Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

telefondan giriyorum face e de kk ya face ten girince aradıgımı bulamıyorum :KK43: onun için telefonumun internet paketinden dolayı face var, fakat modemdeki sıkıntıdan dolayı kablosuz baglantı olmadıgından dolayı kk yok :KK66:

yok yaa face te görmedim haber sitesinde gördüm malesef, her sitede yazmış doğru haber yani :KK43: evinde ölü bulunmuş, ve intihar ettigi düşünülüyormuş :KK43:
anladım canım:KK66:
onun robotlu bı fılmı vardı cok severdım :KK43:
ıyıce mutsuz oldum resmen su an

anladım canım:KK66:
onun robotlu bı fılmı vardı cok severdım :KK43:
ıyıce mutsuz oldum resmen su an

ayy ben de mutsuz oldum, üzüldüm çok. adam o kadar da güldüren bir adam ve sonunda kendini öldürmeyi seçmiş. çok trajik :KK43:
neyse kuzum cidden keyfim kaçtı ben yatayım artık. uyurum sanırım. eğer öncesinde bana ihtiyaç duymazsan bikaç güne görüşürüz :KK43::KK43:

ayy ben de mutsuz oldum, üzüldüm çok. adam o kadar da güldüren bir adam ve sonunda kendini öldürmeyi seçmiş. çok trajik :KK43:
neyse kuzum cidden keyfim kaçtı ben yatayım artık. uyurum sanırım. eğer öncesinde bana ihtiyaç duymazsan bikaç güne görüşürüz :KK43::KK43:
aynen canım :KK43:..
tamam dıkkat et kendıne sağol yıne hersey ıcın ıyı uykular canım gorusuruz:oops:

günaydınnn iyi olmaya çalışıyoruz sen nasılsın?? bu arada damdan düşer gibi oldu azıcık benimki sanırım ama kendimi tanıtmışmıydım daha önceden bilmiyorum bu konunun sıkı takipçisiyim de :)

Hoşgeldin cnm. Çok şükür iyi olmaya çalışıyorum. Olsun bida tanıt bişi olmaz cnm :KK66:

Niye uyumadın leeennn :p
canım ıstemedi
vala_02.gif

Bu aralar ne cok intihar haberi duydum ya :KK43:

ben hala şoktayım yaa, adam Müthiş Dadı Müthiş Baba filminde hepimizi kırdı geçirdi, katıldığı bütün programlarda törenlerde ne kadar neşeli bir adamdı, ama aslında depresyondaymış ve daha fazla dayanamamış. insanın gerçekten inanası gelmiyor :KK43:

yaa ben eski halini istiyorum ama hep böyle mi kalacakmış :KK43: smiley bile yok püf :KK43:
çözün bana da anlatın canım :)

canımcım smileyler geri gelecekmiş o yuzden sıkıntı yok, sadece teknik aksaklıklar bitene kadar bir süre böyle idare edecez sorun yok yani :)
biraz kurcalayınca alışıyor da insan aslında da yine de pek yenilikçi bir insan olmadıgım için alışamadım :p

ben hala şoktayım yaa, adam Müthiş Dadı Müthiş Baba filminde hepimizi kırdı geçirdi, katıldığı bütün programlarda törenlerde ne kadar neşeli bir adamdı, ama aslında depresyondaymış ve daha fazla dayanamamış. insanın gerçekten inanası gelmiyor :KK43:

Mutlu gorunen insanlara da dikkat etmek lazım ya :KK43: Etrafimizdaki her tanidigimiz insanin ic dunyasina girmek lazin he buyuk bi skntisi var mi diye :confused:

canımcım smileyler geri gelecekmiş o yuzden sıkıntı yok, sadece teknik aksaklıklar bitene kadar bir süre böyle idare edecez sorun yok yani :)
biraz kurcalayınca alışıyor da insan aslında da yine de pek yenilikçi bir insan olmadıgım için alışamadım :p
Cesmi nazcım nasılsınn?

X