Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben seni çözdüm sen özel günlere çok önem veriyorsun o ise sallamıyor..orta yolu bulmalısınız

yani evet sorunumuzun bir parçası bu

ben ından bi doğum günü bi de yıldönümü istedim özel ve güzel olsun die. doğum gününde askerdeydi tel de kavga ettik suratıma kapadı, o zaman dedim ki ona biz ilk özel günümüzde çuvalladık o da bundan sonrakilerde toparlarız dedi, ama yıldönümü geldi hala aynı hıyarlık ben ona sen böyle demiştin bana deyince de kafa dinlemeye karar verdi

Ömrümden ömür gidiyor böyle olunca anlamıyor öküz

aslında eski konuyu uzattıgın için sen haksızsın ama uslubuyla o haklıyken haksız duruma düşmüş :26:

1 ay çokk ben 1 aya kadar başkasını bile bulurum

Tamam bu beni otomatik haksız yapar canım o ne anlar üsluptan

Bizde de böyle olur da bir yontamadım şunu Ona sorsak beni o adam etmiş zaten Ben şimdi ona desem ki kırıldım öyle bir şey olmayacak deseydin biterdi konu diyeceğim o da zaten konuştuk bunu diyecek hop biz aynı yerdeyiz

:) canım yarın 7 de kalkıcam vizem var. O yüzden hepinize iyi geceler. Sohbet çook iyi ama malum.. Kusura bakmayın. Yarına iyi haberlerini görmek istiyorum. Öptüm 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…