Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

vallaa inanır mısın en zinde olduğum zamanlardı o günler, şimdi fosum resmen

sağollllll
inşallah inşallah inşAllah canım

belki de ben beceremedigimden tek tip beslenmeyle yapılan diyetler bana pek uygun gelmiyor, bıraktıgın anda aynı kiloyu geri alıyorsun çünkü ama sen kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap canım, ucunda gelinlik var sonuçta sen istedikten sonra başarabilecegini düşünüyorum

hayırrrr almıyosun canımmm yani ben almadım en azından
benim şu an bu halde olmamın sebebi çok başka
sağol canım desteğin için hem bu konuda hemde ötekinde

hayırrrr almıyosun canımmm yani ben almadım en azından
benim şu an bu halde olmamın sebebi çok başka
sağol canım desteğin için hem bu konuda hemde ötekinde

ne demek efendin vazifemiz

eger ben senin gibi bir zamanlar çok zayıf olsaydım inanılmaz motive olurdum benim başlayıp bırakmalarımın tek sebebi hep böyleydim zaten neyi değğiştirmeye çalışıyorum ki diye düşünmem

sen de şimdiden hallet ki zamanı gelince bu duruma düşme
geleceğe yatırım yap
kendini 36 beden görmek istemez misin
her istediğin kıyafeti beğenip almak vs. ve en önemlisi daha sağlıklı olmak gibi birçok avantaja sahip olmak için yapmalısın bence

ben hiç 36 beden olmadım, sanırım olamam da yapı olarak iriyim zaten bir zamanlar 70 kilo civarıydım, kemıklerim sayılıyordu resmen o kadar yag yoktu sırtımda vuxudumda ama yine de 40 bedendim, şimdi de 42 işte pek değişmiyor bende durumlar

senin boy uzundu demi ben seni benim giibi güdük sandım bir an

canım bende şundan var baya terliyorum yapınca ben bi düşün istersen

Merhaba canım arkadaşlarım :) memleketteyim hala ve internet kıtlığı çekiyorum. İyiyim ben çok şükür. Sevgilim geldi gitti İtalyaya. Şafak sayıyorm 53 gün kadar kaldı. Sıkıntımız çok şimdilik. Bir ara ayrıldık biliyo musunuz. Sudan sebep. Ama bomba ya. Patladı. Neyse aradı sonra konuştuk iyiyz hamdolsun. Girip bakıp çıkıyodum buraya. Canım Burcu sözlenmiissin. Hayırlı olur umarm. Rabbim düğününüzü de nasıp etsin. Mesajların hepsii okuyamadım. Hepinizi çok çok seviyorum. Öpüldünüzz ❤😘😘😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…