Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Ne hallerdeyim bak gör bende kendimi dinlemek istiyorum

bence neden böle davrnadığını ifade eden bi mesaj yaz, ille de yazacam diyosan.

yani "seni o kadar çok seviyorum ki kaybetme düşüncesi bile beni çok korkutuyor" gibilerinden...

Son düzenleme:
bence neden böle davrnadığını ifade eden bi mesaj yaz, ille de yazacam diyosan.

yani "seni o kadar çok seviyorum ki kaybetme düşüncesi bile beni çok korkutuyor" gibilerinden...

bunu desem hala kaybetmekten mi korkuyorsun falan der.. Ona göre kaybetmek diye bir şey yok o yüzden bu kadar rahat olabiliyor.. Yazmazsam daha da uzar bu konu o yüzden yazmak istiyorum..

kızlarr günaydın var mı hayırlı haberler cesmi naz ve lilyum cum

Son düzenleme:
Uyu canım sen hadi iyi geceler Allah rahatlık versin

günaydınnnn

kızlarr günaydın var mı hayırlı haberler cesmi naz ve lilyum cum

benden yok bi haber canım daha da uzun süre beklemiyorum bekarlıgın tadını çıkarıyorum

Teşekkür ederim. Sınavm berbat geçti ya. Senin durumlar nasıl canıımm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

finalde düzeltirsin canım üzülme :13:

benden yok bi haber canım daha da uzun süre beklemiyorum bekarlıgın tadını çıkarıyorum

çok alıştırma kendin bekarlığa derim ben
off bende işteyim cumartesi de çalışılır mı ya

çok alıştırma kendin bekarlığa derim ben
off bende işteyim cumartesi de çalışılır mı ya

valla ben bekarlıga bir alışırsam o istese de dönmem öyle pis bir huyum da var ve git gide bu durum hoşuma gidiyor

bende evde çalışıyorum kader arkadaşım ne iş yapıyordun canım bu arada

valla ben bekarlıga bir alışırsam o istese de dönmem öyle pis bir huyum da var ve git gide bu durum hoşuma gidiyor

bende evde çalışıyorum kader arkadaşım ne iş yapıyordun canım bu arada

evde ne tür bir iş yapıyorsun
bende ön muhasebe ve idari işler bölümündeyim..
tabi aklım fikrim devlette bir uzman yardımcılığı bir yandan da ona çalışıyorum

evde ne tür bir iş yapıyorsun
bende ön muhasebe ve idari işler bölümündeyim..
tabi aklım fikrim devlette bir uzman yardımcılığı bir yandan da ona çalışıyorum

ben mimarım da evde proje çiziyorum kendi imza hakkımı henuz alamadım oaarda ufak tefek proje işleriyle oyalanıyorum, imzamı yaz ortası gibi alacagım o zaman kendi ofisimi açacagım inşallah

kpss ye mi çalışıyorsun ? ben de çalışsam mı acaba diye bikaç gündür düşünüyorum yaa ofis işi tutmazsafalan dımdızlak ortada kalırım valla

aa ne güzel mimarsın öyle mi benim dayımda mimar bilirim zordur proje vs. onunda kendi ofisi var ve çok meşakkatli senelerdir stres içinde..
bence sen devlete girmeye çalış hem maaşın çok iyi olur hemde garanti..
ahh ah bende bi gelir uzmanı olsam kadro açmıyorlar ki girelim

bizim de kadro sıkıntısı çok oluyor hele ki kendi memleketinde bulmak imkansız gibi, ee ben de ankara yada sakarya dışında çalışmam heralde :44: gerçi son 1 senedir planımı hep sevgilimle evliliğim üzerine kurdugum için bitek sakarya düşünüyordum şimdi ankara da cazip gelmeye başladı :44:

gelir uzmanlıgı sınavları da baya zor oluyor sanırım yaa, yok mu yakında bir sınav

zaten en zoru da atanıp başka bir yere gitmek..baştan düzen kur tek başına.. çok zor geliyor düşüncesi bile ama mecbur..
kendi ilimize atanmamız mucize..zaten gelir uzmanlığında bir kaç il açıyorlar sen seçiyorsun ili..
sınavı da zor olmaz mı hemde nasıl..sıralamaya girersen ankarada yazılı sınav onu da geçersen yine ankarada sözlü mülakat canını çıkarıyorlar insanın
kasımda açmışlardı en son ve ben yanlış il seçiminden dolayı sıralamaya giremedim..zonguldak ı yazaydım iyiydi

zonguldak taraflarında mı oturuyorsun

off devlete girmek zor ama devlet de garantin var işte, bi de çalışma koşulların iyi. ben şimdi ofis açayım diyorum ama gecem gündüzüm birbirine karışacak o zman, daha bunun çoluğu çocugu var falan zor işler çok zorr

yok canım bursadayım ben..hani dedim ya bir kaç il açıyorlar biz seçiyoruz istanbul, denizli, ankara ve zonguldak illerini açmışlardı bende istanbulda 1000 kişi alınacak şans yüksek olur diye orayı sectim tabi puanlar uçtu orda..zonguldak çok düşük kapattı az kişi tercih etti diye..yani karışık biraz :18:
aynen öyle devlet garanti ve ilerde evlendiğimiz zaman en azından hafta sonumuz olur..iki gün tatilde de her şey yapılır
kısmet bu işler hayırlısı diyelim ama ben 35 yaşına kadar vazgeçmeyeceğim son sınır

aynen son şansına kadar devam et ne zaman ne olacagı belli olmaz gerçi bu sefer zonguldak ı yazmadın ama bi sonrakinde küçük illeri yazarsın şansın daha çok artar

ya ben ne yapayım 35 ime de bişey kalmadı şurda devlet işi kesin olmaz benim

kaç yaşındasın bu arada ben 25 on yılım var
evet bana ders oldu bu sefer gerçi sınav daha belli değil ama en köhne şehir neresi olursa orayı seçicem

kaç yaşındasın bu arada ben 25 on yılım var
evet bana ders oldu bu sefer gerçi sınav daha belli değil ama en köhne şehir neresi olursa orayı seçicem

ben yaşım 28.5 6 hazirana kadar 29 olmayacagım işte bana neee

küçük şehirlerde yaşamak da daha kolay aslında zonguldak da güzeldir hem deniz kenarı yerleri de var insan hem kafa dinler hem eglenir oralarda

ben yaşım 28.5 6 hazirana kadar 29 olmayacagım işte bana neee

küçük şehirlerde yaşamak da daha kolay aslında zonguldak da güzeldir hem deniz kenarı yerleri de var insan hem kafa dinler hem eglenir oralarda

oo daha varmış 35 e
istersen seni işe alalım biz inşaat firmasındayım ben bizimle çalışan mimarlara dehşet para ödüyoruz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…