Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bizim isteme söz ayrı olacak ya peki isteme de ne gibi ikram olmalı canım sözde pek istemiyorum çünkü..

bizim de ayrı olur aslında, o zaman o saydıklarım isteme akşamı yapılır, sözde sadece pasta ve kurabiye olur

anladım canım inş bi an önce sorun çözülür..aman mezhep neymiş insan olsun, adam olsun, sevdiğine sahip çıksın..biz bunları bekliyoruz..

inşallah çözülür canım

Cidden böylemi düşünüyorsun

kız bu şaşkınlığın hangi yorumaydı merak ettim mezheple ilgili olana mı :26:

şimdi canım orda bir çok şey demişim hangi konuyu kast ettin sen

Böyle şoklar iyidir yazmışsın ya canım ona dedim =)

Olsun söz dışında kaç şey konuşuyoruz paylaşıyoruz biz burda

bizim de ayrı olur aslında, o zaman o saydıklarım isteme akşamı yapılır, sözde sadece pasta ve kurabiye olur

kız bu şaşkınlığın hangi yorumaydı merak ettim mezheple ilgili olana mı :26:

Ay evet çok şükür benim gibi düşünen biri daha =) Sözde 30 40 kişi olacak o kadar insana börek çörek hiç sanmıyorum olmaz yani İstemede olsa nasıl olur nasıl verilir gün gibi olmaz mı bilemedim :26:

Yok canım ona değil senin konunu biliyorum zaten böyle şoklar iyidir yazmış ya ona dedim ne tepki vermişim ama

inşallah ayrılmam da burda hakkımla kalırım gerçi hayırlısı tabi

lily cigim o şoku ben deneyim başarırsam eğer sen de denersin

İnşallah canım =)) Dene bakayım ama benim yemez pek hahaha

valla erkekler bizden daha çok korkuyorlar kaybetmekten ondan eminim dee bakalım toparlanmaya gücü yetecek mi paşanın

kesinlikle ciddiyim en azından bizim için durum böyle işliyor..

siz de böyle küsüp barışıyor musunuz ne kadar sürede barışıyorsunuz peki benm sabrım taşıyor yavaştan da

isteme günü olur, önce geldiklerinde çayla ikramlar verilir, biraz havadan sudan muhabbet edilir sonra isteme olurken de kahveler verilir

Yok valla canım hiç sanmıyorum ben kadar korktuğunu..

belli etmiyordur canım yaa, yoksa erkeklerde düzen problemi var mesela. onlar bi düzeni kurdukları zaman bozmak istemezler, ayrılık demek o düzeni bozmak demek, ama biz onlardan biraz daha cesaretliyiz bence bu konuda en fazla seninki belli etmiyordur aama mutlak içinde o korku vardır

Tartıştık şuan canım moralim çok bozuk..

hayırdır canım anlatmak ister misin :26:

anlatayım canım belki rahatlarım..

3 4 ay kadar önce ben herşeye surat yapıyordum yazmıştım da hatta bir arkadaş böyle konu açınca yeni yeni bıraktım diye =) İşte surat yaptığım zamanlar bir konuyla ilgili tartışıyorduk bende surat yapıyordum.. Mesaj attı bana olurda birgün bu ilişki biterse senin şu suratın yüzünden biter diye.. Şok oldum demek bitebilir dedim.. hayır aklını başına al diye söylüyorum dedi. O gün buluştuk özür diledi ben ağladım öyle demek istemediğini belirtti.. Bugün rüya gördüm yine aynı şeyi söylüyordu sabah kalktım moralim bozuk farketti ne oldu dedi anlattım güldü şu rüyalarına bi çekidüzen veremedin falan dedi bende güldüm şakalaştık ettik.. Az önce tutamadım kendimi rüyayı görünce kötü oldum dedim.. Konuştuk hallettik biz onu dedi evet hallettik dedim tamam uyucam dedi.. ne oldu hayırdır dedim.. Saçma sapan şeylere hala takıyorsun dedirtmeseydin o zaman dedi bende hiç yazmamam gereken şeyi yazdım hala ne diyorsun demekki öyle bir ihtimal var dedim bende Sus ya konuşma yazdı bu kadar safsın işte dedi.. Biraz mantıklı düşün her tartışmamızda diyecekmisin o zaman sen bunu dedim.. İyi geceler lafını bil öyle konuş dedi bir daha ne yazdıysam cevap yok.. Aradım meşgule alıyor ama yazmıyor..

