyle bir iş bulmuş

nerde çalışıyor peki, okul zamanı zorlanmasın

valla sevgilin baya şanslıymış o zaman gülüm, hem de daha öğrenciyken böyle bir iş bulmuş

nerde çalışıyor peki, okul zamanı zorlanmasın

Evet ya sanslı oldugunun farkındalıgını kaybetmez umarım canım Memleketimizde calısıyor, hasat dönemi bitince mesai çok az olacakmış günde 4-5 saat olacakmış. 4 tane dersi var aynı dersleri tekrar alıyorum diye evde calısacakmış (bu adam zaten 4 yil boyunca okula sınav haricinde gitmedi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…