Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ee bunları nasıl kullancam ben, kopyala yapıştır mı yapcam :KK43:
resım eklemede url sını kopyalayıp yapısturacamn canım
connie_girlsmelly.gif

düğünün var kızım senin araştırmalarını yap, eksiklerini hazırla :KK66: senin yerin de ben olsaydım şimdi paçalarım tutuşmuş bi şekilde saga sola saldırıyordum :KK70:
ıstedığım seylerı bulamıyorum canım arastırıyorum ama hep dolu o tarıhler krız geldi artık benımkıde yattı kalkacam dedı ama kalkamayacağını bılıyodum kaldım oyle sap takıntılarla uğrasıyorum:confused::eek:

ben yardımcı olayım bebek, bayılırım öyle şeylere biliyorsun :rolleyes:
sağol canım zaten ne kadar otel varsa baktım ama ıstedığım gıbı yok
bırını çok beğendım ama sadece kahvaltı dahılmıs,
hersey dahılllerı de beğenmıyorum ben oyle kalıyorum :KK43:
hıcbi yere gıtmıycem en sonunda o olacak:mad:

sağol canım zaten ne kadar otel varsa baktım ama ıstedığım gıbı yok
bırını çok beğendım ama sadece kahvaltı dahılmıs,
hersey dahılllerı de beğenmıyorum ben oyle kalıyorum :KK43:
hıcbi yere gıtmıycem en sonunda o olacak:mad:

hangi şehire gitmeyi düşünüyorsunuz ki :oops:

ben benim rahmetliyle tatile gitmeye niyetlenmiştim de o zaman izmir çeşme de bi otel begenmiştim, herşey dahil degildi ama manzarası falan çok güzeldi, tam deniz kıyısında. hoş ismini de hatırlamıyorum şuan sana neden bu gereksiz bilgiyi verdiysem :p ama istersen bulabilirim kuzu senin için, çeşme de oldugunu hatırlıyorum bitek :oops:

hangi şehire gitmeyi düşünüyorsunuz ki :oops:

ben benim rahmetliyle tatile gitmeye niyetlenmiştim de o zaman izmir çeşme de bi otel begenmiştim, herşey dahil degildi ama manzarası falan çok güzeldi, tam deniz kıyısında. hoş ismini de hatırlamıyorum şuan sana neden bu gereksiz bilgiyi verdiysem :p ama istersen bulabilirim kuzu senin için, çeşme de oldugunu hatırlıyorum bitek :oops:
sağol canım bu kadar saçma bı ılıskı ve bu kadar saçma tavırlar ıcın kendını yormaya değmez, bır daha onu asla aramayacam:,(hıcbısey ıstemıyorum.

X