amma nazlı bu adamlar da yaa, en ufak kötü lafı kaldıramıyorlar

şimdi canım büyük ihtimalle o ruyayı basit bişey olarak görmüştür, sonra da konuştunuz hallettiniz ya konunun üstünü kapatmıştır. sen yeniden açınca da konuyu yine o surat astıgın dönemler gibi oldun zannedip üste çıkmaya çalışmıştır halbuki uslup ne kadar önemli, böyle yapacagını kapatalım şu konuyu bebegim dese al konu kapanacak bitecek ama işte nerdee bu kadar çalışıyor kafaları

üzme kendini canım, senin sevgilinin durumunu bilmem ama emrah böyle durumlarda uyuyunca normal ayarlarına dönüyordu, üstüne gitme istersen şimdi, sabah düzelir :26:

siz de böyle küsüp barışıyor musunuz ne kadar sürede barışıyorsunuz peki benm sabrım taşıyor yavaştan da [/QUOTE]

kuzum sen de geçmiş bitmiş konuşulmuş halledilmiş bi konuyu neden açıyosun ki tekrarr

ben de çok sinir olurum buna mesela :26:

O da genelde yemek yedikten sonra ve uyuduktan sonra düzelir ama belli de olmaz yarın işten çıkına kadar konuşamıyoruz zaten.. Ona göre konuştuk hallettik ama benim içimde yara bu lafı.. Hala dedirtmeseydin diyebiliyor o zamanda böyle söylemişti.. Açmak istemiyorum aslında konuştuğumuz konuyu ama elimde değil çok kırılmıştım yine aklıma geldi konuşmak istedim.. Asla öyle bir şey olmayacak dese rahatlayacağım.. Ama demediği kalmadı yine.. Mesaj attım cevap yok arıyorum meşgul şimdi açmıyor büyük ihtimalle uyudu.. Ve ben hiç sevmem kırgın uyumayı uyuyamam da..

ya ben aslında şu mantıgı çok anlamıyorum, yani kafası bulanıksa bi ıskıntısı varsa bunu seninle beraber aşması gerekmiyor mu :44: senin üzerinden konuşmayım daha doğrusu kendi üzerimden konuşlayım, ne ıskıntısı varsa bunu benmle paylaşmaıs gerekiyor bence, bunu yapamıyorsa bi problemimişz var demektir bence gerçi sizin barışmalarınız güzl oluyormuş ben pek kestiremiyorum bizim nasıl adım atacagını :44: görecegiz bakalım umarım

bu arada sıkıntılarınız her neyse umarım yakın zamanda atlatılır

siz de böyle küsüp barışıyor musunuz ne kadar sürede barışıyorsunuz peki benm sabrım taşıyor yavaştan da

ahh canım ya geçmişi irdelersen tazelenir..ben onun bitebilir i kastettiğini sanmıyorum..sen hassas davranmışsın biraz..
adı üstünde rüya senin bilinçaltına işlediği için görmişsün zaten neden kafan takıyorsun ki..
bence şimdilik arama sabah ol hayrola sakinleşsin..

Ben böyleyim işte canım biterse laflarını kaldıramıyorum hep bir korku kalıyor içimde.. Onun demek istediği bitseydi eğer bu huyun yüzünden biterdi ben biliyorum ama kaldıramıyorum.. Çok kırgınım ama beni hiç anlamıyor.. Şuan da öyle uyudu bile baksana. Ben sevmem kırgın kalmayı illa düzelecek aramız sabahı sabah ediyorum böyle olunca..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…