Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

anladım canım
onun robotlu bı fılmı vardı cok severdım
ıyıce mutsuz oldum resmen su an

anladım canım
onun robotlu bı fılmı vardı cok severdım
ıyıce mutsuz oldum resmen su an

ayy ben de mutsuz oldum, üzüldüm çok. adam o kadar da güldüren bir adam ve sonunda kendini öldürmeyi seçmiş. çok trajik
neyse kuzum cidden keyfim kaçtı ben yatayım artık. uyurum sanırım. eğer öncesinde bana ihtiyaç duymazsan bikaç güne görüşürüz

aynen canım ..
tamam dıkkat et kendıne sağol yıne hersey ıcın ıyı uykular canım gorusuruz

Hoşgeldin cnm. Çok şükür iyi olmaya çalışıyorum. Olsun bida tanıt bişi olmaz cnm

Bu aralar ne cok intihar haberi duydum ya

ben hala şoktayım yaa, adam Müthiş Dadı Müthiş Baba filminde hepimizi kırdı geçirdi, katıldığı bütün programlarda törenlerde ne kadar neşeli bir adamdı, ama aslında depresyondaymış ve daha fazla dayanamamış. insanın gerçekten inanası gelmiyor

yaa ben eski halini istiyorum ama hep böyle mi kalacakmış smiley bile yok püf
çözün bana da anlatın canım :)

canımcım smileyler geri gelecekmiş o yuzden sıkıntı yok, sadece teknik aksaklıklar bitene kadar bir süre böyle idare edecez sorun yok yani :)
biraz kurcalayınca alışıyor da insan aslında da yine de pek yenilikçi bir insan olmadıgım için alışamadım

Mutlu gorunen insanlara da dikkat etmek lazım ya Etrafimizdaki her tanidigimiz insanin ic dunyasina girmek lazin he buyuk bi skntisi var mi diye

Cesmi nazcım nasılsınn?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…