Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

üstüne düşme yavrum düşünce iyice şımarıyorlar bende emrahtan önce bi kavga varsa çözülmeden uyuyamazdım, hatta eski nişanlımla aynı konuyu sabaha kadar konuştugumuzu bilirim yani ama şimdi diyorum ne gerek varmış, mevzu çözülecekse zaten çözülecek, senin üstelemen ancak adamları daha çok şımartyori haklı zannediyorlar bu sefer

işte bende anlamıyorum ama onun karakteri bu diyip kabullendim içine atıyor..neden anlatmıyorsun dediğim zamanda seni de üzmek istemiyorum diyor..ahh be hayatım bir bilsen sen üzülünce ben iki kat üzülüyorum
ama çok şükür iyiyiz bu aralar her gecenin bir gündüzü var biliyorum inşallah hepimiz bu sıkıntıları atlatıcaz
seninki de elimde çiçekler kapına gelirse şaşırma

Son düzenleme:

Çok haklısın hep bu yüzden kaybediyorum ben zaten.. O kadar çok konuşuyorum ki haklı olduğumda bile özür dileyecek duruma düşüyorum 4 5 aydır topladım kendimi.. Sanki barışmayınca ayrılacak gibi geliyor..

o daha nerde çiçekçi var onu bilmiyordur bee ne kapıma gelmesii :122::122:

ayrılmaz yavrum emin ol ayrılmaz onlarda o cesaret olsa bu kadar beklemezler ilk dırdırımızda kaçarlar ama o kadar kolay bırakamıyorlar, sadece burnumuzu sürtüyorlar işte, çünkü tez canlı oldugumuzu biliyorlar

emrah da şuan benden adım bekliyor olabilir mesela şimdiye kadar küstügümüğzde maksimum 2 gün sonra msj atardım ben, ama şimdi atmam, idrak etmesi biraz zaman alacak sanırım

Canım yaa. Okuyunca çok üzüldümm.. Ama şimdi arama msj da atma. Sabah sakinleşir bşy olmamış gbi konuşursunuz. Belli ki sinirlenmiş o da. Lütfen üzülme. Dua et ve uyu.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ya zaten sen hissedersin o bağı bi gün biter mi bitmez mi diye.. kaybetme korkun niye ki bu meseleyi kafanda oturtmadan rahat bi ilişki yaşayamazsın..eğer eminsen sevdiğine bitemez merak etme..
sende onun anlamaya çalış demekki surat yapılmasından hazetmiyor ki bende öyleyimdir..

Bende sevmem ama arada yapıyorum :26: O da bıkmıştı hatta 4 5 aydır topladım kendimi..
Aslında o benim güvendiğim ilk erkek.. Benim babamdan dolayı var bu korku bebekken bırakıp gitti bizi o yüzden herkes bırakabilir gibi geliyor =)

ayy şekerim internet var sipariş hoop kapında banada öyle geldi

kız onu da akıl edemez o adam sevgililer gününü yılbaşı gibi gece 12 de kutladı, yıldönümünü de sanki eve gidince ara der gibi tam arabadan inerken iğreti bi şekilde söyledi akıl edemez yani eminim

kıyamam herkes bir değil canım..hakkınızda hayırlısı olsun sabah ola hayrola..şimdilik birşey yazma bence..

ben seni çözdüm sen özel günlere çok önem veriyorsun o ise sallamıyor..orta yolu bulmalısınız

Değilim ne yazık ki.. Atmadan duramam ki.. O atsam da atmasamda şuan haklı görüyor kendini zaten canım..

Yok canım ne azı bence çok bile

o zaman normal bir msj at da bari uzamasın canım mevzu daha da fazla :26:

yok canım 2 hafta çok değil, koca kafasını ancak dinler 2 haftada hatta belki daha bile gazla sürer

Hadi ya. Ama böyle ufak şeyden bırakılır mı. Sen çok sevdgn için böyle düşünüyosunn. Eşin gibi düşün. Her tartsmada herkes ayrılırdı o zaman dimi. Düzelicek bak görüceksin inşallah :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…