Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

siz de borsa gibisiniz bi inişte bir çıkışta noldu hatun yine, çocuk uyanmadı diye mi kızdın
uyanmayacağını bılıyorum ona rağmen uyudu, aradım az once bılmem nereye bakıyorum hesı dolu mıllet erkenden halledıyor ısını dedım( oncesındekı olaylar yuzunden bu duruma cok sınırlenıyorum o da bılıyor)
konustu yok benım ıstedığım yer olmuyor e dedım dun baktık senın bulduğun yere bı çok kotu yorum vardı mecburen seçemedık baska ne buldun kı dedım bu sesını yuksellttı artık yenı moda bu
bende bu ne ya ne sınırı bu dedım
yok sen benı aramayacaktın hanı nıye aradın ddedı
ve bende yemın edıyorum benım tarafımdan senın telefonun çalmayacak dedım ve yapacammmmmmmmmmmmmm da
nefret ediyorum herseyden bu durumda nasıl evlenecem ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nefret olsun..

sakin şekerim sakinn...
bak bu sefer haklısın seni destekliyorum bu kararında düğün stresi sarmış beyefendiyi de sanki sen de o stres yok, erkek işte illa bencillik yapıp kendini padişah zannedecek ( bugun benzer konudan babama da sinirliyim de seninki de nasibini aldı sanırım arada )

sözünü tut da bu sefer arama kuzum o zaman da o şişmiş patlamak üzere olan egosu yere insin beyefendinin

hıcbısey ıstemıyorum :,(
amerıkan mutfaklı ev bulmus dedım e butun koku yağ vs evın ıcıne dolacak mobılyalar batacak falan
onu ad anlamadı yakın ya ona hore bı sıkıntı yok herseyde ben sorun çıkarıyorum e bende ısterım yakın olmasını ama ev batacakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
ben cok yoruldum

herşeyin en mukemmel olmasını isteme sen de canım o zaman, evet ev yag kokacak ama aspiratorler bütük kokuyu alıp götürüyor ki, ananemlerin ev de amerikan mutfak sürekli de mutfakla uğraşır ananame ama hiç bir eşyaya sinmiş koku yok, anlık kokuyor olsa da aspritor u çalıştırdım mı bütük koku gidiyor onu teşvik etmek adına olumlu bişeyler düşünmeye çalış sen de onun bulduklarında..

koku anlık gıder de ben alırım o kokuyu esyalarda, dusun mutfağa gıdıyorum annem sıgara ıcıyo ve ben donunce odaya tum koku ustume sınmıs oluyor,o benı nıye tesvık etmıyor dun tum gece otel aradım bı değerı var mı onun ıcın
ona da boyle dedım bana bugun de bak o zaman! dedı
yarın konusuruz dedı yarın konusalım yarın konusalım yarın konusalım dedi
aramayacam onu...
bıtkınım
mutsuzum
umutsuzum
kırgınım

sigara başka bişey yaa,onu alt katta içiyorlar kokusu bizim eve çıkıyor, annem yemek yapıyor ben odamdan kokuyu almıyorum, aynı şey olarak düşünme
içini de ferah tut, nasıl olsa herşey olacagına varacak. ama yavaştan da yat tabi, hadi bakalım Luna hanım marş marş..

uyumak ıstemıyorum canım tatlı ıstıyor

uyumak ıstemıyorum canım tatlı ıstıyor

işte o tatlıyı yememek için şuan uyuman lazım, her ne kadar şuan sinirli de olsan yarın bir gun o sinirin geçecek ve yine o gelinliğin içine gireceksin, ve o gelinliğin içerisinde mutlu bir Luna olman gerekiyor hem sen zayıflayacam dediysen başarırsın, bunu sen demiştin bana ben de şimdi sana hatırlatıyorum bebiş

aynı -bunun gıbısın
tesekkur ederım canımcım
su an o gelınlığe hıc gıresım yok ama kac kere dedım ona benı bıseylerıe ınandır dıye ama suskunluktan ve davranısların gostermesı gerekmezmıden baska bısey alamadım
davranıslarda ortada yalnız
neyse hep mutsuz luna olareak bı gunde senı gulduremedım

benden de ne melek olur haa bide eski smileylerden koymuş, bak yine sinirlendim ben koyamıyorum diye

neysee şuan istemiyor olabilirsin ama er yada geç o gelinliğin içine girmek isteyeceksin o sebeple tatlı yok şuan, bolca su iç şişir mideyi sonra da yat keyifli bişeyler izle sabah ola hayrola..

canım sana da bebele-rı koyma yolunu gosterım sen ıstemedın
zero ıcıyom sıseyı kafama dıktım
ızlemek demısken dedıgım dızıyı ızledın mı

Son düzenleme:
canım sana da bebele-rı koyma yolunu gosterım sen ıstemedın

zero ıcıyom sıseyı kafama dıktım
ızlemek demısken dedıgım dızıyı ızledın mı

benim kafa çalışmaz o kadar şeye napayım allah da beni böyle yaratmış
izleyemedim yavrum yaa, bulduklarımda hep korece konuşuyorlardı, onların konuşmasına da sinir oluyorum diye izleyemedim

benim kafa çalışmaz o kadar şeye napayım allah da beni böyle yaratmış
izleyemedim yavrum yaa, bulduklarımda hep korece konuşuyorlardı, onların konuşmasına da sinir oluyorum diye izleyemedim
estağfurullah
altyazılısı yokmuydu yeppudadan ızlıorum ben hep :)
neyse sende doctor who yu ızle onuda cok sevıyorum ben:)

estağfurullah
altyazılısı yokmuydu yeppudadan ızlıorum ben hep :)
neyse sende doctor who yu ızle onuda cok sevıyorum ben:)

altyazı var da konuşmalarına gülmekten okuyamıyorum ki
bones a devam edeyim diye karar almıştım ama doctor who yu da bir denerim yarından itibaren bikaç gün yokum, köye gidecem internet de yok, dönüşte izlerim doctor who yu

eheh
hımmm yoksun yanı pekı ben de otekılere atarlanırım

eheh
hımmm yoksun yanı pekı ben de otekılere atarlanırım

biriktir sen içinde atarlarını, ben gelince toptan söylersin bana ya da daha önce de söyledigim facebook üzerinden atarını 7/24 yapabilirsin
len tam uyuyacaktım, Robin Williams intihar etmiş de ölmüş onu gördüm uykum kaçtı severdim o adamı yaa, o kadar ünlü adam, parası pulu çok, neden intihar etmiş ki acaba

ınternet yok face var oyle mı
nasıl ya gercek mı bazen yalan haberler cok cıkıyor faceten gorduysen

ınternet yok face var oyle mı
nasıl ya gercek mı bazen yalan haberler cok cıkıyor faceten gorduysen

telefondan giriyorum face e de kk ya face ten girince aradıgımı bulamıyorum onun için telefonumun internet paketinden dolayı face var, fakat modemdeki sıkıntıdan dolayı kablosuz baglantı olmadıgından dolayı kk yok

yok yaa face te görmedim haber sitesinde gördüm malesef, her sitede yazmış doğru haber yani evinde ölü bulunmuş, ve intihar ettigi düşünülüyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…